Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai

QUOTE(mazhulinka @ 2010 02 23, 00:20)
Mazas buteliukas uz 4svarus
Didelis uz mazdaug 7svarus

Labai ačiū už info 4u.gif Bet per ebay nesu gyvenime pirkusi ir nemanau jog sugebėčiau dėl to ir nebandysiu doh.gif Na ir nėra jis brangus palyginus ką jis daro su blakstienom thumbup.gif Reikės laukti kada atsiras mūsų Lietuvėlėj, bet jį tikrai turėsiu omenyje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 02 22, 21:06)
Labai ačiū už info 4u.gif  Bet per ebay nesu gyvenime pirkusi ir nemanau jog sugebėčiau dėl to ir nebandysiu doh.gif  Na ir nėra jis brangus palyginus ką jis daro su blakstienom thumbup.gif Reikės laukti kada atsiras mūsų Lietuvėlėj, bet jį tikrai turėsiu omenyje rolleyes.gif

nieko ten sudetingo.. labai daug ka is ebay siunciuosi, verta pabandyti, nes gali ir nesulaukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 02 23, 01:12)
nieko ten sudetingo.. labai daug ka is ebay siunciuosi, verta pabandyti, nes gali ir nesulaukti doh.gif

Na reikės bandyti apsiklausinėti draugų tarpe, gal kas ir padės man, nes pensijoj manau man jo tikrai nebereikės ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 02 23, 00:34)
juk ji raso, kad 2-3 kartus tepti, jei norisi dramatisko efekto, ar kur padazyta viena akis vienu sluoksniu labai sulipus atrodo? man asmeniskai ne...

Taip pat priklauso kokios jusu naturalios blakstienos. supratau kodel man colossal netinka, ir kiti tusai su "riebiais" sepeteliais- turiu per daug blakstienu! tad bent jau mano logika, jeigu blakstienos ganetinai retos reiketu rinktis tusa su normaliu sepeteliu, kuris turi labai daug sereliu. toms, kurios turi nemazai blakstienu labiausiai tinka guminiai sepeteliai su gan tankiom sukutem. kuo retesnes- tuo labiau lipina.


taip,ta ir as pastebejau,kad retas sepetukas lipina blakstienas,kazkada turejau su storu ir tankiu sepetuku tusa,tik gaila nebeprisimenu koks tai buvo tusas, tik zinau,ne guminis sepetelis buvo,tai labai man patiko ,sepetelis buvo kazkas panasaus i Extra Volume Collagene +“ tuso... rolleyes.gif sepetelis vilioja man esito tuso Extra Volume Collagene +“ tik kazi koks tai tusas? realiai kazi ka jis tikroveje padaro? gal kam teko girdet kokiu atsiliepimu?
as metaus tarp 3 tusu istikro, tai
Lancome Hypnose
Max Factor Falshe Lash
Extra Volume Collagene +
ne vieno nesu bandziusi...
ir net neisivaizduoju kur butu galimybe isbandyti...
mano pacios bakstienos riestos ir netrumpos.tik truksta tankumo gal,arba tuso nesugebu pasirinkt...
patinka tokiu sunkiu tankiu ilgu blakstienu efektas,tokiu dirbtiniu... ir niekaip neatrandu savojo tuso...
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 02 22, 21:26)
Lancome Hypnose
Max Factor Falshe Lash
Extra Volume Collagene +
ne vieno nesu bandziusi...
ir net neisivaizduoju kur butu galimybe isbandyti...
mano pacios bakstienos riestos ir netrumpos.tik truksta tankumo gal,arba tuso nesugebu pasirinkt...
patinka tokiu sunkiu tankiu ilgu blakstienu efektas,tokiu dirbtiniu... ir niekaip neatrandu savojo tuso...

