Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis darbas

QUOTE(unte @ 2011 12 15, 19:50)
Laba,as irgi studijuoju soc.darba kaune antrame kurse.Kaip sekesi su praktikos darbu rasymu? smile.gif


as ir antram kurse ir reik pazintine praktika parasyt iki pavasario doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilelis12 @ 2011 02 03, 08:34)
Sveikuciai,
Atradau jus, koleges, super..smile.gif As taip pat sudijuoju socialini darba Kaune. Jau paskutinis kursas...smile.gif Bet dar reikia baigiamaji parasyti. Is tiesu tai esu labai patenkinta sia specialybe. Na aisku, ji kol kas nera atitinkamai vertinama atlygiu. Bet tikiu, jog ilgainiui viskas pasikeis...smile.gifVa sitas poziuris man patinka, as taip pat tikiu, kad kazkada si specialybe bus vertinama daug labiau smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinee @ 2011 10 25, 11:08)
nu nebuvo tikrai , buvo soc.darbo ivadas biggrin.gif


Kaip keista,kad nebuvo g.gif
Nevienodai tada reiskiasi viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigma192 @ 2012 02 08, 12:58)
Kaip keista,kad nebuvo g.gif
Nevienodai tada reiskiasi viskas  smile.gif

Labukas smile.gif ,KU socialinis darbas,gal kas galite parasyti apie ekonomiste Augaitiene?Ir gal turi kas kokiu ,,spurgiu,, pagelbeti 4u.gif ,buciau labai labai Jums dekinga 4u.gif
Atsakyti
Gaila, as KK. taip pat jau egzaminam ruostis reikies biggrin.gif g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Labai labai reikia jūsų pagalbos ax.gif Turiu parašyti kursinį darbą tema : "Socialinio darbo praktikos modelis paremtas veiklos tyrimu"
Bet net neįsivaizduoju nuo ko pradėt ir iš kur gaut geros medžiagos... Gal kuri nors galite padėti?


Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas gali pasadalinti soc darbotojo alga jai kas dirba jau baiges,kokie šansai dirbti pagal šia prof, aš stoju tiktai tai nežinau ar rinktis socialini ar viešaji administravima blush2.gif
Atsakyti
Saulele 1, ar bent turit supratimą, kokios tai studijos?smile.gif
Sakyčiau, nei viena, nei kita profesija nesuteiks lengvo įsidarbinimo galimybių - viešasis administravimas praktiškai juk yra valstybės tarnyba, į kurią patekti tikrai ne taip paprasta (ne tik išsilavinimo, bet ir patirties reikalavimai, dideli konkursai), o socialinių darbuotojų kasmet tiek "prikepa" universitetai ir kolegijos, kad net smalsu, kur jie visi dedasi. Pati darbą susiradau keletą metų po magistrantūros baigimo. Be to, profesija sunki emociškai, vis dar nevertinama aplinkinių ir mažai apmokama. žodžiu, pagal mano patirtį, reikėtų apsvarstyti kokį trečią variantą. Sėkmės stojant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 07 11, 20:59)
Saulele 1, ar bent turit supratimą, kokios tai studijos?smile.gif
Sakyčiau, nei viena, nei kita profesija nesuteiks lengvo įsidarbinimo galimybių - viešasis administravimas praktiškai juk yra valstybės tarnyba, į kurią patekti tikrai ne taip paprasta (ne tik išsilavinimo, bet ir patirties reikalavimai, dideli konkursai), o socialinių darbuotojų kasmet tiek "prikepa" universitetai ir kolegijos, kad net smalsu, kur jie visi dedasi. Pati darbą susiradau keletą metų po magistrantūros baigimo. Be to, profesija sunki emociškai, vis dar nevertinama aplinkinių ir mažai apmokama. žodžiu, pagal mano patirtį, reikėtų apsvarstyti kokį trečią variantą. Sėkmės stojant smile.gifDėl soc. darbo nuvertinimo galiu pasakyt, kad jau vis metai iš metų yra keliami aukštesni reikalavimai studentams (bent jau VU atveju, nes pati baigiau VU soc. darbą), įstoja tik gerai baigę mokyklą ir pan., todėl ta kartelė keliama, kartu keliami atlyginimai.
Be to, dabar visur siūlomi nedideli atlyginimai
Atsakyti
tai visgi socialinis ir viešasis administravimas, ką rinktis? g.gif
Atsakyti
Kad soc. darbas nuvertinamas, turėjau omeny kitų profesijų atstovus ir jų požiūri į šiuos specialistus, ne mokslo rezultatus ar dėstytojų reikalavimus.

Saulele 1, reiktų žiūrėt, kas tau patinka labiau, jei jau taip kategoriškai iš dviejų specialybių. Turėk omeny, kad SD yra darbas su labiausiai pažeidžiamomis visuomenės grupėmis, pagalvok, ar baigus studijas tikrai to nori, kasdien su jais susidurti, bendrauti, spręsti problemas. Su viešuoju aš susidūrus mažiau, kažkur teko girdėti nuomonę, kad tai "ne tokia sausa teisė".
Atsakyti
bigsmile.gif gal dar kas galetu apie viešaji administravima daugiau pakomentuoti, su sd tai supratau smile.gif
Atsakyti