Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros

QUOTE(Juoko ašara @ 2010 03 05, 21:35)
cia guerlain ?  g.gif

taip guerlain, sumer stone (sory uz klaidas nemoku angliskai) lyg vadinasi
Atsakyti
aha, jie vadinasi Guerlain Terracotta Summer Stones. as isvis dievinu terracottos linija biggrin.gif turiu dar aukso spalvos presuota bet ten jau tik ipatingom progom - labai blizgi. o sitie rutuliukai jau dabar ant sviesios odos graziai ziurisi ( as neidegus bet naturaliai siektiek tamsesne), o vasaratai manau cia bus isviso liux daiktas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 05 kovo 2010 - 23:39
QUOTE(emiliuxas @ 2010 03 05, 22:01)
isigyjau siuos siandien  user posted image  su tai dabar negaliu atsidziaugti!!!!!!  siaip labai graziai paskaistina veiduka ax.gif ,  nera tamsi ir kas man labiausiai patiko kad dauguma rutuliuku daugiau kakavines spalvos nei oranzines thumbup.gif

vau kaip grazu wub.gif dar tokiu nemaciau bigsmile.gif na pasipasakokit kiek kainavo, ir is kur isigijot, nes ir man jau jauciu ju reikes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 03 06, 01:24)
vau kaip grazu wub.gif dar tokiu nemaciau bigsmile.gif na pasipasakokit kiek kainavo, ir is kur isigijot, nes ir man jau jauciu ju reikes doh.gif


Cia kazkuriu metu limituoti vasariniai rutuliukai (berods kokiu 3 metu senumo) - pati turejau ir labai dziaugiausi, nes esu baltaode, o jie puikiai ir saikingai parudindavo wub.gif Bet paskui pardaviau, o dabar vel noriu doh.gif

Turetu but kokiam ebay dar ju, psakutini karta maciau berods Nordstrom parduotuvej, bet cia pries kokius 1,5 metu... Tai jau turbut nebera ten.
Atsakyti
man cia labai nuskilo, bo man juos parveze is islandijos ten buvo kazkoks sandelinis ispardavimas gavau dovanu ax.gif kai isbandysiu daugiau kartu tai parasysiu placiau...
Atsakyti
miniatiuru rinkinuka galima rasti tik ebay ir duty free ar ir paparastose kosmetikos parduotuvese?
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 03 06, 00:37)
as isvis dievinu terracottos linija biggrin.gif 


O man kazkaip tas kvapas nepraeina. As aplamai megstu, kai kosmetika niekuo nekvepia.
Atsakyti
Kazko tylu sioje temoje 4u.gif na kaip naudojasi nauji meteoritai emiliuxas, labai idomu rolleyes.gif interneta isnarsiau, bet niekur neradau, kad jeis prekiautu doh.gif as kalbu apie Guerlain Terracotta Summer Stones verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 03 09, 15:39)
Kazko tylu sioje temoje 4u.gif na kaip naudojasi nauji meteoritai emiliuxas, labai idomu rolleyes.gif interneta isnarsiau, bet niekur neradau, kad jeis prekiautu doh.gif as kalbu apie Guerlain Terracotta Summer Stones  verysad.gif


Jie 2008 metu vasaros kolekcijos, nera labai seni, gal dar rasi smile.gif
Atsakyti
Guerlain Météorites Collection Perles summer 2010

user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2010 03 11, 23:08)
Guerlain Météorites Collection Perles summer 2010



bigsmile.gif net trys spalvos vasarai ??? idomu koks blizgumas bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2010 03 11, 23:13)
bigsmile.gif  net trys spalvos vasarai ??? idomu koks blizgumas bus bigsmile.gif


Cia ne limituoti, jie keicia senus i situs smile.gif Senu meteoritu nebebus, taip parasyta g.gif
Atsakyti