Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 61 dalis...

QUOTE(luiziana @ 2010 01 06, 03:21)
1.Colleen McCullough "Užsimerk, atsimerk" (Sofija5 nebereiks man sitos knygele4s,jau turiu  mirksiukas.gif )

2.O man turetu patikti,ypac kai ten dar radau toki apibudinima:. Eleonora persikelia į Edeno Medou, šeimos dvarą Luizianoje  lotuliukas.gif O jei rimtai,tai nebuvau macius sios knygos,visai nopreciau,jei jau sakai,kad turetu patikti tom,kam patiko auksciau isvardintos knygos.O tu savo turi ar skolinaisi?gal parduoti nori,jei savo turi?Ar knygynuose dar irgi galima rasti?

1. Gerai, kad jau turi - man akmuo nuo širdies nukrito biggrin.gif
2. O man "Kitas Edenas"nepatiko schmoll.gif Tokia ištęsta, blanki pasirodė. Tada dar nei "13 pasakos", nei "Rivertono" nebuvau skaičiusi, bet vis tiek nesusižavėjau.

Priduodu metų ataskaitą biggrin.gif
Metų knyga - Anonimas „Knyga be pavadinimo" , nes įtraukianti, keista, be proto nustebino mane.
Geriausios (pagal skaitymo eilę, ne pagal gerumą):
1. Sandor Marai „Žvakės sudega ligi galo“;
2. Marija Semenova "Volkodav";
3. Binchy Maeve "Raudonlapis bukas";
4. Barbara Ewing "Mesmeristė, arba ponia Preston iš Blumsberio";
5. Laurent Gaude „Skortų saulė“;
6. Borisas Akuninas "Kapinių istorijos;
7. Dave Duncan "Paženklinti prakeiksmu";
8. Bernard Werber "Angelų imperija";
9. Mitch Albom "Antradieniai su Moriu".

Nusivylimai:
Elizabeth Gilbert "Valgyk, melskis, mylėk"
Nora Roberts "Dieviškas blogis"

Lietuviškos:
Giedrius Vilpišauskas "Vėjas nuo jūros";
Eglė Černiauskaitė "Visos Italijos dulkės";
Julita Varanauskienė „Pinigų medis“

Nuograuža:
Louis de Bernieres "Kapitono Korelio mandolina" - gera, ne laiku į rankas paimta knyga.

Atradimai:
Marija Semenova; Dave Duncan.

Per metus perskaičiau 145 knygas.
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 01 06, 11:03)
Per metus perskaičiau 145 knygas.


Dolitle kaip ir atspejo thumbup.gif
Neisivaizduoju, kaip tu tiek perskaitai.. I biblioteka turbut kas trecia diena eini?
Atsakyti
Mexxica, prisidedu prie sveikinimu. birthday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 06 sausio 2010 - 11:38
Sveikos,
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2010 01 06, 00:26)
R.Oginskaitė ,,Nes nežinojau, kad tu nežinai.."

Šitą aš gavau dovanų gimtadienio proga, taigi džiaugiuosi, kad Tau patiko... Aš irgi iš šios knygos daug gerų emocijų tikiuosi....

Mergaitės, ar galėsiu savo praeitų metų ataskaitą parašyti vėliau (tikiuosi, kad ryt poryt jau galėsiu), nes sugedo mano kompas ir išvežtas taisyt. Prisėdau dabar trumpam prie kolegos kompo, bet nesinori per ilgai užsisėdėt prie svetimo kompo. Nu šiaip ar taip, vis tiek surašysiu, kai galėsiu, o jei neįtrauksit prie visų - tai tiek to ax.gif

Mexxica, geriausi sveikinimai gimtadienio proga. Linkiu visų norų išsipildymo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alma1224: 06 sausio 2010 - 11:45
Perskaiciau pirmaja siu metu knyga ax.gif

Laura Esquivel "Kaip vanduo sokoladui". Per kaledini susitikima Darling minejo, kad skaito, tai kai pamaciau nukainuota, nusipirkau. Man knyga labai patiko, nors pabaigoje vienu metu susidare ispudis, kad skaitau koki meksikietiska seriala, i gala mistikos buvo daugiau nei realizmo. Knygos ideja man siek tiek primena Sokolada ir netgi As Mata Hari (joje virtuve buvo moters prazuties vieta) - virtuve, maisto gamyba yra moters galia, burtai, likimas.
Dar skaitydama atsiminiau P. Almodovaro "Sugrizima". Kazkuo panasios idejos apie moteriska linija, likima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulkute: 06 sausio 2010 - 11:54
QUOTE(alma1224 @ 2010 01 06, 11:44)
Mergaitės, ar galėsiu savo praeitų metų ataskaitą parašyti vėliau (tikiuosi, kad ryt poryt jau galėsiu), nes sugedo mano kompas ir išvežtas taisyt. Prisėdau dabar trumpam prie kolegos kompo, bet nesinori per ilgai užsisėdėt prie svetimo kompo. Nu šiaip ar taip, vis tiek surašysiu, kai galėsiu, o jei neįtrauksit prie visų - tai tiek to  ax.gif

