Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviški Tutučio, Tuti ir Toto vežimėliai

Ar kas yra pirkes babymarket.lt ?? Ar saugu?
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2010 01 20, 00:59)
Ar kas yra pirkes babymarket.lt ?? Ar saugu?


Kaip suprantu daugelis mamu isbande vienokia ar kitokia internetine parduotuve. Viena is populiaresniu Lietuvoje turbut ir yra babymarket.lt, o del saugumo, tai tikrai patikek visiskai suagu ir viskas paprasta. Pati apsipirkineju daznai. O ka nusprendet Zippuka pirkti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sange @ 2010 01 20, 12:10)
Kaip suprantu daugelis mamu isbande vienokia ar kitokia internetine parduotuve. Viena is populiaresniu Lietuvoje turbut ir yra babymarket.lt, o del saugumo, tai tikrai patikek visiskai suagu ir viskas paprasta. Pati apsipirkineju daznai. O ka nusprendet Zippuka pirkti?  bigsmile.gif

Turbut pasikartosiu sioje temoje, jusu minimoje internetineje parduotuveje pirkti apsimoka. Mes daznai ten uzsukam, nes jie nuolatos atskiroms prekiu grupems taiko nuolaidas.
Atsakyti
QUOTE(Sange @ 2010 01 20, 11:10)
Kaip suprantu daugelis mamu isbande vienokia ar kitokia internetine parduotuve. Viena is populiaresniu Lietuvoje turbut ir yra babymarket.lt, o del saugumo, tai tikrai patikek visiskai suagu ir viskas paprasta. Pati apsipirkineju daznai. O ka nusprendet Zippuka pirkti?  bigsmile.gif


dar neapsisprendziau 100 proc., bet kuo toliau tuo labiau mane jis traukia rolleyes.gif rolleyes.gif , kadangi neturiu patirties tuose reikaluose, pas mus tik pirmiukas vaikiukas bus, tai dar bandysiu nusitempti i parduotuve labiau patyrusia drauge, kad apziuretu ir ivertintu.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2010 01 20, 17:50)
dar neapsisprendziau 100 proc., bet kuo toliau tuo labiau mane jis traukia rolleyes.gif  rolleyes.gif , kadangi neturiu patirties tuose reikaluose, pas mus tik pirmiukas vaikiukas bus, tai dar bandysiu nusitempti i parduotuve labiau patyrusia drauge, kad apziuretu ir ivertintu.. smile.gif


Tai aisku butinai nueikit i parduotuve gyvai pasiziureti smile.gif gyvai jis dar kitaip atrodo, bent man graziau nei nuotraukose..o jei bus smelio spalvos vezimelis gyvai pamatyti, tai isvis seile varvinsit bigsmile.gif nes kiek ziurejau ir Tucio puslapyje ir kituose, niekur neradau smelio spalvos..
Atsakyti
QUOTE(Sange @ 2010 01 21, 14:06)
Tai aisku butinai nueikit i parduotuve gyvai pasiziureti  smile.gif  gyvai jis dar kitaip atrodo, bent man graziau nei nuotraukose..o jei bus smelio spalvos vezimelis gyvai pamatyti, tai isvis seile varvinsit  bigsmile.gif  nes kiek ziurejau ir Tucio puslapyje ir kituose, niekur neradau smelio spalvos..


jo smelio spalvos nemaciau ir as..ir parduoveje nera, idomu butu pamatyti. man patiko raudonas ir zalias, bet zalias toks visas tamsus atrodo, tik viduj to zalio matosi, gal per niurus. g.gif
Atsakyti
Beje dar issiaiskinau, kad Zippukui suteikiama dvieju metu garantija. Gamykla cia vietoj Lietuvoj, tai kas ne taip, manau greitai pataisytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruteliux @ 2010 01 21, 15:40)
Beje dar issiaiskinau, kad Zippukui suteikiama dvieju metu garantija. Gamykla cia vietoj Lietuvoj, tai kas ne taip, manau greitai pataisytu smile.gif


Siaip Zippuko daugiau spalvu CIA yra. Bet irgi ne visos, kaip minejau nera smelio spalvos, dar nera orandzinio ir to zalio tik atvirkcio varianto.
Gal butu galima bandyti rasyti Tutuciui ar babymarket el. laiska, kad atsiustu ir kitu spalvu nuotrauku? nes tikrai as irgi nesu maciusi orandzines ir to atvirkscio varianto zalia-juoda, butu idomu pamatyti smile.gif

O man tai be smelinio (kreminio) dar visai graziai atrodo tas melynas-zydras, jo nuotrauka bent jau yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sange: 21 sausio 2010 - 13:48
QUOTE(Smilgulaukas @ 2010 01 13, 21:19)
Zippy rankena nepersimeta, bet keiciama sedynes kryptis yra, o modeliukai sitie labai simpatiski maciau nuotraukas babymarkete ir tiesia jau ir tututis.lt isidejes yra.. Idomu kaip sitas vezimelis tarnaus...


siaip siulyciau zippy pamatyti gyvai, nes tarkim jis man pasirode labai jau "griozdiskas", nors nuotraukose taip neatrode.
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2010 01 26, 19:04)
siaip siulyciau zippy pamatyti gyvai, nes tarkim jis man pasirode labai jau "griozdiskas", nors nuotraukose taip neatrode.


Bent man tai gyvai jis dar grazesnis atrodo nei nuotraukose, manau dauguma mamyciu man pritars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sange @ 2010 01 27, 12:50)
Bent man tai gyvai jis dar grazesnis atrodo nei nuotraukose, manau dauguma mamyciu man pritars  4u.gif


cia ne palaikymo komandas renkam lotuliukas.gif . mes pirkom comforta, tai gamykloj apziurejom ir zippy, tai jis tikrai daug didesnis atrodo, nei musiskis. o del svorio net nesidomejau, bet is isvaizdos, atrode sunkesnis.
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2010 01 27, 18:05)
cia ne palaikymo komandas renkam lotuliukas.gif . mes pirkom comforta, tai gamykloj apziurejom ir zippy, tai jis tikrai daug didesnis atrodo, nei musiskis. o del svorio net nesidomejau, bet is isvaizdos, atrode sunkesnis.


Na svoris tai abieju labai panasus Zippukas sveria vos 1 kg maziau, t.y. 11 kg o confortas - 12 kg. Beje ieskojau ir neradau ratu bazes palyginimo, kazkaip nera Zippuko. Nes panasu, bent vizualiai, kad ratu baze pas Zippuka labiau suspausta, nei pas Confort. Gal ta sunkumo ispudi sudaro ratai, nes pas Zippuka jie dengti o Confort atviti, tai vizualiai turetu suteikti lengvumo ispudi? rolleyes.gif
Atsakyti