Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 61 dalis...

QUOTE(Shusha @ 2010 01 03, 21:48)

Visai neseniai mačiau kažkuriame knygyne, kad tebėra dar  užsilikusi:mirksiukas:. Gal nupirkti jei vėl užmatysiu? Beje, ne Tau vienai ji "markesiška"  mirksiukas.gif .




Jei tik pamatytum vėl, aš tikrai paimsiu bigsmile.gif

QUOTE(Mazasvoriukas @ 2010 01 03, 22:01)
o, cia visokie metu knygu rinkimai... viena galiu tik isskirti - H. Wassmo Stikline pieno, kaip sukretima. ir metu issuki - neseniai iveikta Imanueli Kanta. A, dar yra metu su malonumu vivs paskaitoma, bet iki galo neperskaitoma del spec terminijos knyga - tai V. Franklio Sielogyda.



Tamsta, nepamirštate ryt pasirodyti mirksiukas.gif 16.30 Donelaičio Bernelių užeiga. Nes Kalėdų Senio dovanas, mes pasidalinsim tongue.gif
QUOTE(agnuzeb @ 2010 01 03, 22:25)
"Plesikas Hocenplocas",

Įdomiausia, kad dar dabar galėčiau ją cituoti ištisais puslapiais. Labai daug katų skaičiau smile.gif

Dar iš labai įsimintinų, kurią nesenai paskaitinėjau, tai vėl vos neverkiau: E.de Amičis "Širdis". Taip graudu būdavo, kad stengdavausi tik vakarais skaityti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2010 01 03, 14:41)
"Grozno angela" skaiciau angliskai. Bet knyga nelabai sudetinga, taigi tau butu puiki proga prisiminti pazada del skaitymo angliskai mirksiukas.gif Galeciau netgi paskolinti, ilgam terminui.

Ačiū už gerą širdį 4u.gif , bet laikysiuos iš paskutiniųjų ir nesigundysiu unsure.gif
Tam tikslui turiu Paulo Coelho "Valkyries" biggrin.gif doh.gif : http://www.fantastic...o/valkyries.htm ir labai norėtą perskaityt Banana Yoshimoto "Kitchen": http://www.thingsasi...ies-photos/1798
Reik tik imt perskaityt ir jau tada skolintis ax.gif
Mano bėda, tai kaip ir daugumos čia...krūva savo (ir dauguma net naujų cool.gif ) knygų, o skolinuosi, bėgioju po bibliotekas ir vis negana, vis norisi dar doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 01 03, 22:40)
O man iš vaikystės kažkodėl labai įsiminė (be  visų minėtų lietuvių autorių knygų) Gerhardo Holtzo-Baumerto "Alfonsas Bailius" cool.gif  thumbup.gif Buvau 'suskaičiusi', kad net puslapių numerių nuo dažno čiupinėjimo nebesimatė biggrin.gif

http://sena.vtv.lt/u.../print/id/27427


Ajooooo, sita irgi gerule thumbup.gif Buvau visai ja pamirsusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget The Pain @ 2010 01 03, 22:05)
Jei tik pamatytum vėl, aš tikrai paimsiu bigsmile.gif

Aš ją turėjau ir man nepatiko..visai visai nepatiko ax.gif Ir panašu, kad tebeturiu aš tą knygą, berods kai visai nesenai tvarkydama mačiau. Tai jei tiks - kartą skaityta, tai ryt ieškau ir padovanosiu.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 01 03, 23:10)
Aš ją turėjau ir man nepatiko..visai visai nepatiko ax.gif Ir panašu, kad tebeturiu aš tą knygą, berods kai visai nesenai tvarkydama mačiau. Tai jei tiks - kartą skaityta, tai ryt ieškau ir padovanosiu.


Tiks skaityta tikrai bigsmile.gif O kaip atsilyginti teks sugalvoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2010 01 03, 14:35)

Tavo avataras tebegyvuoja musu naujojoje svetaineje - vadinasi, as ji kazkur turiu savo kompiuteryje. 


Nu auksas tu,eiks isbuciuosiu user posted image.Aciu labai ir uz dar kitus du 4u.gif

QUOTE(Salsa @ 2010 01 03, 15:24)

Taigi kol kas laukiu laidos žiemos atostog pabaigos - pernai prieš vasarį, jei neklystu, vėl atnaujino  ax.gif

Jei nepamirsi,gal galetum ir man duoti zinia,kai jau prasides mirksiukas.gif

QUOTE(marakeš @ 2010 01 03, 17:07)
luiziana, o "Firminą" gal norėsi parduot? kada nors, prie progos smile.gif

Nu kaip pasakius ax.gif ,matai as jau cia garsiai esu pasizadejusi Tutelei velykoms padovanoti,bet jei ji netycia nusipirko jau,tai galesiu tada tau mirksiukas.gif

QUOTE(Jurzole @ 2010 01 03, 17:19)


