Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikė šeima-valstybės parama

Sveiki,

laukiuosiu trynuku smile.gif Man jau ne vienas zmogus sake, kad turetu priklausyti is valstybes aukle ar kazkas pan. Na zodziu zmogus, kuris ateitu padeti. Gal kas esate apie tai girdeja siais laikais arba zinote kur ieskoti info?

Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(stirna_Liu @ 2010 11 04, 16:24)
Sveiki,

laukiuosiu trynuku smile.gif Man jau ne vienas zmogus sake, kad turetu priklausyti is valstybes aukle ar kazkas pan. Na zodziu zmogus, kuris ateitu padeti. Gal kas esate apie tai girdeja siais laikais arba zinote kur ieskoti info?

Aciu uz atsakyma.


bigsmile.gif bigsmile.gif visų pirma dideliausi sveikinimai bigsmile.gif
dėl auklės negirdėjau tokio dalyko g.gif
Atsakyti
Jus man daugiavaikės pasakykit, kokia konkrečiai paramą gaunate? Nes tuoj tuoj ir aš busiu daugiavaikė, nes atkeliauja dvynukes pas mus. Tai jau 4 vaikai. Aš motinystės pašalpos gal ir gausiu kokius 150 lt, bet vyro alga telpa i tuos minimumus nariui. Tai ar reiskia, kad man nieko nepriklauso. Tas "daugiavaikė šeima" tik akių dūmimas? 50lt niekad negavau, nes vaikai vis nepataikė i rėmus. Dabar 14 ir 7 m. O gal gimus dvyniams kas nors kitaip?
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2010 11 10, 12:31)
Jus man daugiavaikės pasakykit, kokia konkrečiai paramą gaunate? Nes tuoj tuoj ir aš busiu daugiavaikė, nes atkeliauja dvynukes pas mus. Tai jau 4 vaikai. Aš motinystės pašalpos gal ir gausiu kokius 150 lt, bet vyro alga telpa i tuos minimumus nariui. Tai ar reiskia, kad man nieko nepriklauso. Tas "daugiavaikė šeima" tik akių dūmimas? 50lt niekad negavau, nes vaikai vis nepataikė i rėmus. Dabar 14 ir 7 m. O gal gimus dvyniams kas nors kitaip?


dėl dvynių nežinau...
mes telpam į tuos vadinamus rėmus...negaunu nieko iš valstybės, tik už mažiausią dukrą iš Sodros gaunu, o nei 52 lt, nei 143 negaunu...nepriklauso... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artita: 10 lapkričio 2010 - 13:06
as irgi turiu 4vaikus ir esu laiminga,kai kas paklausia ir pasakau kad keturi vaikai,tai klausia -ar vaiku pavardes vienodos lotuliukas.gif tipo gal ne nuo vieno vyro 4u.gif pasalpu jokiu negaunam nes uzdirbam daugiau negu reikia
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2010 10 15, 16:18)
Manes tai nebestebina jau, siurpau nuo poziuro i 3 vaikus ir daugiau auginancia seima pirmus metus, veliau ipratau. Nezinau kaip kitoms, ar cia man vienai sekasi su tokiais zmonem susitikti, bet retas kuris geru zodziu pamini daugiavaikes seimas  ax.gif



Jau pradedam ir mes susidurti su kreivais žvilgsniais, kai pasakom, kad laukiamės dvynių; labiausiai liūdina gerų pažįstamų, bičiulių reakcija, maždaug ar jūs suvokiat kiek jūs vaikų turėsit, jeigu suvokiat tai ko nenutraukėt nėštumo, o jeigu nenutraukėt, tai jūs nesuvokiat reiškia nieko. Gyvenam kaip Santa Barbaroj, dėmesio centre, apkalbų maratonas verda pilnu tempu doh.gif bloga net, kokie žmonės aplink gyvena mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2010 11 13, 15:51)
Jau pradedam ir mes susidurti su kreivais žvilgsniais, kai pasakom, kad laukiamės dvynių; labiausiai liūdina gerų pažįstamų, bičiulių reakcija, maždaug ar jūs suvokiat kiek jūs vaikų turėsit, jeigu suvokiat tai ko nenutraukėt nėštumo, o jeigu nenutraukėt, tai jūs nesuvokiat reiškia nieko. Gyvenam kaip Santa Barbaroj, dėmesio centre, apkalbų maratonas verda pilnu tempu  doh.gif  bloga net, kokie žmonės aplink gyvena  mega_shok.gif

