Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

jo superinis ir man dalykelis,tik nervina kad teplioja rubus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 03 08, 17:14)
Juokas net paeme, likuti ir gavot, tik dezute, o EZ nema lotuliukas.gif


aisku lotuliukas.gif lotuliukas.gif taip ir pagalvojau paskui,norejau pabandyt galvoju ar patiks man,kazkaip isgirta ez bet nesu bandziusi,siaip nemegstu rudintis,bet kas naudoja sako gali kaip nori pasidazyt rudai, svelniai... tai sugalvojau pabandyti ir apsove verysad.gif rolleyes.gif ax.gif
gerai,kad viskas taikiai issisprende,pasakiau,kad mane apgaut pavyko,bet pasistengsiu,kad kitu neapgautu,pasakiua,kad paviesinsiu,iskart sako grazinsiu pinigelius... drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveiki,gal galite imesti koki sepetuka naudojate EZ? as nepirkau ten kur parduoda EZ pas mane buvo is BE,naturaliu sereliu,bet galvoju gal kabuki koks geriau tiktu?
dekoju
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2010 03 15, 08:22)
sveiki,gal  galite  imesti  koki  sepetuka  naudojate  EZ? as  nepirkau  ten  kur  parduoda  EZ  pas  mane  buvo  is  BE,naturaliu  sereliu,bet  galvoju  gal  kabuki  koks  geriau  tiktu?
dekoju

As asmeniskai naudoju toki :
tik kitokiu koteliu
user posted image
, bet artimiausiu metu pirksiu :
user posted image
, o tie kur skirti EZ tai man nesamoningi, siurkstus labai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 03 15, 11:50)
, o tie kur skirti EZ tai man nesamoningi, siurkstus labai  doh.gif



As naudoju Erdesos, skirta EZ antrus metus jau gal, bet superinis jis man.. ir EZ ir skaistalus, daug ka su juo tepu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 03 15, 11:59)
As naudoju Erdesos, skirta EZ antrus metus jau gal, bet superinis jis man.. ir EZ ir skaistalus, daug ka su juo tepu  4u.gif

Gal jei naudojant vien ji, bet kai palyginu svelnuma su kokiai MAC, TBS tai man didziulis skirtumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 03 15, 12:24)
Gal jei naudojant vien ji, bet kai palyginu svelnuma su kokiai MAC, TBS tai man didziulis skirtumas smile.gif



A.. gali but drinks_cheers.gif MAC nebandzius.. 4u.gif bet pvz kas liecia svelnuma turiu ziauriai svelnu toki sepeteli, tai nieko as su juo nepaimu.. g.gif bet cia gal kitur problema..
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 03 15, 11:50)
As asmeniskai naudoju toki :
tik kitokiu koteliu
user posted image
, bet artimiausiu metu pirksiu :
user posted image
, o tie kur skirti EZ tai man nesamoningi, siurkstus labai  doh.gif



na man is EZ irgi kaz kokie siurksti jie,o is body shopo sita man atrodo tik skaistalams tinka,kuri jus rodote,o pvz nera skirtumo ar sepetelis naturaliu ar sintetiniu sereliu?

dar vienas dalykas as sian dregnu tamponeliu nuvaliau virsu savo zemes,bet taip atsargiai,nestipriai,nes man pasirode kad neima sepetelis pudros,na zodziu,tai daba is vis nesiima,dabar pavirsius pasidare toks slidus ir blizgus,ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2010 03 15, 20:12)
dar  vienas  dalykas  as  sian  dregnu  tamponeliu  nuvaliau  virsu  savo  zemes,bet  taip  atsargiai,nestipriai,nes  man  pasirode  kad  neima  sepetelis  pudros,na  zodziu,tai  daba  is  vis  nesiima,dabar  pavirsius  pasidare  toks  slidus  ir  blizgus,ka  daryti?


Ten nuo odos riebalai. Aš tai paėmiau su peiliuku švelniai nugrandžiau ir vėl viskas čiki mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 15 kovo 2010 - 19:38
Sveikos smile.gif , siandien parduotuveje apziurinejau egipto zeme ir dabar nagrinejuosi kuo skiriasi vokiska nuo amerikietiskos. g.gif Ar kokybe ar dar kuo nors? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muersita @ 2010 03 16, 00:51)
Sveikos smile.gif , siandien parduotuveje apziurinejau egipto zeme ir dabar nagrinejuosi kuo skiriasi vokiska nuo amerikietiskos. g.gif  Ar kokybe ar dar kuo nors? smile.gif



Na visu pirma tai gamintoju.. o kitas dalykas pacia EZ 4u.gif speju ant amerikietiskos neraso Bi kor ar Ikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muersita @ 2010 03 16, 01:51)
Sveikos smile.gif , siandien parduotuveje apziurinejau egipto zeme ir dabar nagrinejuosi kuo skiriasi vokiska nuo amerikietiskos. g.gif  Ar kokybe ar dar kuo nors? smile.gif

neatkreipiau niekad demesio blink.gif imciau vokiska, bent jau egiptas arciau vokieciu lotuliukas.gif pati naudojau tamsesni atspalvi, dabar vyras gimimo dienos proga sviesesni padovanijo, sis labiau patinka smile.gif
Atsakyti