Sandor Marai. Zvakes sudega ligi galo (Embers).  Beje, nemaloniai nustebau, netycia atradusi (perskaiciusi smulku srifta antrajame knygos prieslapyje), kad vertimas netiesioginis - i anglu kalba versta is vokiskojo knygos leidimo. Is garbinga istorija turincios Penguin leidyklos kazkaip nesitikejau tokio triuko...  cool.gif


As lietuviskai skaiciau,man labai patiko.Gal kartais tavosios knygos tas netiesioginis vertimas buvo blogesnis g.gif

QUOTE(saule^ @ 2010 01 03, 18:19)
o as dar prie visu nominaciju pasiulyciau "metu vadybininkes" Luizianai smile.gif ji gyvendama svetur taip sugeba suorganizuoti zmones, kad knygos ir skirtukai pas mane suplaukia kone is visos Lietuvos smile.gif o kur dar siuntinio keliones pas ja organizavimas doh.gif  biggrin.gif

user posted image eina sau,man geda...user posted image
O uztat kalediniu dovanu nespejau visoms laiku susiusti,kazkam dar spejau pries sventes pataikyti,o kazkam nespejau, blush2.gif tai tik sausi dar gaus,bus juokinga,kai skaitys atvirukus su kalediniais palinkejimais,o pakeist nebegaliu,jau visus surasius buvau anksciau dar,tik neissiunciau,nes laiku nespejau,o veliau pabijojau,kad nepradingtu per tuos sventinius pasto zavalus,tai taip ir liko pavelave sveikinimai,kurie pasieks tik dabar.Atsiprasau,kad taip velai,bet buvau pries atostogas labai smarkiai apkrauta darbais darbe,nusivariusi ir pavargusi,todel nebebuvo tinkamai laiko suruosti viska ir issiusti laiku verysad.gif

Pasigedau langanos,kazin kur dingo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2010 01 01, 21:45)
Ar apie šias dar nerašei, ar aš netyčia pražiūrėjau?  g.gif

Apie „Pedrą Paramą“ arba rašiau, arba įsivaizduoju, kad rašiau rolleyes.gif Tai tas magiškojo realizmo pradininkas, ne toks spindulingai žėrinčiai komercinis kaip Marquezas, kuris, beje, jį sakosi mintinai mokėjęs ir iš jo mokęsis, bet niūriai gotiškas, minimalistiškas, keistas, o mane labiausiai nupirkęs tokiu prijomu, kai (neskaitykit neskaitę, tai sugriaus jūsų būsimą malonumą) pagr. herojus, labai realistiškas, numiręs vidury knygos, pasakojimą pirmu asmeniu tęsia iš po žemių ir tiek pat realistiškai. Gūūūduuuu unsure.gif
Tai klasika, šiaip, buvo mano skylė išsilavinime daugel metų, o jos užkimšimas labai pasiteisino smile.gif

Apie kitas dvi nerašiau. Dubravka dar bręsta, o Barnesą kai skaičiau pavasarį, oi, kaip spirgėjau, kaip norėjos pasidalyt. Pirmiausia, Kiulkiui mintyse siūliau šitos knygos trečią skyrių, kuriame pasakojama apie „Medūzos“ plausto istoriją ir pagal ją sukurtą paveikslą, tai dėl to, kad tuo metu jo, t. y. Kiulkio, salone jis pats ir kalbėjo apie kai kuriuos paveikslus diskusijoj apie „Mirtį Venecijoj“ (paveikslai buvo tiesiogiai nesusiję, bet lygiai dėl to ir dabar šią rekomendaciją perduodu). Visi 10 skyrių superiniai, juos jungia tam tikri motyvai: vanduo, katastrofos, švariųjų ir nešvariųjų atskyrimas, ir tam tikras stilius, turbūt autoriaus humoras (apie tvaną: Lijo 40 dienų ir 40 naktų? Na jau ne, juk tai būtų buvusi paprasta angliška vasara – čia ne citata, nes knygos neturiu, o perduodu kaip tai prisimenu). ½ skyrius, pasakojantis apie svarbiausią dalyką gyvenime – meilę, nuvylė. Todėl, kad tikras rašytojas nefilosofuoja ir nepamokslauja. Man šitas romanas turėtų vadintis „10 pasaulio istorijos skyrių“ ax.gif

QUOTE(balta @ 2010 01 01, 21:45)
Bet priminei man ne tik, kad man didžiojo ekrano malonumai neprieinami, bet ir užmynei ant nuospaudos, kad apleidau savo mylimą skyrelį  blush2.gif, ale pati mane ir atitempei į KSK, o laiko viskam praėjusiais metais neužteko  doh.gif . Žadu pasitaisyti  pioneer.gif, jei vėl kokios aplinkybės neiškrės pokšto.

Buvo kas išgirdo mirksiukas.gif
Aš irgi grįšiu. Rašysiu ir ataskaitą 2009-ųjų. Dabar, laikinai, kursuoju tarp ligoninės ir namų, tai parašysiu vėliau.