Itrauksim, itrauksim, nepergyvenk! 4u.gif Musu Helianta geros sirdies mirksiukas.gif biggrin.gif

QUOTE(*saulėgrąža* @ 2010 01 06, 00:26)
Skubu taisyti suprastėjusią reputaciją  biggrin.gif
R.Oginskaitė ,,Nes nežinojau, kad tu nežinai.."

Aciu uz atsiliepima! Dabar jau apsisprendziau, kad noriu tos knygos (iki siol kamavo panasios abejones, kaip ir tave, bet jei jau tau patiko... mirksiukas.gif ).

Tikiuosi, kad pagerejusia reputacija ir toliau gerinsi? mirksiukas.gif biggrin.gif

O as baigineju skaityti aires Conlon-McKenna "The Magdalen", sivakar gal ir pabaigsiu. Neseniai jau buvom siek tiek aptare sia knyga, kai ja nusipirkau, gal kas dar pamenat. Skaitau ir plaukai siausiasi kartais, ir piktumas ima... tikrai, kaip vienas veikejas knygoj sako, "holy blody Ireland" cool.gif O tik pries 50 metu veiksmas vyksta... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 06 sausio 2010 - 12:02

Poetui D. Petrošiui šlovės nereikia

*saulėgrąža*, Darbinga, esat Petrošių skaičiusios? "Iš tvermės D" man patiko, iki "Aoristo" dar rankos nenuėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2010 01 06, 11:58)
O as baigineju skaityti aires Conlon-McKenna "The Magdalen", sivakar gal ir pabaigsiu. Neseniai jau buvom siek tiek aptare sia knyga, kai ja nusipirkau, gal kas dar pamenat. Skaitau ir plaukai siausiasi kartais, ir piktumas ima... tikrai, kaip vienas veikejas knygoj sako, "holy blody Ireland" cool.gif O tik pries 50 metu veiksmas vyksta...  rolleyes.gif

Oi, Jurzole, kaip pavydziu (baltai), kad gali laisvai skaityt angliskai blush2.gif Jei iveiksiu Vincenzi, ieskosiu sitos knygos, labai jau idomu man. As kai skaiciau McCourto ''Andzelos pelenai'' irgi panasiai jauciausi, tik ten laikotarpis kiek ankstesnis, bet vis tiek 20 amzius. Bet McCourtas vyras ir knyga beveik autobiografine, tai moters dalia taip neatskleista.
O as metus pradejau su F.Vargas 'Isvirksciu zmogumi''. Geras detektyvas, pilnas keistuoliu, nors gal ju kiek maziau negu ''Melynu skrituliu zmoguje''. Ko gero skaitysiu ir kitas sios prancuzes knygas.
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2010 01 06, 13:05)
Poetui D. Petrošiui šlovės nereikia

*saulėgrąža*, Darbinga, esat Petrošių skaičiusios? "Iš tvermės D" man patiko, iki "Aoristo" dar rankos nenuėjo smile.gif

Ne, neskaičius. Dėkui, pasidomėsiu. 4u.gif
Atsakyti
Mexxica, su gimtadieniu 4u.gif Daug daug laimės ir šilumos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2010 01 06, 10:58)
Aciu uz atsiliepima! Dabar jau apsisprendziau, kad noriu tos knygos (iki siol kamavo panasios abejones, kaip ir tave, bet jei jau tau patiko...  mirksiukas.gif ).

Jurzole, bernardinuose ištraukų yra http://www.bernardin...a-kernagi/36056. Aš beskaitydama kažkaip susipainiojau toj giminės istorijoje, kaip Markeso knygoj kokioj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2010 01 06, 01:26)
R.Oginskaitė ,,Nes nežinojau, kad tu nežinai.."


As bevyniodama draugei sia knyga i kaledini popieriu nesusilaikiau ir ikisau nosi (Na, tik nuotrauku paziureti.... ax.gif ). Tai visos likusios dovanos ta vakara liko nesuvyniotos.... blush2.gif Tai man padejo apsispresti ir paciai ja nusipirkti. Juolab, kad mazo formato ir kaina labai prieinama krizes akivaizdoje - nepilni 20 lt. Be to, mano didysis labai megsta jo akustini albuma klausytis, tai manau, kad gal kada gyvenime susidomes kas per vienas tas "kukutis" (cia jis taip vadina a.a. Kernagi) buvo.
Atsakyti