Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko pasas Airijoje

QUOTE(azuolaite @ 2009 12 09, 19:51)
kokia nesamone,pirma karta girdziu blink.gif as nunesiau gimimo liudijima,na nezinau gal koki pusvalandi palaukiau ir viskas apostile buvo uzdeta thumbup.gif

o kokiam mieste gyvenate? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(azuolaite @ 2009 12 09, 18:08)
kokia nesamone,pasakykit tada tegu istatymus is naujo pasiskaito,jei vienas is tevu lietuvis,o kitas sutinka kad vaikas turetu lt pilietybe,tai pasa ir daro,kokiu dar sprendimu jiem reikia doh.gif galite pasiskaityti cia: http://www3.lrs.lt/p...s...ery=&p_tr2=
9 skyrius 1 punktas,o jeigu pasa darote per ambasada tai gali uztrukti iki puses metu,tai neapsimoka.

O LR ambasadoje Dubline jie istatymus traktuoja savaip. Jei netikite - paskambinkite ir pats konsulas jums viska smulkiai isaiskins. As asmeniskai teiravausi per kiek laiko mergaitei padarys pasa, jei vaziuotume i Lietuva su keliones dokumentais. Pasake, kad jei tai butu antras pasas, padarytu per diena, bet kadangi siuo atveju yra pilietybes klausimo sprendimas, niekas man negali garantuoti, kad mano atostogu laiko pakaks ta pasa gauti. Aisku, pilietybe ji gaus, tik terminai neaiskus.
Papildyta:
QUOTE(azuolaite @ 2009 12 09, 19:51)
kokia nesamone,pirma karta girdziu blink.gif as nunesiau gimimo liudijima,na nezinau gal koki pusvalandi palaukiau ir viskas apostile buvo uzdeta thumbup.gif

Taip, apostile padaro labai greitai. Dubline.
Papildyta:
QUOTE(ie_va @ 2009 12 09, 20:06)
tas pilietybes svarstymas trunka maximum savaite,siaip ir per diena buna padaro  smile.gif  asmeniskai man uztruko gal 3 dienas  g.gif

Gerai kas gali laukti. O man butu reikeje atostogas is darbo pasiimti ir paskui jei tas reikalas uztruktu, butu teke vaika Lietuvoj palikti (nezinia kam), arba prarasti darba (nes dabar jie cia labai griezti del atostogu ir velavimu).
Atsakyti
QUOTE(ie_va @ 2009 12 09, 20:06)
tas pilietybes svarstymas trunka maximum savaite,siaip ir per diena buna padaro  smile.gif  asmeniskai man uztruko gal 3 dienas  g.gif
tai jus turbut siaurinej airijoj  ax.gif ?

jo,siaurinej. ax.gif tai del to ir taip reik siusti i ta londona,taip? g.gif lotuliukas.gif jezau,atsiprasau kad cia parasydama suklaidynau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliukeee23 @ 2009 12 09, 19:39)
jo,siaurinej. ax.gif  tai del to ir taip reik siusti i ta londona,taip? g.gif  lotuliukas.gif  jezau,atsiprasau kad cia parasydama suklaidynau. 4u.gif


taip,nes jus Uk priklausot,tai ir apostile deda UK biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliukeee23 @ 2009 12 09, 20:39)
jo,siaurinej. ax.gif  tai del to ir taip reik siusti i ta londona,taip? g.gif  lotuliukas.gif  jezau,atsiprasau kad cia parasydama suklaidynau. 4u.gif