Hypnose nebandziau
MF false lash'as vienas is geriausiu ir megstamiausiu tusu, blakstienos kaip veduokles...
Collagene paciu slyksciausiu tusu sarase. Lipnus, sepetelis ne guminis, bet baisiai kietas ir amzinai durstydavo ir t.t. man jis kaip Colossal efekta dave, tad- schmoll.gif

o kodel nepabandot pvz Sarmoj? Juk buna testeriai? nueini nepasidazius ir bandai...
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 02 23, 01:22)
Hypnose nebandziau
MF false lash'as vienas is geriausiu ir megstamiausiu tusu, blakstienos kaip veduokles...
Collagene paciu slyksciausiu tusu sarase. Lipnus, sepetelis ne guminis, bet baisiai kietas ir amzinai durstydavo ir t.t. man jis kaip Colossal efekta dave, tad-  schmoll.gif

o kodel nepabandot pvz Sarmoj? Juk buna testeriai? nueini nepasidazius ir bandai...


kazkaip nesu bandziusi parduotuveje dazytis, bet cia gera ideja davei,bet ir tai jauciu keli tusai tebutu pabandymui padeti, nes pas mus mazeikiuos tai nedaug pasirinkimo tongue.gif
Papildyta:
gas galetum idet realia nuotraukyte su MF false lash tusu padazytu blakstienu, buciau tau labai labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 02 22, 21:59)
gas galetum idet realia nuotraukyte su MF false lash tusu padazytu blakstienu, buciau tau labai labai dekinga  4u.gif

nebeturiu gero, neuzdziuves, bet nuo naudojimo sereliai uzsilenke, nebe taip graziai dazo kaip seniau. paziuresiu kas iseis rytoj, jei sugebesiu bent panasu efekta isgauti kaip seniau- idesiu..

ok... as turbut didziausia prietranka... negalejau uzmigti... tai ir atsisedau, apsiterliojau blakstienas...
user posted image
1. prasta nuotraukos kokybe
2. kaires puses blakstes vel susivele, nes nerieciau
3. tusas atidarytas jau n menesiu
4. nuo dazno naudojimo sereliai jau uzlinke kampu, tad efektas ne pats idealiausias.
5. kad ir senas ir nukvakes tas mano tusas, vistiek geriau padaze nei dauguma nauju lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazhulinka: 23 vasario 2010 - 00:53
mazhulinka, kokios dailios blakstienos wub.gif jokiu susirietimu ar ten kazko neizvelgiu ax.gif butinai imsiu is MF. tik nesugalvoju kuris graziau padazytu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoliu-sultys @ 2010 02 22, 23:07)
mazhulinka, kokios dailios blakstienos wub.gif jokiu susirietimu ar ten kazko neizvelgiu  ax.gif butinai imsiu is MF. tik nesugalvoju kuris graziau padazytu blush2.gif

man patike yra tik du, false lash'as ir masterpiece max, pastarasis truputi labiau suklijuoja, daugiau tuso uzsitepa, nes sereliai ne tokie tankus, su false lash'u blakstienos atrodo kaip reklamoje, tik aisku, ne tokia kupeta, nes ten dar ir netikru prideta, bet jos tikrai kaip veduoklytes atrodo... lash extension sepetelio sereliai labai panasus, bet manau, kad maziau ries, nes sepetelis mazesnis, net nezinau...
Atsakyti
va kaip tik ir galvojau apie ta masterpiece max ax.gif bet kai blakstienytes parodei, tai falsh lash labiau noriu wub.gif o kokie atsiliepimai apie 2000 Calorie? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoliu-sultys @ 2010 02 23, 08:24)
va kaip tik ir galvojau apie ta masterpiece max  ax.gif bet kai blakstienytes parodei, tai  falsh lash labiau noriu wub.gif o kokie atsiliepimai apie 2000 Calorie?  smile.gif

Vakar nuejau i ju tinklapi, ten buna video be jokiu pridetiniu blakstienu ir t.t.
Masterpiece max sakyciau dramatiskesnis, su flase lash'u to dramatiskumo galima pasiekti tepant vienu sluoksniu daugiau.
2000 calorie labai visu geri atsiliepimai, bet as vis bijau pirkti del sepetelio... nebepatinka man paprasti, bijau, kad tik lipins...
Atsakyti
o sito false lash guminis sepeciukas? unsure.gif kazkaip ziurejau matyt neatidziai blush2.gif kazkada turejau viena su guminiu is maybelline, bet man lb nepatiko. va sitas http://3.bp.blogspot...ine-mascara.jpg . apie ji tik pacius blogiausius atsiliepimus galiu rasyt blink.gif gavau dovanu ax.gif naujas, ne joks ne pasenes, bet taip akis grauze blink.gif pora kartu uzsitepiau ir ismeciau blink.gif ir jokio ten efekto nepastebejau ax.gif bet gal MF guminiai sepeciukai geresni g.gif
Atsakyti