Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikinai ir kompas

4u.gif Vakar galvojau ar pasidalinti sawo mintimis su merginomis ar ne ax.gif sita istorija liudnoka 4u.gif kuria dabar papasakosiu.Viskas prasidejo nuo nelemto interneto ir zaidimu.Mes gyvename uzsenyje su draugu,atrodo viskas gerai taciau jis nuolatos drypso prie kompo.Ir taip kiekviena vakara doh.gif verysad.gif draugystes pradzioje brangusis buvo prisiregistraves one ir drauguose aisku tobula krutne ilgos kojos ir nuostabus plaukai flirt.gif stai kas patraugdavo jo demesi taip ir prasideda draugystes cetuose spam.gif na as kalbejau su juo,kad man tai nepatinka,kad jis raso kitom merginom kokia tu grazi as visada tokios norejau ir panasiai sad.gif tai tesesi mazdaug 1,5 vis susikraudavau daiktus ir sakiau,kad paliksiu bet sirdis spurdedavo kaip isprotejusi ir niekaip negaledavau iseiti fear.gif verkdavau kiekviena diena ir mintimis issivaidzuodavau,kad yra kazkur kitas vaikinas kuris mane myles ir jam rupes kaip as jauciuosi wub.gif atrodo susitaikome ir lyg vskas gerai taciau vel kai tik as bunu darbe cia vygdawo smsu orgijos na ir aisku as patikrinusi one rasdavau tai kas vel dauzydavo mano sirdi.Jis sake,kad liausis bet taip darydawo vel ir vel verysad.gif verysad.gif verysad.gif pradejau kaltinti,kad as negrazi ir jam tiesiog reikia kitos niekinau save nes mylejau ji.Ir tuo jis naudojosi,negana to kai as miegodavau jis skambindavo joms,kad as negirdeciau.Mes dabar susizadejom ir gyvenam kartu beweik 3 metus ir man atrodo kad laukiuosi ax.gif manasis pasikeite siek tiek i gera istryne sawo anketa one,taciau dabar istisai zaidzia su kompu doh.gif umn.gif slap.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikytis @ 2009 12 17, 16:56)
.Mes dabar susizadejom ir gyvenam kartu beweik 3 metus ir man atrodo kad laukiuosi ax.gif manasis pasikeite siek tiek i gera istryne sawo anketa one,taciau dabar istisai zaidzia su kompu  doh.gif  umn.gif  slap.gif

