Įkraunama...
Įkraunama...

Visuomeninis transportas

QUOTE(mititėja @ 2012 01 05, 14:13)
Taip, taikiau jums, nes iš šio pasakymo supratau, kad pilvas yra tiesiai prieš akis. Ar spokso per visą troleibusą?  lotuliukas.gif  Be to, jeigu sakote, kad pilvas mažas, tai jeigu pati esate apkūni, nebūtinai žmogus mato, kad jūs nėščia. O jauni žmonės iš viso retai supranta "kas prie ko".  bigsmile.gif Dar būna, kad žiūri nematydamas. Tai gal jums atrodo, kad "spokso į pilvą", o realiai žmogus "spokso į niekur".


ne taip supratot. per 1,5 metro spoksojo. neapkūni. tai į niekur, kaip ir visada viešajam transporte visi stengiasi žiūrėti.

QUOTE(mititėja @ 2012 01 05, 14:13)
Be to, jeigu jums negera, kodėl negalit paprašyti pagalbos, arba ir tą pačią vietą užleisti. Suprantu, kad patogiau, kai "susipranta", bet juk jūs irgi "nesusiprantate", kad gal sėdintis studentas visą naktį gėrė, dabar yra beveik negyvas, o jam reikia nuvažiuot iki egzamino ir dar tą egzą kažkaip išlaikyt. Taip, jūsų "priežastis" sėdėti yra tauresnė, bet jam gal blogiau...

Vienžo, manau, kad tai nėra susvetimėjimas, manau, kad tai nėštukių lėtinis susireikšminimas.

nepykit, bet tas vargšas prisigėręs studentas kaip pavyzdys pralinksmino biggrin.gif
Pati rašėt apie savo mamą, pati buvot nėščia, tai nesusireikšminimas, tiesiog nėščia būti sunku, vimdo (ačiū D šito man nebuvo), alpstam ir t.t.nu nesvietiškai tos nėščios susireikšminę, kam joms sėdimos vietos, prisigėrusiems juk labiau reikia lotuliukas.gif
dėl to matė ar nematė kad nėščia parduotuvėj - MATĖ, tikrai, ir paskui kaip į durną žiūrėjo, nu kaip aš ten drįsau prisitrenkt į tą gesintuvą, bet nurašykim mano susireikšminimui irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonaite @ 2012 01 05, 15:55)
ne taip supratot. per 1,5 metro spoksojo. neapkūni. tai į niekur,  kaip ir visada viešajam transporte visi stengiasi žiūrėti.
Aš transporte niekur "nesistengiu" nei žiūrėt, nei nežiūrėt. Jeigu sėdžiu, dažnai tiesiog ilsiuosi ir apie nieką negalvoju, o jau juo labiau nieko nesistengiu. O jeigu jums atrodo, kad žiūri tiesiai į pilvą, tai kaip sakiau, nereiškia, kad jį mato, ar matydamas suvokia, ką mato.

QUOTE(zmonaite @ 2012 01 05, 15:55)
nepykit, bet tas vargšas prisigėręs studentas kaip pavyzdys pralinksmino  biggrin.gif
Ko čia pykt. Taigi ir rašiau linksmą pavyzdį.

QUOTE(zmonaite @ 2012 01 05, 15:55)
Pati rašėt apie savo mamą, pati buvot nėščia, tai nesusireikšminimas, tiesiog nėščia būti sunku, vimdo (ačiū D šito man nebuvo), alpstam ir t.t.nu nesvietiškai tos nėščios susireikšminę, kam joms sėdimos vietos, prisigėrusiems juk labiau reikia lotuliukas.gif
Ir? Taip, žinau, ką reiškia būti nėščiai, gal todėl labai ramiai į nėštumą žiūriu. Ir į susireikšminusias nėštukes - taip pat. Vėliau dar būna labai susireikšminusios jaunos mamos. Tarsi mama, auginanti 3 mokyklinukus vaikus, yra mažiau svarbi ar užsiėmusi. mirksiukas.gif

