Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis darbas

As taip pat ystojau y soc. darba KK . Kazin nebusiu vyriausia kurse doh.gif , nes man jau 29 metukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lumata @ 2010 07 30, 12:30)
As taip pat ystojau y soc. darba KK . Kazin nebusiu vyriausia kurse  doh.gif  , nes man jau 29 metukai  mirksiukas.gif

zinokit ir daug vyresnio amziaus eina mokytis jei tik turi galimybiu ir noro, o jum dar ne daug metuku... man paciai 22, ir tik siemet stojau, zinoma anksciau negalejau del vaikelio... mirksiukas.gif bet kada yra laikas mokytis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonitute20 @ 2010 07 30, 14:33)
zinokit ir daug vyresnio amziaus eina mokytis jei tik turi galimybiu ir noro, o jum dar ne daug metuku... man paciai 22, ir tik siemet stojau, zinoma anksciau negalejau del vaikelio...  mirksiukas.gif  bet kada yra laikas mokytis...  ax.gif

Aciu uz paskatinima bonitute mirksiukas.gif . As ir del vaikiuku niekaip neprisiruosiau mokytis. Kadangi vaikai jau ugteleje, laikas ir sau demesio skirti. Ziuresim kaip cia man seksis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bonitute20 @ 2010 07 29, 21:41)
aciuka 4u.gif  bet ar yra kas bendro tarp kolegijos ir universiteto? na turiu galvoje, panasiu darbu, rasiniu ir t.t. is tos pacios specialybes? g.gif  4u.gif

zinoma yra, juk mokomasi tu paciu dalyku biggrin.gif gali programu pavadinimai neatitikti, bet dviracio nebeisrasi, visi pagal Johnson ir Zalimiene mokos biggrin.gif
Atsakyti
Bet darbo tai nera pagal specialybe
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samiras: 31 liepos 2010 - 18:37
QUOTE(samiras @ 2010 07 31, 20:35)
Bet darbo tai nera pagal specialybe

as irgi vdu mokausi socialini darba 4u.gif
Atsakyti
Su darbais kaip ir visiems turbūt sunku 4u.gif
atlyginimas nedidelis, tačiau manau, kad su magistru galima daugiau kažką pasiekti ax.gif
ir visada yra galimybė į užsienį važiuoti, ten labiau vertinama šį specialybė ir atlyginimas kitoks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 07 31, 01:21)
zinoma yra, juk mokomasi tu paciu dalyku biggrin.gif gali programu pavadinimai neatitikti, bet dviracio nebeisrasi, visi pagal Johnson ir Zalimiene mokos biggrin.gif

aiskutis.. 4u.gif
Atsakyti
Aš šiemet įstojau MRU į neakivaizdines magistro studijas soc. darbo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(RITUTE22 @ 2010 07 29, 20:01)
Sveikos studentes. Esu baigusi Mykolo Romerio Universiteta, Socialini darba. Jei kam reikes kokios medziagos, arba darbelio, galit kreiptis i mane ax.gif Jau ne vienai esu pagelbejusi...

Sekmes moksluose.



Būtinai kreipsiuos biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
pagal cia specialybe nera darbo? tai ka as veiksiu baigus sias studijas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonitute20 @ 2010 08 28, 14:21)
pagal cia specialybe nera darbo? tai ka as veiksiu baigus sias studijas?  g.gif


dainuosi lotuliukas.gif . juokauju... as pati istojau i Kauno kolegija (buvau ir i MRU istojusi, bet pabijojau vazinejimo i Vilniu, todel stojau Kaune). kas irgi istojo i kolegija? gal susibendrausim. beje, as i neak. ax.gif
Atsakyti
Bonitute20, nejaugi aukso kalnu tikejaisi is socialinio darbo studiju? Patarciau nenusiteikt taip is anksto, kol baigsi studijas, gali daug kas pasikeist, o gal tavo gyvenamoj vietoj kaip tik didelis socialinu darbuotoju poreikis.
Atsakyti