verkdavau kiekviena diena ir mintimis issivaidzuodavau,kad yra kazkur kitas vaikinas kuris mane myles ir jam rupes kaip as jauciuosi
console.gif Idomi istorija mirksiukas.gif tik truksta man geros pabaigos ax.gif
ka jaucia tavo sirdis wub.gif
vienas dalykas dziugina kad tu nestuke.gif
Atsakyti
na dabar as laiminga viskas super 4u.gif myliu ir esu mylima wub.gif tik va,kad zaidimas atima daug laiko doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikytis @ 2009 12 18, 12:42)
na dabar as laiminga viskas super 4u.gif myliu ir esu mylima  wub.gif tik va,kad zaidimas atima daug laiko doh.gif  ax.gif
Gal pabandyk jam pasakyti kad cia trukdo jusu meilei wub.gif
Atsakyti
gal tie zaidimai tuoj nusibos g.gif kad tik negrystu prie susirasinejumu.o siaip linkiu sveikatos nes juk nestuke.gif svarbiau uz vyrus mirksiukas.gif
Atsakyti
na merginos, pasiguosiu ir as blush2.gif mano vaikinas taip pat daug laiko praleidzia prie kompiuterio verysad.gif draugystes pradzioje zinoma dar buvo visos tos nelemtos anketos one ir kituose keliuose panasiuose puslapiuose, ten jam rasydavo ivarios merginos, tiek gerai, kad as patikrinus ka jie kalba nieko tokio nerasdavau, dazniausiai kaip sekasi ir panasiai, bet jei poklabis linkdavo prie kazko daugiau tai maniskis graziai pasakydavo, kad nedomina ir kad jau turi drauge smile.gif cia jau viskas kaip ir gerai, bet kam tada ten sedet ir susirasinet, juk ir su manim gali pakalbeti apie nieka, kaip ten dazniausiai budavo, aciu dievui ir sau, kad sugebejau ji atkratyti nuo tu pokalbiu, svelniai sakant, kad man tai nepatinka ir kad as pradesiu atsakyti tuo paciu, zinoma kuris vyras neturi pavydo jausmo, tad sutarem, kad baigiam visus pokalbius su nepazistamaisiais, viskas susitvarke biggrin.gif bet ne ilgam, atsirado kompiuteriniai zaidimai, po darbo uztat, kad atvaziaves pas mane jis sako mazute palauk, dar keli lygiai ir busiu pas tave, cia tipo dziaukis, kad isvis pas tave atvaziuoju, man tas netiko, esu reikli, na jis sako, kad tuom dziaugiasi, nes kitaip isvis apkirmytu prie kompo, bet man reikia, kad jis isvis nezaistu tu bukinanciu zaidimu, jau geriau kokia knyga paskaitytu ax.gif na per laika lyg ir viskas susitvarke, pamirso zaidimus, bet... pradejome gyventi kartu, nieko netrukdomi dziaugemes laisve, savo kuriamu namu jaukumu ir visais kitais buitiniais dalykais, buvo labai gera wub.gif taciau ar ilgai tas vyko, zinoma atsiradus daugiau laisvo laiko, kai nereikia vazineti pas mane, atsirado ir kompiuterinis zaidimas (as nesuprantu kuo vyrus jie taip traukia), tad nebeliko nei pagalbos man tvarkantis namus, nei einant i parduotuve, kompiuteris ateme vis daugiau laiko g.gif tuo labiau grizes po darbo jis pirma pabuciuoja suni, o tik paskui man pasako labas, aisku as jau prisigalvoju, kad jam atsibodau ir t.t. bet kita karta pagalvoju, kad suo pirmiau atbega, tai ji ir pakalbina, bet as tai nebegsiu kaip suo pasitikti, tegu pas mane eina bigsmile.gif viskas butu kaip ir gerai, tik vel reikes pradeti kariauti del to kompiuterinio zaidimo cool.gif galbut ir si karta susitarsim, ir atsiras daugiau laiko man, nes mylim vienas kita tikrai labai smarkiai wub.gif o juk meile nugali visas blogybes 4u.gif
Atsakyti
na manasis mane tikra myli as tai zinau ir as ji labai myliu wub.gif aisku suprantu,kad reikia jam grizus is darbo atsipalaiduoti bet po galais ne kiekviena diena ten styroti ir saudyti kas juda doh.gif na zinoma meile nugali viska ir atleidzia ax.gif
p.s linneka o tavo vaikinas saunuolis,kad one sugebedavo psaskyti ,kad turi drauge thumbup.gif o ne kokia sesuo biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip manaisi buvo iprates sakyti,dabar man tai kelia juoka biggrin.gif va pasirasinejo,atsibodo na ir pagaliau suaugo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikytis @ 2010 01 23, 15:07)
na manasis mane tikra myli as tai zinau ir as ji labai myliu wub.gif aisku suprantu,kad reikia jam grizus is darbo atsipalaiduoti bet po galais ne kiekviena diena ten styroti ir saudyti kas juda doh.gif  na zinoma meile nugali viska ir atleidzia ax.gif
p.s linneka o tavo vaikinas saunuolis,kad one sugebedavo psaskyti ,kad turi drauge thumbup.gif o ne kokia sesuo biggrin.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kaip manaisi buvo iprates sakyti,dabar man tai kelia juoka biggrin.gif  va pasirasinejo,atsibodo na ir pagaliau suaugo 4u.gif


teisingai ne kiekviena diena, nes tai varo is proto, nors jauti kad jis tave myli, bet nesijauti mylima nes demesiu reik dalintis su kompu
Atsakyti
QUOTE(neri25 @ 2010 01 25, 17:02)
teisingai ne kiekviena diena, nes tai varo is proto, nors jauti kad jis tave myli, bet nesijauti mylima nes demesiu reik dalintis su kompu

smagu kad tik tokie menki rūpesčiai su vyrais biggrin.gif juk kartais smagu kai jų tarsi ir nėra lotuliukas.gif , o kartais tai labai erzina, turbūt tokios dienos būna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linneka @ 2010 01 23, 08:23)
bet man reikia, kad jis isvis nezaistu tu bukinanciu zaidimu, .....jau geriau kokia knyga paskaitytu ax.gif  na per laika lyg ir viskas susitvarke, pamirso zaidimus, .....viskas butu kaip ir gerai, tik vel reikes pradeti kariauti del to kompiuterinio zaidimo cool.gif  galbut ir si karta susitarsim, ir atsiras daugiau laiko man,


tongue.gif merginos, esat turbūt l.jaunos. ar skaitėt knygą - na, ji krikščioniška - "Laukinė širdis".? ten daug tiesos apie vyrišką prigimtį ir vyrų psichologiją.