QUOTE(zmonaite @ 2012 01 05, 15:55)
dėl to matė ar nematė kad nėščia parduotuvėj - MATĖ, tikrai, ir paskui kaip į durną žiūrėjo, nu kaip aš ten drįsau prisitrenkt į tą gesintuvą, bet nurašykim mano susireikšminimui irnesakyk.gif
Pala. Jūs nematėt suoliuko, nematėt gesintuvo, bet matėt, kad MATĖ ir matėt, kad kaip į durną žiūrėjo? g.gif
Ir dar sakot, kad nesusireikšminusi? bigsmile.gif
Man kai akyse juoda, aš savų neatpažįstu. unsure.gif

P.S. Gal iš mano pasisakymų atrodo, kad nieko aplink nematau ir nenoriu matyti. Taip nėra. Ne taip seniai ėjau pro stotelę ir matau, kad moteris atsirėmusi į išorinę pavėsinės pusę "kvapą gaudo". Pravariau pro šalį, tada pagrįžau ir paklausiau, ar nereikia pagalbos: namo parvest, artimajam paskambint, taksi iškviest. Tai ji pasakė, kad taksi nereikia, kad netoli gyvena, kad bandys pati pareiti. Kad lyg buvo viskas gerai, bet ėmė ir galva apsisuko, silpna pasidarė. Padėjau į trūliką įlipt, dar stotelę pavažiavau (nors neplanavau, bet nelabai iš kelio buvo), pasakė, kad jau viskas gerai ir atsisveikinom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 05 sausio 2012 - 15:07
aš važiuodama troleibusu dažniausiai svajoju, galvoju ar planuoju ir nestebiu padėties jame: kas įlipo, kas išlipo (aš net savo stoteles sugebu pražioplint biggrin.gif ). jei pastebiu užleidžiu, jei nepastebiu, man labai patinka, kad yra tokių nėščiųjų ir bobučių (bet mažuma), kurios prieina ir sako "atsiprašau, gal galėtumėt užleisti vietą" smile.gif
Atsakyti
aš vis dar nesuprantu - jeigu taip bloga, jeigu taip negerai, kodėl į tas parduotuves reikia eiti, autobusais važinėtis? Kai buvau nėščia ir pajutau, kad tiesiog jau nebegaliu nei kur važiuodavai, nei kur eidavau. O jeigu jau trūks plyš tekdavo, tai rinkdavausi kitokį keliavimo būdą, ieškodavau kitokių išeičių. O dabar man sunku stovėt, man paisdaro bloga. Tai tada sėdi namie ir viskas. Niekaip neusprantu, kam save kankint, sau nepatogumus sudarinėt, o po to dar priekaištaut? blink.gif Aš, matyt, egoistė, apie save galvoju. pasiderinu taip sakant - eit į parduotuvę kada žmonių mažai, išvis neit, vyro sulaukt ir jį nusiųst. reikia kažkur važiuot - irgi pasiderini, mikriukas, laikas, galų gale ir taksi yra.

Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 01 05, 15:02)


Pala. Jūs nematėt suoliuko, nematėt gesintuvo, bet matėt, kad MATĖ ir matėt, kad kaip į durną žiūrėjo?  g.gif
Ir dar sakot, kad nesusireikšminusi?  bigsmile.gif
Man kai akyse juoda, aš savų neatpažįstu.  unsure.gif

atsisėdus nuėjo rūkas nuo akių, tada mačiau, ėjo iš parduotuvės net atsisukdami.
lengvas nėštumas Jums buvo.
Atsakyti
QUOTE(zmonaite @ 2012 01 05, 16:16)
atsisėdus nuėjo rūkas nuo akių, tada mačiau, ėjo iš parduotuvės net atsisukdami.
Tai normalu, nes mato: sėdi moteriškė "be rūko ant akių". Tai ko jos klaust. Kaip suprantu, jūs ant suoliuko pataikėt, ar ne? Ar ant grindų kritot?

