Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamojo lovos

QUOTE(Chardonnay @ 2014 02 21, 19:42)
Tip taip, ir mums sakė, kad pagamins per du mėn blink.gif  Teks ant pripučiamo čiužinuko pamiegot biggrin.gif

O dėl čiužinių tai įdomiai bigsmile.gif  "Laimos" žurnale rašė apie čiužinius, kad tikrai geras čiužinys kainuoja nuo 6000lt. Ir kad patys geriausi - spyruokliniai smile.gif  Suprask kaip nori.
Dabar miegam ant dormeo bamboo, kainavo jis apie 2500, bet aš nematau jokio stebuklo visiškai schmoll.gif

Na, aš klausiau tų žmonių, kurie jau ilgai miega ant savo čiužinuko. Tai visi sakė vienodai.. Net nežinau, aš pati galvoju imti šį, nei brangus, nei pigus: http://miegocentras....-...=15&p_id=64 .. Visi mokėjo nuo 2000 - 3500 Lt.
O mes tai turime kampą-lovą tai svetainėje miegosime ant jo, kol atvažiuos mūsų lovytė. O jūsų namai vieno kambario, kaip suprantu??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(369vieta @ 2014 02 21, 18:55)
Na, aš klausiau tų žmonių, kurie jau ilgai miega ant savo čiužinuko. Tai visi sakė vienodai.. Net nežinau, aš pati galvoju imti šį, nei brangus, nei pigus: http://miegocentras....-...=15&p_id=64 .. Visi mokėjo nuo 2000 - 3500 Lt.
O mes tai turime kampą-lovą tai svetainėje miegosime ant jo, kol atvažiuos mūsų lovytė. O jūsų namai vieno kambario, kaip suprantu??? blush2.gif

Pasižvalgysiu po čiužinius. O mūsų namai tai kotedžiukas 200kv.m. blush2.gif Bet dar nei vieno baldo nėra biggrin.gif Virtuvinio komplekto netrukus sulauksim ir lėksim, kad ir tik su čiužiniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voriukai @ 2014 02 21, 16:11)
Klaiki lova- nepykit.

Geriau jau brangiau , bet normalią lovą. tongue.gif

prasom parodyti ta normalia lova?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 22 vasario 2014 - 06:04
na man normali lova
http://www.medienose...lova-viola.html
gal ir nebrangiausia buna brangesniu
kaip Jums?
mes irgi i naujus namucius kelsimes,
skaiciau daug diskusiju apie daiktadezes po lova,bet mes,manau rinksimes butent si varianta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geruta: 22 vasario 2014 - 18:34
QUOTE(geruta @ 2014 02 22, 19:32)
na man normali lova


Su tokiais astriais atvirais kampais jums patinka? Bijociau del vaiku saugumo.
Atsakyti
QUOTE(geruta @ 2014 02 22, 20:32)
na man normali lova
http://www.medienose...lova-viola.html
gal ir nebrangiausia buna brangesniu
kaip Jums?
mes irgi i naujus namucius kelsimes,
skaiciau daug diskusiju apie daiktadezes po lova,bet mes,manau  rinksimes butent si varianta

eiline lova, bet dulkes po lova reiks lyst valyt, be to sutaupant vietos lovos man patinka su daiktadezem, cia tiesiog neisnaudotas plotas po lova
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2014 02 23, 10:32)
eiline lova, bet dulkes po lova reiks lyst valyt, be to sutaupant vietos lovos man patinka su daiktadezem, cia tiesiog neisnaudotas plotas po lova


gal ne visiems to pasidėjimo reikia doh.gif gal pas žmones vien sandėliukų 100 m2 - kam jiems dar po lovą kažką kišti?
O lįsti niekur nereikia -gali pakišti tiek siurblį, tiek šluotą.
Atsakyti
vaikai kaip ir paauge,del saugumo nebijau
jie tures savo kambarius ,nemanau ,kad tevu miegamajame lakstys
Sienine spinta per visa siena,tik miegamajame,todel daiktadeziu nebus(dabar gyvenam nedideliam plote,zinau ka reiskia sezoninius drabuzius ir avalyne kaisioti pirmyn atgal)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geruta: 23 vasario 2014 - 12:13
QUOTE(Chardonnay @ 2014 02 22, 02:04)
Pasižvalgysiu po čiužinius. O mūsų namai tai kotedžiukas 200kv.m. blush2.gif  Bet dar nei vieno baldo nėra biggrin.gif  Virtuvinio komplekto netrukus sulauksim ir lėksim, kad ir tik su čiužiniu smile.gif

Tai pirkite lovą-kampą ir nereikės ant čiužinio, o vėliau tikrai pravers ar svetainėje ar svečių kambaryje.. blush2.gif O namukas..kai fainiai,baltas pavydas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(369vieta @ 2014 02 24, 20:31)
Tai pirkite lovą-kampą ir nereikės ant čiužinio, o vėliau tikrai pravers ar svetainėje ar svečių kambaryje.. blush2.gif  O namukas..kai fainiai,baltas pavydas ax.gif

Bet tai koks vargelis ant to kampo miegoti doh.gif Irgi nusipirkom laikinam naudojimui, ir jau 2 metus vargstam- susivarėm nugaras ir aš, ir vyras, nepadeda ir Dormeo pusčiužinys schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coco5: 24 vasario 2014 - 19:45
QUOTE(Chardonnay @ 2014 02 22, 00:04)
Pasižvalgysiu po čiužinius. O mūsų namai tai kotedžiukas 200kv.m. blush2.gif  Bet dar nei vieno baldo nėra biggrin.gif  Virtuvinio komplekto netrukus sulauksim ir lėksim, kad ir tik su čiužiniu smile.gif

Mes pirkom pradžiai tik čiužinį, ir miegojom jį padėję ant grindų beveik metus biggrin.gif Pagaliau įsigijom lovą, miego kokybei jokio skirtumo, tik kad iš lovos išlipt lengviau negu nuo grindų pasikelt smile.gif Taip kad pirkit drąsiai čiužinį, lovą nusipirksit su laiku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 02 24, 19:49)
Mes pirkom pradžiai tik čiužinį wink.gif

koki ciuzini parekomenduotumete?
Atsakyti