Laikykis, sekmiuko tau 4u.gif
o tiems kalbantiems, pasakyk, tegu pasiziuri i savo vaikus,gal galetu pasakyt, kuri is savo vaiku galetu nuzudyt? ir koks jausmas? o kas neturi, tai jiems toli grazu iki patarinejimo..
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2010 11 13, 16:51)
Jau pradedam ir mes susidurti su kreivais žvilgsniais, kai pasakom, kad laukiamės dvynių; labiausiai liūdina gerų pažįstamų, bičiulių reakcija, maždaug ar jūs suvokiat kiek jūs vaikų turėsit, jeigu suvokiat tai ko nenutraukėt nėštumo, o jeigu nenutraukėt, tai jūs nesuvokiat reiškia nieko. Gyvenam kaip Santa Barbaroj, dėmesio centre, apkalbų maratonas verda pilnu tempu  doh.gif  bloga net, kokie žmonės aplink gyvena  mega_shok.gif


pas mus buvo ta pati situacija, aug du berniukai ir laukemes dvyniu tai anyta tiesiai sviesiai pasake darykis valyma nejuokaukit... is aplinkiniu reakcijos taip pat buv ne pacios maloniausios.nors gyvenama vieta puiki ir pajamos tikrai ne pacios maziausios. salygos vaikuciams geros.tenoriu pasakyti tiek... nesirupink nekreipk demesio ir negadink sau ir lelytem sveikatytes... pasnekes pasnekes ir uzsiciaups. Lietuvoj visi megzta pagyventi kitu gyvenimus, tuo tarpu saves visiskai nemato
Atsakyti
Anyta pasakė.... hm, mano anyta tai apsidžiaugė, kad laukiuosi dvynių, juk ne jos sūneliui gimdyti. O štai mama kelis kartus liepė "pagalvoti". Na pagalvojau ir tuoj turėsiu 4 vaikus. Aplinkiniai, draugai kažkaip normaliai reaguoja. Aš pati suprantu, kad bus nelengva, fiziškai, finansiškai, emociškai. Bet yra kaip yra. Gaila, kad valstybė taip "padeda" daugiavaikei...
Atsakyti
Aš nesu iš tų, kurios imtų į galvą irnesakyk.gif bet vistiek smirda net klausyt doh.gif
Atsakyti
Labai gerai zinoma situacija, as laukiaus tik antra karta ir suzinojom kad bus dvyniai ir tai tapo susidomejimo verta tema. Artimieji nuosirdziai dziaugesi, nors buvo kartas nelabai malonus pokalbis su ganetinai artimu zmogumi, bet po to laiko daugiau jokiu kalbu, tolimesniu reakcijos dvilypes buvo, buvo ir tie kurie dziauges, ir tiek kurie pries. Kai vaikai gime atsirao replikos is aplinkiniu ax.gif man is gydytojos lupu atskrido fraze, kodel nesidariau aborto blink.gif juk butume buvusi "normali seima". Nors vazinejant su vaikais lauke sulaukdavome daug sypsenu, pagyru. O va kai patekom i socialini biggrin.gif doh.gif

Dar noriu paklausti kas tvarkesi dokumentus del vaiko nemokamo maitinimo. As nunesiau dokumentus, darbuotoja ganetinai normaliai prieme, bet apie gyvenimo salygu ivertinima nieko nesake. Nors asmens pajamos gaunasi vos didesnes nei 525 ax.gif Gal kas susiduret su tokia situacija ar visais atvejais eina tikrinti? Galu gale kada bus aisku skirs nemokama maitinima ar ne?
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2010 11 16, 16:28)
Dar noriu paklausti kas tvarkesi dokumentus del vaiko nemokamo maitinimo. As nunesiau dokumentus, darbuotoja ganetinai normaliai prieme, bet apie gyvenimo salygu ivertinima nieko nesake. Nors asmens pajamos gaunasi vos didesnes nei 525  ax.gif Gal kas susiduret su tokia situacija ar visais atvejais eina tikrinti? Galu gale kada bus aisku skirs nemokama maitinima ar ne?

apie gyv salygu vertinima nezinau, nes pas mus to nebuvo, bet daugiavaikems, pajamos ne 525, bet didesnes, atrodo 725, dabar neturiu laiko, bet veliau galesiu imest tas nuostatas, tai turetum gaut
Atsakyti