Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking

QUOTE(Zmogiuke @ 2010 03 03, 21:14)
Labai grazios tavo atvirutes!
As vis nepradedu ju, tik paziuriu pasigroziu o pati nepameginu smile.gif bet gal kada reiks smile.gif

Gal visom reikia ikvepimo Velykoms bigsmile.gif draugiskai uz rankuciu ir i darba mirksiukas.gif
Ader, aciu, jau kazka prisispaudziau.Keistas tas nejaukumo jausmas, naujoj vietoj bigsmile.gif O dar rasyti lietuviu kalba ax.gif
Sakai, tiko.. nu bingo.. thumbup.gif lauksim naujojo.
Justess22- man ir patinka paukstukai ir tokios padumavusios spalvos thumbup.gif
Atsakyti
Ei, tai ka pakalbam? Reik ka nors ne i tema - tada labai greit dasimusa tema bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif as dar tik po truputeli skrebinu ,bet vis skaitau ir ziurineju jusu grozius 4u.gif
Kadangi norit pabaigt temute greiciau ,tai imesiu pirmus savo blynelius blush2.gif 4u.gif

viduje uz juosteles priristas teigiamas nestumo testas ax.gif
user posted image
valentino dienai
user posted image
user posted image
o ia buvo paslepta gimtadienio dovana smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

ruosiuos pagaliau ir su nuotraukom pradet daryt darbelius ,bet vis neatsispausdinu ju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Labai grazios tavo atvirutes!
As vis nepradedu ju, tik paziuriu pasigroziu o pati nepameginu  bet gal kada reiks

drinks_cheers.gif as taip nusiteikus jau 6 metus...padariau isvada kad atviruku gamyba ne man schmoll.gif ; megstu kitu atvirukais pasigrozeti, labai apsidzaiugiu kai ranku darbo atvirukai man dovanojami, bet paciai juos meistrauti jokio upo.
QUOTE
Sveikutes  as dar tik po truputeli skrebinu ,bet vis skaitau ir ziurineju jusu grozius 
Kadangi norit pabaigt temute greiciau ,tai imesiu pirmus savo blynelius   

ot va kaip reikia isprovokuoti naujokes is po landyniu bigsmile.gif ...reiketu tada ir 21 tema is anksto paskelbti lotuliukas.gif
Nuotaikingi pirmi blyneliai thumbup.gif
justess: wub.gif atvirukas
Atsakyti
QUOTE(make-up @ 2010 03 03, 23:20)
Sveikutes smile.gif as dar tik po truputeli skrebinu ,bet vis skaitau ir ziurineju jusu grozius  4u.gif
Kadangi norit pabaigt temute greiciau ,tai imesiu pirmus savo blynelius blush2.gif  4u.gif

viduje uz juosteles priristas teigiamas nestumo testas  ax.gif 

labai sveikinu su treciuoju zirniuku 4u.gif nuostabu.
O ir staigmeneles ipakuotos labai nuostabiai, saunuole.
Manau, kad kiekvienai savas kelias,sava technika, savas grozio matymas, bet matyt apjungiantis yra vienas fainas dalykas,tai, tos mazytes fainutes detales, papuosimai , sudeliojimas ir savos fantazijos realizavimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(make-up @ 2010 03 03, 20:20)
Sveikutes smile.gif as dar tik po truputeli skrebinu ,bet vis skaitau ir ziurineju jusu grozius  4u.gif
Kadangi norit pabaigt temute greiciau ,tai imesiu pirmus savo blynelius blush2.gif  4u.gif

viduje uz juosteles priristas teigiamas nestumo testas  ax.gif
user posted image

man sitas labai grazutis thumbup.gif labai grazia ideja davei mirksiukas.gif
Atsakyti
aha, stai kas pagaliau islindo . make-up uzeik dazniau pasirodyt, o tai as tik popieriukus tau perduodu o darbu nematau lotuliukas.gif labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Mačiau Miglota paskaitė ir dingo ... g.gif
Galėtum nors pasilabinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2010 03 04, 11:31)
Mačiau Miglota paskaitė ir dingo ...  g.gif
Galėtum nors pasilabinti  mirksiukas.gif



sveika, Sanrita, sveikinu tave su nuostabiom naujienom, ramaus laukimo wub.gif
Atsakyti
kaip tai nebaigiam mes tos temos lotuliukas.gif
reiktu kazka parodyt, bet dar procese esu
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti