Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(bizyte @ 2009 12 23, 22:18)
mes ir namuką pastatėm ax.gif
user posted image

user posted image


kaip grazu thumbup.gif kaip is pasakos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
bizyte, namelis wub.gif

Pelė snaudalė, labai grazus meduoliukai thumbup.gif
Atsakyti
merginos, ar yra koks baltas glajus meduoliams be kiausinio baltymo? nes nestuke.gif , privengiu zalio kiausinio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2009 12 24, 10:50)
merginos, ar yra koks baltas glajus meduoliams be kiausinio baltymo? nes  nestuke.gif , privengiu zalio kiausinio  blush2.gif

baltas šokoladas
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 12 24, 12:42)
baltas šokoladas


Cukraus pudra, vanduo, citrinos rūgštis (tik su baltymu baltesnis gaunas, nei be jo).
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2009 12 24, 11:50)
merginos, ar yra koks baltas glajus meduoliams be kiausinio baltymo? nes  nestuke.gif , privengiu zalio kiausinio  blush2.gif


ir as privengiu zalio kiausinio, bet tam yra iseitis - kai isdekoruoji meduolius, dar kišti ir pakaitinti apie 90 laipsniu orkaiteje. As taip darau, tik zinoma, daugiau darbo gaunasi doh.gif o tas glajus, kur cukraus pudra, citrinos sultys.., tai man ne visai patinka, nes jis trupa unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(irenairsavi @ 2009 12 24, 15:26)
o tas glajus, kur cukraus pudra, citrinos sultys.., tai man ne visai patinka, nes jis trupa  unsure.gif


Aha, ir man jis baigia nutrupėt g.gif o ir man skaniau su tirpdytu šokoladu (baltu arba pienišku)
Atsakyti
Zuika, ir as kepiau Nerytes meduolius.... na kokie jie man skanus. Pirma vakara jie buvo kietuteliai, o vakar jau pakavau dovaneles, tai jie minkstuciai... kepiau sekmadieni. 4u.gif
Reiskia ir tavo suminkstes 4u.gif
Atsakyti
meduoliai pagal cipciuka
user posted image
ir meduoliai pagal cipciuke egles pavidale (tik nesijuokit, pirmoji egle gyvenime, sleiva kreiva bet skani rolleyes.gif )
user posted image
Atsakyti
Linksmų švenčių !!!

Kadangi jau ne viena įdėta japniško obuolių-aguonų pyrago foto, tai aš nesikartosiu, tiesiog parašyt norėjau, kad jis labai patiko !!! Tikrai dar ne kartą jį gaminsiu smile.gif Drėgnas, ne per saldus, toks aguoninis aguoninis.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2009 12 22, 22:24)
Merginos, gal kas pasidalintumėte kokiu aguonų pyrago ar vyniotinio receptu  4u.gif


As toki temoje radau, per savaite kepiau 4, nes labai skanus buvo.... smile.gif

labai skanus kaledinis aguonu vyniotinis
teslai
500g miltu
30g mieliu
3 saukstai cukraus
2/3 stiklines silto pieno
100g margarino
1 kiausinis
idarui
200g nuplikytu ir sumaltu aguonu
50g razinu
3 saukstai cukraus
1 kiausinis
papuosimui
balto glajaus, kapotu lazdynu riesutu

uzminkyti mieline tesla ir palikti ja siltai kad pakiltu.
dvigubai iskiluse tesla dar karta isminkyti.
idarui sumaisyti aguonas, cukru, razinas ir kiausini.
iskocioti staciakampi, uztepti idara, krastus palikti tuscius.
susukti vyniotini, kurio galas uzspausti, kad neisbyretu idaras.
vyniotini 15 minuciu palikti kilti sviestiniu popieriumi isklotoje skatdoje.
kepti apie valanda orkaiteje.
iskepusi vyniotini atvesinti.
ji papuosti baltuoju glajumi ( 125g cukraus pudros issukti su 1 kiausinio baltymu, pagardinti citrinos rugstimi) ir kapotais riesutais
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2009 12 25, 17:28)
Linksmų švenčių !!!

Kadangi jau ne viena įdėta japniško obuolių-aguonų pyrago foto, tai aš nesikartosiu, tiesiog parašyt norėjau, kad jis labai patiko !!! Tikrai dar ne kartą jį gaminsiu smile.gif Drėgnas, ne per saldus, toks aguoninis aguoninis....  thumbup.gif


O gal receptuka parasytum? man liko daug maltu aguonu nuo kalediniu pyrageliu, galvojau pyraga ryt kepti ar vyniotini koki... tai jeigu jau yra koks patikrintas receptas, tai noreciau, kad pasidalintumet ax.gif
Atsakyti