žaisti kompu tai ne šiaip. mums reik gerai nusimanyt, kokie yra vyrai ir kam jie sukurti. iš esmės, vyro prigimtis veržli, laukiniška, ir jam nuolat reikės adrenalino. šių laikų tragedija ta -kad rimtiems vyrams , vyriškiems vyrams, nėr kur išrauti milžiniško jėgų pertekliaus. karų nėra, gražuolės nereik iš slibino gelbėt, o vyro šiaip moteris neturi versti "geru, meilu moterišku berniuku." juk mums reikia vyro.

todėl vieni, kad justų vyr jėgą ir azartą neria ant moto, kiti -ant narko(tikų), kiti -ant alko(holio), kiti - į virtualų karų/muštynių pasaulį.
dabar klausimas toks: kaip vyrui leisti energijai skleistis kitur, ne vien kompe, yra jūsų moteriška išmintis. kaip jame pažadint ką jis mėgsta, kelionės, fiziniai darbai, kažkokių artimų svajonių pildymas, gamta,...čia vėl didelis menas ir darbas. jei pasėdi prie kompo-ne mirtis (juk ir moterys mirksta forumuose), bet kad kompas nevirstų vyrui stabu....
išvirkščias atvejis būtų tragedija. išvirkščias atvejis - jei iš vyro tarytumėt lėlę, antrą moterį, norėtumėt kad jis nertų kojines ir mėgtų filmus tokius kaip jūs. skaityt knygas, sakot? gal, bet kad knygos jam tiktų - pažintinės, nuotykių, jėgos, apie tikrus herojus vyrus ar vaikinus.

šiaip parašėt ne ten - reik rašyt į skyrelį vyrai-moterys, bet ten jau tokia tema yr...ir moterys virkauja ten tragiškai......................
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 26 sausio 2010 - 15:31
QUOTE(linneka @ 2010 01 23, 09:23)
na merginos, pasiguosiu ir as blush2.gif  mano vaikinas taip pat daug laiko praleidzia prie kompiuterio verysad.gif  draugystes pradzioje zinoma dar buvo visos tos nelemtos anketos one ir kituose keliuose panasiuose puslapiuose, ten jam rasydavo ivarios merginos, tiek gerai, kad as patikrinus ka jie kalba nieko tokio nerasdavau, dazniausiai kaip sekasi ir panasiai, bet jei poklabis linkdavo prie kazko daugiau tai maniskis graziai pasakydavo, kad nedomina ir kad jau turi drauge smile.gif  cia jau viskas kaip ir gerai, bet kam tada ten sedet ir susirasinet, juk ir su manim gali pakalbeti apie nieka,

o tu su nei vienu vyru nepasilabini ar neapsikeiti nuomonėm? smile.gif kad ir su nepažįstamu realiai, tik skypej, onej, ar facebooke?
Aš tai asmeniškai nematau nieko blogo, kad pakalba su kitom, žinoma, kad gali ir su tavim pakalbėt apie nieką, kaip sakai, bet patikėk, po kiek metų nusibos jam tas, ir tada jau norės kažko daugiau, ne tik pakalbėt, jei tu tą uždrausi jam daryt dabar.tokie jau tie vyrai.
Man pačiai pvz nepatiktų jei maniškis dabar u-draustų bendraut su internetiniais draugais... Žinoma, aš pati žinau, kuom tai gali baigtis, maniškis sutiktas ir internete, bet yra toks dalykas kaip sąžinė ir pasitikėjimas, jei jau esat skirti vienas kitam,ir abu vienodai norit vienas kito ir norit būt kartu, niekas to išskirt kaip ir negalėtų ax.gif

QUOTE(zuzu @ 2010 01 26, 14:31)

išvirkščias atvejis būtų tragedija. išvirkščias atvejis - jei iš vyro tarytumėt lėlę, antrą moterį, norėtumėt kad jis nertų kojines ir mėgtų filmus tokius kaip jūs. skaityt knygas, sakot? gal, bet kad knygos jam tiktų - pažintinės, nuotykių, jėgos, apie tikrus herojus vyrus ar vaikinus.


patiko ką tu parašei drinks_cheers.gif
Atsakyti
ne visi vyrai vienodi kaip ir ju tikslai internete tongue.gif kas nori tik pasilabinti o kas ir daugiau 4u.gif
p.s pasidalinkim visos savo patirtimi blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti