Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(vija @ 2009 12 08, 20:18)
o kam juos lydyt?

Na,o kaip juos tept?Nenoriu barstyt.Kažkur čia buvau skaičius,kad berods lydo,na spalvos jų gražios,tikiuosi aiškiai parašiau 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
vakar dariau meduolius pagal Bea. kaip ir rasiau, dejau papildomai miltu, nes buvo neimanoma suminkyti. tesla saldytuve laikiau apie pora valandu, kociojant sunaudojau dar nemazai miltu, stalo pabarstymui. vakar tik iskepti meduoliai buvo traskus, labiau panasus i sausainius, siandien nuo glajaus jau suminkstejo, tai labai labai skanus.

p.s. as tik prieskoniu dejau daug daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2009 12 08, 20:14)
Mergaitės,man reikia greitai atsakymo biggrin.gif
Gal pamenat kaip tuos pabarstukus išlydyt,kad galima būtų puošt ant meduolių.Ačiū 4u.gif

Tu juos ištirpink baltyme arba tik citrinos sultyse, kai visai ištirps, dėk pudros ir turėsi spalvotą glajų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 12 08, 23:03)
Tu juos ištirpink baltyme arba tik citrinos sultyse, kai visai ištirps, dėk pudros ir turėsi spalvotą glajų mirksiukas.gif

Nu va-pagaliau 4u.gif Ačiū,sukau galvą kaip jį užteplioti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 12 08, 21:04)
Aš manau, tikrai ne blogesnes 'čerpes' padarytum iš kitokių dribsnių gerai apžiūrėsu dribsnių lentynas parduotuvėj smile.gif

Irgi neblogas stogas:
user posted image



Mergaitės,o ,tas'' čerpes,,kaip priklijuoti?? unsure.gif Ir,prieš kiek laiko Jūs kepate meduoliu nameli??Na, aš niekada nedariau,labai noriu pabandyti šiemet.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2009 12 08, 10:19)
Merginos, o kokias formeles naudojate keksiukams - silikonines, ar skardines? Vis ruosiuosi isigyti, bet neapsisprendziu g.gif

as naudoju silikonines 4u.gif rekomenduoju thumbup.gif

QUOTE(PONIUTE @ 2009 12 08, 23:10)
Mergaitės,o ,tas'' čerpes,,kaip priklijuoti?? unsure.gif Ir,prieš kiek laiko Jūs kepate meduoliu nameli??Na, aš niekada nedariau,labai noriu pabandyti šiemet.. blush2.gif

tos cerpes tai tokie biskvitukai, buna pirkti parduotuvese, panasus kaip damu pirsteliai, tik apvalus ir be cukraus sluoksnio 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 09 gruodžio 2009 - 00:36
O as pati kepiau cerpes, is tos pacios teslos smile.gif
Kazin stogas atlaikys?
Siandien vakare pastatem nama, ryt liko puosyba, medziu sodinimas, besmegeniu lipdymas biggrin.gif

Pradzia:
user posted image

Cerpes:
user posted image

Namelyje spingsi liepsnele ax.gif
user posted image

As tai sugalvojus dar issikepiau siandien cerpes, namo pamata - grindis ir viena pertvara, kad stoga laikytu, nes mano tokie ploni lakstai. Namas su dviem kambariais dabar lotuliukas.gif

Atsakyti
fantastinis namelis thumbup.gif
o kai bus visas išpuostas:wub: wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2009 12 09, [COLOR=red)
01:14[/COLOR]]
O as pati kepiau cerpes, is tos pacios teslos  smile.gif



ir kada miegot nuėjai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 09 gruodžio 2009 - 08:44
QUOTE(Agniska @ 2009 12 08, 20:14)
Mergaitės,man reikia greitai atsakymo biggrin.gif
Gal pamenat kaip tuos pabarstukus išlydyt,kad galima būtų puošt ant meduolių.Ačiū 4u.gif

Galima nusipirkti jau paruoštą baltos spalvos glazūrą ir nuspalvinti maistiniais dažais, labai paprasta ir patogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 12 09, 09:06)
Galima nusipirkti jau paruoštą baltos spalvos glazūrą ir nuspalvinti maistiniais dažais, labai paprasta ir patogu  4u.gif

Man tai čia absurdas: maišai tešlas, kepi, o glajų, kurio gamyba trunka 5min., perki su visokiom modifikuotom sojom doh.gif
Tai tokiu atveju nueini į bet kurią kepyklą ir prisiperki gatavų kalėdinių saldumynų... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 09 gruodžio 2009 - 10:10
QUOTE(vija @ 2009 12 09, 08:25)
ir kada miegot nuėjai?


Kai sudejau foto, tai pansiai ir nuejau biggrin.gif cerpes diena kepem su dukriuku ax.gif
Atsakyti