Įkraunama...
Įkraunama...

Per jauna... ir jau nėščia

tai wa... atsitiko taip kajp atsitiko... atrodo esu nescia... o man tik ka sukako 17 metu... nezinau nei kajp tevams pasakyti, nei kajp toliau gyventi.... verysad.gif tikiuos labai nesmerksit manes, nors gal to ir esu verta... berniukas mano nepabego ir neissigando... drasina ejti pasakyti tevams, bet manieji kajp biesu prisivalge kasdien tik ir kartoja kas butu jej pastociau ir kajp jie baisiai i tai reaguotu, ypac tetis... vaikuti myliu ir dabar... wub.gif tikrai nenoriu jo prarast, tiesiog gal kam taip buvo... arba siaip... atrodo reikia uzuojautos.... blush2.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Tevams aišku, pasakyt reikės, ir kuo greičiau tu tai padarysi- tuo geriau. O kiek tavo vaikynui metų?
Atsakyti
taip buvo mano draugei. ji pastojo 11 klasej...ziauriai bijojo tevu,nes vis girdedavo kaip butu baisu,jei neduok die...bet kai tevai suzinojo visai nepyko smile.gif dabar anukelis labai mylimas smile.gif beje,drauges vaikinas issigando ir pabego i krumus verysad.gif
Atsakyti
Laikykis ir būk stipri, o tėvai gal tik gasdina g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lady_bird_ @ 2005 11 06, 20:36)
tai wa... atsitiko taip kajp atsitiko... atrodo esu nescia... o man tik ka sukako 17 metu... nezinau nei kajp tevams pasakyti, nei kajp toliau gyventi....  verysad.gif  tikiuos labai nesmerksit manes, nors gal to ir esu verta... berniukas mano nepabego ir neissigando... drasina ejti pasakyti tevams, bet manieji kajp biesu prisivalge kasdien tik ir kartoja kas butu jej pastociau ir kajp jie baisiai i tai reaguotu, ypac tetis... vaikuti myliu ir dabar...  wub.gif  tikrai nenoriu jo prarast, tiesiog gal kam taip buvo... arba siaip... atrodo reikia uzuojautos....  blush2.gif


Niu manau čiupk draugą ir keliaukit pas tėvus... kaip nors subtiliai užuominom ir pasakykit, kad jie bus seneliais. Žinau, kad sunku. Bet manau kai su šita mintim tėvai apsipras, labai jus palaikys. Būk stipri 4u.gif
Atsakyti
hmmm... kazkaip baisu labai... mano tetis is tikruju problemingas zmogus... kadangi cia internetas net galiu pasakyt, kad jis truputi priklausomas alkoholio, jis visada kaltina tik mama, jei kas nors atsitinka man... as myliu savo mama, taigi labai bijau jos gyvenima paverst pragaru... wa ir dabar abu kajp susitare zuja aplikuj... kazkaip baisu kad pastebes, kad narsau po mamu tinklapi... blush2.gif
Atsakyti
be to labai dekui uz ta palaikyma... smile.gif galiu pasakyt, kad tai labai drasina, nors atroo jus svetimi zmones, bet tikriausiai man to reikia....
Atsakyti
QUOTE(lady_bird_ @ 2005 11 06, 20:55)
hmmm... kazkaip baisu labai... mano tetis is tikruju problemingas zmogus... kadangi cia internetas net galiu pasakyt, kad jis truputi priklausomas alkoholio, jis visada kaltina tik mama, jei kas nors atsitinka man... as myliu savo mama, taigi labai bijau jos gyvenima paverst pragaru... wa ir dabar abu kajp susitare zuja aplikuj... kazkaip baisu kad pastebes, kad narsau po mamu tinklapi... blush2.gif


O aš manau, kad kai bus anūkas jis bus labai mylimas ir tada tuo ir pasibaigs visi priekaištai. To labai linkėčiau tau.
Atsakyti
ai dar P.S. mano vaikinukui 18 metuku... dabar 11-oj klasej, o as 10-oj... siaubas kokia as dar jaunute...
Atsakyti
Atsiprašau, galbūt aš ir ne kokia patarėja, nes nebuvau tokioje situacijoje (mano nuostata buvo smileysex.gif tik sulaukus pilnametystės), bet manau, kad jei mergina laukiasi reikia išsaugo vaikiuką. Ir labai džiaugiuosi, kad tu galvoji taip pat wub.gif
Atsakyti
o tu nekartok-jaunute,jaunute ax.gif siaip, ne tokia jau jaunute mirksiukas.gif maziau save itikek ir gailek,kad esi jaunute. pasirodyk tevams stipri ir apsisprendusi ax.gif
beje,kai smileysex.gif tai jau nejaunute buvai? tai va,su tokiu manymu apie savo subrendima, kai smileysex.gif eik pasakyti teveliams naujiena mirksiukas.gif
Atsakyti
niu labai dekui... man net minties nebuvo nutraukt nestuma, myliu labai vaikiuka, nors dar net nesimato pilvo, jau ji glostau ir snekuos... gakl tai kvaila... bet as ji/ja myliu... smile.gif
Atsakyti