Įkraunama...
Įkraunama...

Nerilė

nelabai schmoll.gif
Atsakyti
Nei vardas, nei jo reikšmė nepatinka... Pažįstu vieną jau apie 30 metų moterį Neridą, bet kažkodėl visi tie Ner- (Nerijai, Neringos, Nerilės, Neridos....) man nėra malonūs ausiai, turi kažkokio neigiamo šarmo, ko gero dėl to Ne- smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Man grazus smile.gif pirma karta isgirdau kai buvau paaugle ir nuo to laiko vis ji prisimenu.
Atsakyti
graziai skamba
Atsakyti
graziai skamba,bet negrazus!
Atsakyti
Mano mamos vardas Nerilė. Kaip pasakojo senelis (mamos tėtis), kai turėjo gimti mama, jis perskaitė, kad gražiausi lietuviški vardai yra tie, kuriuose yra raidės n, r, l ir galūnė -ė. Taip jis ir sudėliojo šį vardą, o apie tokias reikšmes, kokias dabar pateikia vardų žodynai internete, net neįtarė. Po to jau keli mūsų šeimos pažįstami šiuo vardu pavadino savo dukras ir taip jis pamažu pradėjo plisti. Ir man šis vardas labai gražus, todėl ir niką tokį pasirinkau smile.gif
Atsakyti
Negirdėtas.. bet visai nieko wink.gif
Atsakyti
Labai gražus, toks minkštas, švelnus wub.gif
Atsakyti
Mano dukrytė vardu Nerilė, o dėl reikšmės tai klystat, maišot su Nervile
Štai vardo reikšmė, irgi ilgai ieškojau kol suradau, ne vedinius, o būtent apie Nerilės vardą
http://tavovardas.com/2012/12/nerile/
Atsakyti
Karilė man gražiau skamba mirksiukas.gif Bet gal dėl to, kad nesu girdėjusi dar tokio vardo, tai kiek neįprasta blush2.gif
Atsakyti
Labai gražus vardas 4u.gif
Atsakyti
skamba visai negraziai schmoll.gif
Atsakyti