Nieko visko pasitaiko bigsmile.gif
Atsakyti
aciu labai merginos kad padejot paaiskinot.. tai jei teisingai supratau apostile yra kaip leidimas isvaziuoti?laikinas pasas? gaunu dubline ir lietuvoj tada daraus tikra pasa? o kaip galvojat ar triju savaiciu uzteks kad vaikuciui lietuvoj pasa padarytu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simute90 @ 2009 12 09, 22:01)
aciu labai merginos kad padejot paaiskinot.. tai jei teisingai supratau apostile yra kaip leidimas isvaziuoti?laikinas pasas? gaunu dubline ir lietuvoj tada daraus tikra pasa? o kaip galvojat ar triju savaiciu uzteks kad vaikuciui lietuvoj pasa padarytu? smile.gif


apostile tai yra anspaudas patvirtinantis dokumento tikruma mirksiukas.gif keliones dokumenta gausite Lietuvos ambasadoj (jai nuspresite daryti lietuviska pasa).
Del triju savaiciu tai utretu uztekti jai esat is didesnio miesto,del mazesniu nezinau g.gif
Atsakyti
labukas.per tris savaites lietuvoj tikrai suspesit,o apostile reikalinga,nes be jos jums negalios gimimo liudijimas,ji lietuvoje jums reikes issiversti i lietuviu kalba,kad galetumete lietuviska gimimo liudijima issimti. 4u.gif o tada jau ir pasa darysit thumbup.gif
Atsakyti
merginos,gal kuri nors keitete vaiko pas cia Dubline LT ambasadoje.Ar labai cia viskas ilgai trunka.Baigiasi galiojimas kitu metu kovo men.Tai ir suku galva ,ar i lt skristi ir maziau problemu ar ir cia viskas sklandziai vyksta?Aciu 4u.gif
Atsakyti
tu pabandyk pasiziuret ambasados puslapi turetu buti parasyta,bet man atrodo uztruks kelis menesius g.gif
Atsakyti
QUOTE(azuolaite @ 2009 12 09, 13:58)
labukas 4u.gif o prie ko cia tas londonas nesupratau?apostile as uzsidejau prie stephens green parko.o airiska pasa irgi galima gauti,tik priklauso kiek jus laiko cia jau esat.lietuviska pasa gali daryti vaikui,nes tu esi lietuve,bet cia jau kaip jus nuspresit toki ir darysit,cia ambasadoj issiimkit laikina leidima isvaziuoti o lt ar lv pasidarysit pasa.dar gali paziuret ambasados  puslapi kokiu jiem dokumentu reikia.

teisingai sakai, nereikia visai cia jokio londono, einat i lt ambasada ir per savaite gausit laikinus dokumentus isvykti i lt , o jei turit siek tiek daugiau laiko tai galite darytis ir pasa.
airiskas pasas ne beda jei airijoje gyvenate 5 ir daugiau metu, reikepes pas advokata ir viska sutvarkys, o jei kaip sako nesinori islaidauti per advokata tai paciam siek tiek daugiau lakstymo ir popierizmo
Papildyta:
QUOTE(Aghedo @ 2009 12 09, 19:03)
Nepadarys Lietuvoje vaikui paso per viena diena. As jau del saviskes derinau. Sake, pilietybes klausimo sprendimas gali trukti pora savaiciu, ar net ilgiau (mano vyras irgi nelietuvis).
Mes turejom isversti airiska gimimo liudijima su apostile i lietuviu kalba ir tada per ambasada uzsakem pasa. Trunka 4 menesius. Vis dar laukiam...


mano drauge gavo laikinus dokumentus per lt ambasada isvaziuoti i lt per 7 darbo dienas, o pasa lt padare per 3 darbo dienas. airiska gimimo liudija reikejo lt versti, bet tai uztruko 1 val.
Papildyta:
QUOTE(azuolaite @ 2009 12 09, 21:08)
kokia nesamone,pasakykit tada tegu istatymus is naujo pasiskaito,jei vienas is tevu lietuvis,o kitas sutinka kad vaikas turetu lt pilietybe,tai pasa ir daro,kokiu dar sprendimu jiem reikia doh.gif galite pasiskaityti cia: http://www3.lrs.lt/p...s...ery=&p_tr2=
9 skyrius 1 punktas,o jeigu pasa darote per ambasada tai gali uztrukti iki puses metu,tai neapsimoka.

100% thumbup.gif
Atsakyti
tai kur ta apostille uzsideti?
Atsakyti