QUOTE(balta @ 2010 01 01, 21:45)
Filmų sąraše radau ir vieną, tiesiogiai susijusį su mano 2009 m. nuograuža: Marguerite Duras "Hirosima, mano meilė". Atidėjau paskaičiusi kažkiek puslapių, nes nutariau, kad šiuo atveju man

Aš tai pirmiau skaičiau, ir nečiut nesigailiu. Net ir nežinojau, beje, tada, kad scenarijus. Čia apskritai mano mėgstamiausia Duras knyga: „Moderato cantabile“ ir „Hirosima, mano meile“ in 1. Nors, aišku, dėl pirmojo kūrinio, dėl jo wub.gif

QUOTE(agnuzeb @ 2010 01 02, 23:29)
Ir dar siulyciau pskara iteikti Savunei, Anei, Darbingai ir Baltai

pskara – tipo po skarą? Aš iškart savąją tada griebiu, nes mat jau į Stambulą bilietukai e-kišenėj, o skara labai pravers tenai gintis nuo rūsčiųjų išakų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2010 01 03, 12:22)
Kuo Tu mane įtarinėji? Kompleksais?!  lotuliukas.gif

Oho. O kompleksai tai čia blogai? unsure.gif
Mane tai prašom įtarinėt visais kompleksais (netolerantiškų žmonių privilegija mirksiukas.gif )

QUOTE(Jurzole @ 2010 01 03, 14:35)
Demesio! Demesio! Demesio! mirksiukas.gif Norincius dalyvauti diskusijoje apie Camus "Svetimas" prasome uzsukti i Literaturini salona  4u.gif

Aš bandysiu gal trečiadienį prisijungt, neišeina kitaip. Tiesiog sakau: jei dar važiuosit ant Merso, tai trečiadienį gausit nuo manęs į bliuską smoke.gif

QUOTE(Aimma @ 2010 01 03, 17:55)
Šiais metais temos žmogaus vardą siūlyčiau Darbingai už originalius ir kartu profesionalius atsiliepimus apie knygas.

Po ilgų, žilą spalvą mano jaunatviškai ševeliūrai suteikusių apmąstymų – nes uojjj kiek konkurenčių buvo – Darbinga laimėjo ir šiųmetinę Savūnės premiją. Ir iškart atsiprašau, kad daiktišką jos išraišką apgalvosiu vėliau, bet ji tikrai bus !!!

QUOTE(marakeš @ 2010 01 03, 20:30)
juokiuosi trečią dieną biggrin.gif

user posted image

Labai lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Su Naujaisiais Metais! 4u.gif 4u.gif 4u.gif Linkiu naujų įspūdžių, gerų knygų, tobulėti ir patirti daug malonumų cool.gif

Įdomu pasiskaityti apie metų knygas, vėliau ir savo įkelsiu, nors ir mažiau bendravau čia šiais metais, bet skaičiau blush2.gif
Kaip tik dabar užsisakinėju knygas iš KVB, labai praverčia tos metų knygos jūsų biggrin.gif

QUOTE(saule^ @ 2010 01 03, 21:31)
gal pabandykit A.Lindgren "Mes varnu saloje"?

Šita, pamenu, man nerealiai patiko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 04 sausio 2010 - 03:10
QUOTE(martux @ 2010 01 03, 20:28)
Gal paskolinti?


buciau labai dekinga wub.gif blush2.gif

Mamce, ar busi siandien meete? ar atnest knygutes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2010 01 03, 13:35)
Norincius dalyvauti diskusijoje apie Camus "Svetimas" prasome uzsukti i Literaturini salona  4u.gif

prisišnekėjau - pasirodo, namie turiu tik A. Camus "Sizifo mitą", "Svetimas" Lietuvoj doh.gif Tai lauksiu, kada bibliotekoj atsiras egzempliorius...diskusijoje pasisakysiu vėliau, jei apskritai turėsiu ką naujo pasakyt cool.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Su Naujaisiais Metais visas 4u.gif
Siuos skaitymo metus pradejau su Sarah Bryant "Kitas Edenas", kol kas labai idomiai skaitosi. Autore kuria tokia niuria ir paslaptinga atmosfera, kad kartais nejuciomis imi nebesekti istorijos, o ja interpretuoji (kaip mokyklos laikais), nes kas puslapi radi ivairiu simboliu ir simboliniu ivykiu doh.gif Visgi intriga islieka, jau perskaiciau daugiau nei puse knygos, bet paslapties dar neissiaiskinau ax.gif Ka gi, siandien tikiuosi pagaliau ja iveikti smile.gif
O siais metais net neisivaizduoju kiek knygu perskaiciau, nes saraso nevedu, bet, manau, kad tikrai nemazai smile.gif o prisipirkau apie 20-30 knygu 4u.gif
Metu atradimas: Be abejo Cronino "Kepurininko pilis"-nepaprasta knyga, kuria dar ilgai atsiminsiu.
Metu geriausios: Sigrid Undset "Kristina Lavransdater", Daphne Du Maurier "Rebeka", bei "Mano pussesere Reicel" ir Džeinė Osten "Ema".
Metu nusivylimas: Irvingas "Kol tave rasiu"
Atsakyti