QUOTE(zmonaite @ 2012 01 05, 16:16)
lengvas nėštumas Jums buvo.
Žinot, man sunku "sverti". Nes vienas rėkia dėl prapjauto piršto, o kitas su infarktu savaitgalį pravaikšto dantis sukandęs. Ir negali iš to daryt išvados, kad "lengvas infarktas jums buvo, o va man piršto prapjovimas - labai sunkus". biggrin.gif

Manau, kad pati nedėdama pastangų (neprašydama pagalbos), ir nebandydama kitu būdu spręst problemos (eiti su artimaisiais, prašyt artimųjų nueiti vietoj jūsų) reikalaujate ypatingo dėmesio iš nepažįstamų. O mano supratimu tai - susireikšminimas. Nes komunikavimo galimybės (konkrečiai - kalbos dovana) mums tam ir duota - komunikuoti. Ir ne naivu, o įžūlu tikėtis, kad kažkas turiužsiimti jūsų savijautos ir poreikių spėliojimu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 05 sausio 2012 - 15:25
QUOTE(zmonaite @ 2012 01 05, 15:16)
atsisėdus nuėjo rūkas nuo akių, tada mačiau, ėjo iš parduotuvės net atsisukdami.
lengvas nėštumas Jums buvo.

Nestumas yra nestumas, ir kai pilvukas didelis aiskiai visi mato ir paprastai vieta atsisesti uzleidzia, bet buna tokiu nesciuju, kurios isiremia i tave sedinti tuo pilvu tarsi baksnodama, kad zmogus sedintis turi jai vieta uzleist, man toks nesciuju elgesys pasislykstetinas.
Jei ten pasidaro bloga ar sunku stovet, juk galima mandagiai prieit prie sedinciu ir paprasyt, kad uzleistu sedima vieta, nera zmones jau tokie ziaurus, pacioms nesciosioms reikia kartais pasielgti zmogiskiau. Ne visi sedintys stebi, kas ten stovi, kas ten sedi, buna zmoniu pasinerusiu i savo mintis ar ten uzsisvajojusiu, bet "prabunda" nuo diiidelio pilvo baksnojimo i peti sedincio ar net i veida, biauru labai.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 01 05, 15:14)
aš vis dar nesuprantu - jeigu taip bloga, jeigu taip negerai, kodėl į tas parduotuves reikia eiti, autobusais važinėtis?

nu kodėl žmonės autobusais važinėjasi, nu kodėl? biggrin.gif nes nėra kaip kitaip nusigauti ten, kur reikia, ar dokumentus tvarkytis, ar į polikliniką...nebuvo taip baisulingai bloga, tiesiog papasakojau pavyzdį, ale atsiprašau, kad sugadinau bobikėm nuotaiką (arba atvirkščiai, daviau erdvę kabinėtis ir kamantinėti, ar tikrai tamsu akyse buvo, ar tikrai matė, ar tikrai nėščia, o gal nesimatė...) bigsmile.gif


QUOTE(mititėja @ 2012 01 05, 15:23)


Viskas šiais laikais yra normalu. Gal ir per daug tikiuosi iš visuomenės. Ypač supratimo, o ne smalsių žvilgsnių.

Atsakyti
QUOTE(zmonaite @ 2012 01 05, 23:48)
Viskas šiais laikais yra normalu. Gal ir per daug tikiuosi iš visuomenės. Ypač supratimo, o ne smalsių žvilgsnių.
Tikrai per daug tikitės ir nenuostabu, kad nesulaukiat, pati jo nerodydama visuomenei:
QUOTE(zmonaite @ 2012 01 05, 23:48)
tiesiog papasakojau pavyzdį, ale atsiprašau, kad sugadinau bobikėm nuotaiką (arba atvirkščiai, daviau erdvę kabinėtis ir kamantinėti, ar tikrai tamsu akyse buvo, ar tikrai matė, ar tikrai nėščia, o gal nesimatė...)  bigsmile.gif
Negalvoju, kad jeigu troleibuse sėdėsit, jeigu paprašysit "bobike, užleisk vietą". Arba paprašiusi "bobike, padėk, man akyse juoda" pagalbos galite ir nesulaukti. lotuliukas.gif

