Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikė šeima-valstybės parama

QUOTE(alfa159 @ 2009 12 29, 14:46)
I tema- nezinau as jokiu lengvatu daugiavaikems seimoms. Klausiau kazkada moteru daugiavaikiu mamu temoje- gardziai pasijuoke visos.  smile.gif


Pritariu. Iš valstybės pusės tikrai jokių lengvatų nėra, o puse kainos už darželį, tai savivaldybes deka.
Papildyta:
QUOTE(artita @ 2010 03 06, 14:24)
negalioja, turi lankyti tą patį darželį du vaikai  mirksiukas.gif

Netiesa, maniškiai lanko skirtingus, moku tik po puse kainos už abu.
Papildyta:
QUOTE(norala @ 2010 03 07, 13:48)
Na, kodel ... g.gif
Musu darzelyje, jeigu seima daugiavaike, ir uz viena vaika, lankanti darzeli mokam puse sumos  smile.gif
Cia gal darzelio vidaus taisykles g.gif

Čia pagal savivaldybės tarybos sprendimą "dėliki mokyklinio amžiaus vaikų maitinimo" priklauso, o ne nuo darželio politikos
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 03 09, 13:55)
Ne visai tiesa. Nebūtinai visi trys turi lankyti darželį. Kai turi tris vaikus, tada ir priklauso lengvata. Mano viena mergina lanko mokyklą, kita - darželį, o trečiasis dar namie sėdi. Bet už darželį mokam 50 proc.


drinks_cheers.gif pilnai pritariu smile.gif mano vyresnioji lanko darzeli o kiti du vaikiukai namuose,bet mokame pigiau 50proc. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar galit man priminti, kaip ten yra su mamos diena, jei yra trys vaikuciai, galima pasiimti dvi laisvas dienas?
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2010 04 14, 07:05)
Ar galit man priminti, kaip ten yra su mamos diena, jei yra trys vaikuciai, galima pasiimti dvi laisvas dienas?

Jei vaikai iki 12 metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 14 balandžio 2010 - 11:03
Tik idomu ar tai veikia?o jei darbdavys atsisako suteikti tokias dienas? g.gif
Atsakyti
Vat būtent, bent pas mus tai tiesiai šviesiai pasakė nesvajot, norit laisvų-galit visai eit iš darbo. Papraščiausiai neužvizuoja prašymo ir viskas.
Atsakyti

QUOTE(antrakartmamyte @ 2010 02 25, 22:15)
Vaiko gyvenama vieta priteista pas teva, taip pat priteisti alimentai, bet mama ju nemoka kol kas, na gal mokes, nes viskas neseniai ivyko. As sudedama visas pajamas, jau pridejau vaiku alimentus, nors ir negaunam. Tai kazin ar mums priklausys tie vaiku pinigeliai, vis kazkokia paspirtis finansine blush2.gif

Na mes iki siu metu gaudavom vaiko pinigus kaip daugiavaike seima, nors pas mus irgi sudetine seima biggrin.gif dvi vyro mergaites ir viena bendra, mergaiciu mama jokiu alimentu nemoka, tiesa mes ir neprisiteise, bet kaip seimos pajamas ziuri musu bendras(mano ir vyro), tiesa jos dabar virsija keliais lt tuos 525 ir jau nieko negaunam verysad.gif bet pas jus gal ir pridejus alimentus nevirsytu, reiktu jums nueiti pasiteirauti del savo atvejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2010 04 14, 06:05)
Ar galit man priminti, kaip ten yra su mamos diena, jei yra trys vaikuciai, galima pasiimti dvi laisvas dienas?


Tikrai galima, jei vaikai visi trys iki 12 metų.
Aš tai neėmiau dviejų dienų, o susitrumpinau darbo valandas. Dirbau viena valanda trumpiau keturias dienas per savaitę. O penktadieniai ir taip visi trumpiau dirbam.
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 04 15, 12:55)
Tikrai galima, jei vaikai visi trys iki 12 metų.
Aš tai neėmiau dviejų dienų, o susitrumpinau darbo valandas. Dirbau viena valanda trumpiau keturias dienas per savaitę. O penktadieniai ir taip visi trumpiau dirbam.

tikrai ne visi trys schmoll.gif turi buti du vaikai iki 12metu. cia DK yra straipsnis, tik dabar nepamenu kelintas ir tingiu ieskot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiia @ 2010 04 16, 18:20)
tikrai ne visi trys schmoll.gif turi buti du vaikai iki 12metu. cia DK yra straipsnis, tik dabar nepamenu kelintas ir tingiu ieskot 4u.gif

Jei du iki 12, tuomet 1 diena, o jei trys, tuomet 2 dienos laisvos. Jau buvau darbe ir klausiau del tu dienu, sake, kad galesiu pasiimti, tai baisiai apsidziaugiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2010 04 16, 20:03)
Jei du iki 12, tuomet 1 diena, o jei trys, tuomet 2 dienos laisvos. Jau buvau darbe ir klausiau del tu dienu, sake, kad galesiu pasiimti, tai baisiai apsidziaugiau  thumbup.gif

na teisingai, sorry doh.gif net nuejau paziuret biggrin.gif
214 straipsnis. Papildomos lengvatos asmenims, auginantiems vaikus

Darbuotojams, auginantiems neįgalų vaiką iki aštuoniolikos metų arba du vaikus iki dvylikos metų, suteikiama viena papildoma poilsio diena per mėnesį (arba sutrumpinamas darbo laikas dviem valandomis per savaitę), o auginantiems tris ir daugiau vaikų iki dvylikos metų – dvi dienos per mėnesį (arba atitinkamai sutrumpinamas darbo laikas keturiomis valandomis per savaitę), mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.
Atsakyti
Klausymas ? blush2.gif
Ar jusu vaikam irgi mokykloi nedave taloneliu pusryciams?
mano 2 mokiniai valge pusrycius ir pietus,o si menesi pusryciu nedave, pasake kad valstybe prieme del nemokamo maitinimo mokyklose kita istatyma rolleyes.gif verysad.gif
Atsakyti