Įkraunama...
Įkraunama...

Kurią lėlę rinktis?

QUOTE(Kriiste @ 2011 02 10, 12:24)
as perku tokius, kur parasyta svoris 4,2 kg - tie inka idealiai, dar buna neisnesiouku rubeliu - 45 cm ugiui - ir tie tinka - didesni jau reik ziuret pagal situacija (buna pamazinti visokie, susitrauke ir pan)



Pirkom siandien ir mes pirmuosius rubelius savajai Anabelei. Labai saunus jausmas, net keista, su kazkokia meile wub.gif .Tik nelabai buvo is ko rinktis, mazai tokiu mazyciu.Paemem suknyte- dzemperiuka ir kojnytes coliukiskas. Bet viskas truputi per didelis ir rankovytes per ilgos. Rubelis raso 5.5kg, tai dabar zinosiu, jog galima rasti ir mazesniu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pussaldis_šampanas*: 10 vasario 2011 - 15:36
QUOTE(tvynė @ 2011 02 02, 16:26)
Čia pirmoji versija. Man pati gražiausia  wub.gif Vandens negeria, skruostų nejudina, bet labai simpatiška.

user posted image
Pirmoji smulkiausia. Pėdutės mažesnės. Kitos versijos praktiškai  to paties dydžio. Penkta gal stambiausia- kepurytės vos užsideda. Bet čia niuansai, drabužėliai visoms versijoms tie patys tinka. 4u.gif


Aciu Tvynei uz konsultacijas ir nuoroda kur galima daugiau suzinoti apie leles. 4u.gif
Mes jau irgi pradesim zaisti su lelem. Ir klausimu bus daug. O kol kas zinau, kad padedu ieskoti 1 versijos Anabeles.

Kazkas Alive iesko. Radau as dabar ebay dvi be priedu ir siuncia i LT
Atsakyti
Mire musu Anabele cry.gif cry.gif cry.gif

Ji visa buvo silta, bet po to visiskai nustojo veikusi. Gal kam taip buvo nutike?Ar tai jau viskas? cray.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(pussaldis_šampanas* @ 2011 02 16, 21:32)
Mire musu Anabele cry.gif  cry.gif  cry.gif

Ji visa buvo silta, bet po to visiskai nustojo veikusi. Gal kam taip buvo nutike?Ar tai jau viskas?  cray.gif  cry.gif

manau jo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 02 16, 22:33)
manau jo... verysad.gif



Nu ir nevykus ji buvo nuo pirmos dienos, tikrai man nesivaideno verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pussaldis_šampanas* @ 2011 02 16, 23:32)
Mire musu Anabele cry.gif  cry.gif  cry.gif

Ji visa buvo silta, bet po to visiskai nustojo veikusi. Gal kam taip buvo nutike?Ar tai jau viskas?  cray.gif  cry.gif

Kaip suprast silta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiki Puiki @ 2011 02 17, 17:51)
Kaip suprast silta g.gif

Gal elektronika užkaito g.gif ir
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2011 02 17, 20:22)
Gal elektronika užkaito g.gif ir


as manau, kad rode gyvybes zenklus kazkokius bet nelabai i tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2011 02 17, 23:54)
as manau, kad rode gyvybes zenklus  kazkokius bet nelabai i tema biggrin.gif

aš tai pagalvojau, kad prieš smertį užkaito visas lėlės mechanizmas ir nusprogo tada blush2.gif
Atsakyti
Jatus kaip cia baisiai kalba pasisuko unsure.gif
as kokiu 3 chou rock smerti stebejau, agonija - nu nemalonu baisiai doh.gif , bet mums visos tai veike, tai ne, veikimai vis retejo, neveikimu laikas ilgejo, atsirado cypimas, girgzdejimas - nu ilga agonija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 02 18, 10:47)
Jatus kaip cia baisiai kalba pasisuko unsure.gif
as kokiu 3 chou rock smerti stebejau, agonija - nu nemalonu baisiai doh.gif , bet mums visos tai veike, tai ne, veikimai vis retejo, neveikimu laikas ilgejo, atsirado cypimas, girgzdejimas - nu ilga agonija unsure.gif

žinai tu ką- negąsdink čia unsure.gif mūsų rock a bye chou chou buvo gausiai vandeniu pagirdyta ir javinukais pavalgydinta doh.gif lotuliukas.gif Tai išdžiovinau su džiovintuvu, išėmus aišku, baterijas...ir ką- gerai išdžiūvo, vėl veikia. Tik akys, kai markstosi, girgždėt ėmė-musėt surūdijo unsure.gif tai aš aliejuko jojobos kosmetinio įlašinau- ir ką- dar savaičikę pagirgždėjo- ir nustojo thumbup.gif Vėl veikia kaip nauja.....tikiuos čia ne apgaulinga agonijos pradžia unsure.gif Mano dičkė sakė, šitą lėlę savo vaikams paliks.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SIVERIJA: 18 vasario 2011 - 10:00
QUOTE(SIVERIJA @ 2011 02 18, 10:00)
žinai tu ką- negąsdink čia unsure.gif mūsų rock a bye chou chou buvo gausiai vandeniu pagirdyta ir javinukais pavalgydinta doh.gif  lotuliukas.gif Tai išdžiovinau su džiovintuvu, išėmus aišku, baterijas...ir ką- gerai išdžiūvo, vėl veikia. Tik akys, kai markstosi, girgždėt ėmė-musėt surūdijo unsure.gif tai aš aliejuko jojobos kosmetinio įlašinau- ir ką- dar savaičikę pagirgždėjo- ir nustojo thumbup.gif Vėl veikia kaip nauja.....tikiuos čia ne apgaulinga agonijos pradžia unsure.gif Mano dičkė sakė, šitą lėlę savo vaikams paliks.....

negasdinu rolleyes.gif

anuka i skypa prisistatyk - yra reikalas, patarimo noriu cool.gif
Atsakyti