QUOTE(zmonaite @ 2012 01 05, 23:48)
nu kodėl žmonės autobusais važinėjasi, nu kodėl?  biggrin.gif nes nėra kaip kitaip nusigauti  ten, kur reikia, ar dokumentus tvarkytis, ar į polikliniką...
O taksi, mikriukai, asmeninis automobilis (jeigu patys neturit, juk yra draugų ir artimųjų) - neprileidžiami, ar kaip?
QUOTE(zmonaite @ 2012 01 05, 23:48)
...nebuvo taip baisulingai bloga
Aha, pagaliau prisikapstėm iki tiesos - baisulingai bloga nebuvo, o kadangi buvo šiaip karšta ir nemalonu, tai nusprendėt, kad jums, kaip nėščiajai visi turi vietą užleisti. O kadangi neužleido, tai pasakodama apie patirtą skriaudą nepasidrovėjot spalvų patirštinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 05 sausio 2012 - 23:19
QUOTE(mititėja @ 2012 01 05, 23:16)
Tikrai per daug tikitės ir nenuostabu, kad nesulaukiat, pati jo nerodydama visuomenei:
Negalvoju, kad jeigu troleibuse sėdėsit, jeigu paprašysit "bobike, užleisk vietą". Arba paprašiusi "bobike, padėk, man akyse juoda" pagalbos galite ir nesulaukti.  lotuliukas.gif

O taksi, mikriukai, asmeninis automobilis (jeigu patys neturit, juk yra draugų ir artimųjų) - neprileidžiami, ar kaip?  Aha, pagaliau prisikapstėm iki tiesos - baisulingai bloga nebuvo, o kadangi buvo šiaip karšta ir nemalonu, tai nusprendėt, kad jums, kaip nėščiajai visi turi vietą užleisti. O kadangi neužleido, tai pasakodama apie patirtą skriaudą nepasidrovėjot spalvų patirštinti.

nu tamsta kabinėjimosi meistrė. biggrin.gif rašiau apie nėštumą bendrai, kad nebuvo siaubingas, bet buvo keletas atvejų, kai žemelė traukė neblogai.
o jūs visiems tvarkote asmeninį gyvenimą ir renkat transporto formą, ar tik man pasisekė? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmonaite: 05 sausio 2012 - 23:39
QUOTE(zmonaite @ 2012 01 06, 00:37)
o jūs visiems tvarkote asmeninį gyvenimą ir renkat transporto formą, ar tik man pasisekė? bigsmile.gif
Ne, tik tiems, kurie man pilvą ant veido viešame transporte pasideda. mirksiukas.gif

QUOTE(zmonaite @ 2012 01 06, 00:37)
nu tamsta kabinėjimosi meistrė.  biggrin.gif
Nieko negaliu padaryti, bet prie turginių tekstų ginčuose (pritrūkus argumentų) pereinančios personos užsitraukia mano rūstybę. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 05 sausio 2012 - 23:45
QUOTE(mititėja @ 2012 01 05, 23:43)
Ne, tik tiems, kurie man pilvą ant veido viešame transporte pasideda.  mirksiukas.gif

Nieko negaliu padaryti, bet prie turginių tekstų ginčuose (pritrūkus argumentų) pereinančios personos užsitraukia mano rūstybę.  lotuliukas.gif

Suvedu į viena: savo pavyzdžiu norėjau pasakyti, kad mūsų visuomenė yra susvetimėjus, visada svarbiau yra savo uodegą išsukti, minkštai kur nors padėti ko pasekoje dažnai nematome kito žmogaus (dažnai labai akivaizdžių) poreikių. O gal patogiau nematyti?
Turginis tekstas? Kokio lygio argumentų tikitės moteriškame forume apie viską ir nieką? Skyriuje "Paplepėkim". Ką darot su knyga, kuri atrodo turginė? Neskaitot. Bet nėščia moteris, nu kaip gi jai gali darytis bloga, nugi melavo tikriausiai, kad alpo, ji čia tik šiaip pilvu mosikuoja. Aš viešoj erdvėje (ar ne erdvėje, kaip pvz. vieš.trasp.) nesu susidūrus su kažkokiomis supersusireikšminusiomis nėščiosiomis. O ir atsikišę pilvai man nesudaro asociacijų, kad ji čia specialiai tokia. Jeigu jums ar jūsų artimiesiems tai įvyko, nereiškia, kad visos nestuke.gif yra tokios ir į kiekvieną jų pasisakymą, kad yra/buvo sunku nereikia taip jautriai reaguoti. Nejaugi įtikinėjate kiekvieną pilvotąją, kad jai visai nėra tolko skųstis... biggrin.gif

Rūstybė kenkia grožiui laugh.gif
Atsakyti