Įkraunama...
Įkraunama...

Piercing

QUOTE(Almantaitė @ 2010 07 29, 10:38)
  uzmaciau tikro gintaro rutuliukus  wub.gif tai siandien butinai uzsisakysiu smile.gif

bigsmile.gif Kur ?!! Ir aš noriu blush2.gif
Atsakyti
Mustachio, as uzsisakiau is cia, nes man cia arciausiai smile.gif http://www.wildcat.i...-1497_1610.html wink.gif uzsisakinejau tik rutuliukus, bet blem labai jau shippingas brangus 7 eu blink.gif tik uzsireginus 5 eu kupona gavau,tai bendroj sumoj 10 su centais gavosi. dar cia buvau radus,ziuriu cia vos ne dvigubai pigiau buciau sumokejus ir shipingas nebrangus http://www.bodyjewel...n...amp;x=0&y=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almantaitė: 30 liepos 2010 - 08:43
Almantaite notworthy.gif
O kodėl wildcat'uose moki 7e. už atsiuntimą? Paštu parašyta nemokamai mastau.gif O tu juk Airijoj? Viskas vietoj.... Ar tu prašei ,kad registruotu siūstų?
Reikia ir man jų rolleyes.gif Gintaras wub.gif Nors pas mane tas auskaras net nesimato biggrin.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
vat man irgi buvo keista del tokios kainos, nes taip pat skaiciau kad parsiuntimas nemokamas, bet kai jau reikejo moketi, ismete tik ta viena pasirinkima...arba nemokejau elgtis biggrin.gif bet vistiek sumokejau apie 10 eu o tai ner jau taip blogai, kai pas juos salone pirkau plastikinius rutuliukus, sumokejau 3 eu uz viena blink.gif o zinok, as paskaitinejau toj antroj nuorodoj, kad ten 50:50 gintaras su sintetika, tai galvoju, gal gintaras padengtas ta plastmase, ir su seilem nereaguotu g.gif
Atsakyti
Hm... g.gif Ir wildcatų auskaro negalima sterilizuot aukštoj temperatūroj,tai matyt ten tikrai jokių sintetinių priemaišų nėra.... Tai davai aš imsiu tą iš UK,su biški plastmasės ir paskui lyginsim ar bus kokių organizmo pakitimų biggrin.gif ...tikrinsim kūno tempertūrą,galvos svaigulį... skonio receptorių pasikeitimus .... žiūrėsim kaip kuris veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mustachio @ 2010 07 30, 10:33)
Hm...  g.gif Ir wildcatų auskaro negalima sterilizuot aukštoj temperatūroj,tai matyt ten tikrai jokių sintetinių priemaišų nėra.... Tai davai aš imsiu tą iš UK,su biški plastmasės ir paskui lyginsim ar bus kokių organizmo pakitimų  biggrin.gif ...tikrinsim kūno tempertūrą,galvos svaigulį... skonio receptorių pasikeitimus .... žiūrėsim kaip kuris veikia  biggrin.gif

o zinok, as manau, kad tie burbuliukai tokios pacios sudeties bigsmile.gif bet galesim paziureti palyginti organizmu reakcijas tam paciam produktui lotuliukas.gif o plasmase apskritai autoklavinti galima?
ka manot apie toki auskara, ar nebadytu jis gomurio ? http://cgi.ebay.ie/D...=item19b82e259a
Atsakyti
Almante, nekenčiu tavęs.. dabar užsimaniau tunelių gintarinių doh.gif Nu kodėl reikėjo numest tą linką doh.gif

Anas nebus patogus, tikrai..

Nėra mano dydžio. Laaaaaaabai gerai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_cherie: 30 liepos 2010 - 11:46
QUOTE(Cherry_cherie @ 2010 07 30, 11:45)
Almante, nekenčiu tavęs.. dabar užsimaniau tunelių gintarinių doh.gif Nu kodėl reikėjo numest tą linką doh.gif

Anas nebus patogus, tikrai..

Nėra mano dydžio. Laaaaaaabai gerai  cool.gif

na uz ka cia mane taip ziauriai db... lotuliukas.gif gintaro manija atkeliauja i SM tongue.gif bet Ch_Ch, matei, kokiu ten fainu visokiu koraliniu, kauliniu ir mediniu yra? bigsmile.gif
Atsakyti

grazuciai kokie gintariniai smile.gif bet kadangi megstu kramsnot auskariuka tai.... trakst ir per puse bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valenthe: 30 liepos 2010 - 12:38
Na su wildcat'u yra taip, kad ne viskas kas pas juos gražiai atrodo yra taip pat gražu gyvai.. Ir šiaip, branginykai jie.. mad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti