Įkraunama...
Įkraunama...

Per jauna... ir jau nėščia

QUOTE(lady_bird_ @ 2005 11 06, 21:40)
nezino ir jo tevai dar....  kiitaip gyvent jauciu ir neisejtu, tuik vat, kad busimasis tevelis irgi kartu  nori  gyvent... nori matyt kajp vystosi ir auga mano pilvuzas, o kartu ir vaikutis.... smile.gif siaip tai tik pas mane ir isejtu gyvent, nes jo sejma bute gyvena, o mes - name.... bet su tevais gyvent, kazkaip baugu butu kartu....


O ar tavo tėvams tavo draugas patinka? Kiek laiko jūs kartu? mirksiukas.gif
Atsakyti
draugaujam beveik 9 menesius... zinau, kad tai nera ilgai, bet.... niu o mano draugas tevams labai patinka... bent jau iki siol... : g.gif
Atsakyti
Kokia laimė, kad gyvename XXI amžiuje. Valio motinystei, kas bebūtų!!! Tik nepulk į paniką ir būkit stiprūs su savo žmogum. nestuke.gif - saugok save!
Atsakyti
O, beje, kur gyvenate - mieste, miestelyje, kaime?
Atsakyti
joa o mano tetis atsikraustes is kokio XVI amziaus, jei ne dar seniau... to labiausiai ir bijau... jeigu rimtai bijau kad neisvarytu is namu arba kad truputi negauciau i kaili, o juk tai gali pakenkti mano katuciui susiraiciusiam mano pilvuke....
Atsakyti
as gyvenu miesteli tokiam visai nedideliam... kur vieni kitus labai gerai pazysta... o dar kaimynus kokius turiu... blink.gif
Atsakyti
Tiesiog kiekvienai naujienai (o ypač ne pačiai maloniausiai) pranešti reikėtų pasirinkti tinkamą laiką. Galbūt iš tiesų pirmiausia pasikalbėk su mama, gal ji sugebės diplomatiškai pateikti naujieną. P.S. Pati gimdžiau l. jauna (tiesa jau ištekėjusi), bet nei kartelio to nepasigailėjau.
Atsakyti
as ir nemanau, kad kada nors to gailesiuosi, juk vaikas yra vaikas... tai nauja gyvybe... gyvybe is manes... taip ir manau pirma pasakyti mamai, bet ji jau zinau puls i depresija... ji visada taip... pradeda verkt ir kaltina save... as nenoriu nieko skaudint... blink.gif ir nesinori sugadint gyvenimo tevams...
Atsakyti
QUOTE(lady_bird_ @ 2005 11 06, 22:01)
as ir nemanau, kad kada nors to gailesiuosi, juk vaikas yra vaikas... tai nauja gyvybe... gyvybe is manes... taip ir manau pirma pasakyti mamai, bet ji jau zinau puls i depresija... ji visada taip... pradeda verkt ir kaltina save... as nenoriu nieko skaudint...  blink.gif  ir nesinori sugadint gyvenimo tevams...

nesugadinsi, o gimus vaikeliui jie atjaunes bent 10 metu, pamatysi, svarbiausia but ramiai per pati naujienos paskelbima ir itikint, kad zinai ka padarei, zinai pasekmes, ir viso to labai nori, ir kad dan=bar esi labai laiminga, mamai to pakaks
Atsakyti
Mieloji, tikrai nesugadinsi gyvenimo nei mamai nei tėčiui. Suprantu, kad dabar tau žiauriai baisu, bet patikėk, visi tėvai laukia anūkų, kas, kad šiek tiek per anksti (nors kiekviena dūšelė ateina savo laiku). Matyt tavąjam kūdikėliui pats laikas ateiti. smile.gif
Atsakyti
Jei esi nescia, pareiskimus galite nesti ir be tevu sutikimo, tik reikia gydytojo pazymos, kad luakiesi. Berods taip.
Atsakyti
QUOTE(lady_bird_ @ 2005 11 06, 22:01)
as ir nemanau, kad kada nors to gailesiuosi, juk vaikas yra vaikas... tai nauja gyvybe... gyvybe is manes... taip ir manau pirma pasakyti mamai, bet ji jau zinau puls i depresija... ji visada taip... pradeda verkt ir kaltina save... as nenoriu nieko skaudint...  blink.gif  ir nesinori sugadint gyvenimo tevams...

Bet čia tavo gyvenimas. Dar metai ir būsi pilnametė. Dar keleri meta ir būsi savarankiška. Neplanavai taip, bet jau taip atsitiko. Nebesigrežiok atgal, nebegalvok kas būtų jeigu būtų. Viskas bus gerai thumbup.gif Nesinervink, saugok save mirksiukas.gif
Atsakyti