Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip dažnai Jūsų vyras išgeria?

QUOTE(Vitulka @ 2009 12 24, 18:05)
liksiu nesuprasta, bet man net nepatinka, kai vyras išvis negeria  smile.gif tikrai tuom nesigirčiau schmoll.gif

As irgi nemegstu visisku abstinentu, nerandu bendros kalbos su jais smile.gif neretai jie buna svelniai tariant "keistuoliai".
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 12 19, 10:18)

o alus sventas dalykas...  drinks_cheers.gif

nu vat bet kaip vyrai žiūrėtų į moterį kuriai alus šventas kaip ir jiem...
egoistai tie...
Papildyta:
QUOTE(zhilius @ 2009 12 24, 14:34)
Atsiprasau, galbut ne tiksliai issireiskiau. Skaiciau, kad apie 40g gryno etilo alkoholio, kasdien ne tik kad niekuom nekenkia, bet ir yra naudinga, o tai apie 100g vyno arba 2 buteliai alaus.

nu, alko pramonė dėl zhiliaus ir mot99 nesubankrutuos. 90proc ltvėlės tokių... man net keista kai taip giriamas gėrimas, kai mūsų tautelėj kaip tik atvirkšičai - vyrauja tobulas saiko nejautimas smile.gif

p.s. patiko per youtube mačiau, tarp kitko, rusų...beveik visai žmonija serga lenvuoju alkolizmo laipsniu: jei jaunimas geria diskoe, baliukuose, ir tai jau nuo 15kos metų, ir reguliariai, su skysčiu pasišalina jų nervų ląstelės...jos nieka dniekad smegenyse nebeatsistato...
Atsakyti
o maniškis išgeria, pykstamės, bet...jau nebėr pyktis jėgų. gėrė..pati kalta, kad nepadariua išvadų anksčiau. jei tik kur užuos, kad geria, tikrai sudalyvaus, jei galėtų-kasdien alaus gertų, jo darbas gert neleidžia, tai tom dienom, kai eina į darbą, negeria, o jų per savaitę vos kelios, o šiap 4-5 dienas per savaitę, jei nėra jokių baliukų ar progų išgeria vakarais ar dienom po 3-5 butelius alaus. kai gerai pasiuntu, taip būna retai, nes tam jau nėr jėgų, negeria kokias 2-3 dienas. jis jau ligonis...bet ne pijokas, tvarkingas, padedantis namuose, bet nejaučiantis alkoholiui saiko, o kai išgeria, būna l. durnas. vargstam abu, kiek jau buvę įžeidimų, nesąmonių. per balius geria visada jis, nes aš vairuoju, jei neleisčiu, pasiustų vietoj, sudurniuotų. sakiau, gal tau alko svarbiau nei šeima, tada trumpam apstoja. šiuo klausimu jis nesupratingas. gal supras kada, o jei ne, kai ateis tam laikas, kai aš tam tikrai būsiu pilnai pasiruošus ir suvoksiu AR MAN TO DAR REIKIA ? pareikšiu ultimatumą. tik turiu būti tikra ir pasiruošus dėl bet kokio jo pasirinkimo. dabar yra mažas vaikas, jie vienas kitą tiesiog dievina, mane, jaučiu, matau, žinau, myli, namais rūpinasi, darbą turi. problema yra, bet gal susigyvensim. tik vargina alaus kvapas prisiglaudus ir kas vakar...
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 12 24, 18:36)
As irgi nemegstu visisku abstinentu, nerandu bendros kalbos su jais smile.gif neretai jie buna svelniai tariant "keistuoliai".


Keistuoliai ne abstinentai, o tie, kurie jokio susiėjomo, jokio bendravimo ir jokio pasisėdėjimo neįsivaizduoja be alkoholio. Atseit nu kaip čia sėdėti su sultimis lotuliukas.gif Į kraują įaugę, o kam tai reikalinga nė vienas negalėtų paaiškinti, vadovaujasi įpročiais ir stereotipais.
Turiu porą klausimų:
1.Ar abstinentai turi vartot alkoholį, kad likusieji jų NELAIKYTŲ keistuoliais?
2. Ar nevartojantys alkoholio automatiškai TAMPA keistuokliais?
Atsakyti
QUOTE(MELETA*** @ 2009 12 28, 13:38)
Keistuoliai ne abstinentai, o tie, kurie jokio susiėjomo, jokio bendravimo ir jokio pasisėdėjimo neįsivaizduoja be alkoholio. Atseit nu kaip čia sėdėti su sultimis lotuliukas.gif Į kraują įaugę, o kam tai reikalinga nė vienas negalėtų paaiškinti, vadovaujasi įpročiais ir stereotipais.
Turiu porą klausimų:
1.Ar abstinentai turi vartot alkoholį, kad likusieji jų NELAIKYTŲ keistuoliais?
2. Ar nevartojantys alkoholio automatiškai TAMPA keistuokliais?

Keistuoliai ir tie ir tie, bet daznas abstinentas buna dar ir "zanuda", arba nelabai iprastus pomegius, aistras, ar hobius turintis asmuo. neskaitant abstinentus del ligos, sporto, relininiu isitikinimu ar pan. Siaip manau, kad zmogus, paniskai bijantis paragauti alkoholio, nera visiskai normalu.
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 12 28, 15:42)
bet daznas abstinentas buna dar ir "zanuda",

O man tai atvirkščiai, dažnas geriantis būna toks.
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 12 28, 15:42)
Keistuoliai ir tie ir tie, bet daznas abstinentas buna dar ir "zanuda", arba nelabai iprastus pomegius, aistras, ar hobius turintis asmuo. neskaitant abstinentus del ligos, sporto, relininiu isitikinimu ar pan. Siaip manau, kad zmogus, paniskai bijantis paragauti alkoholio, nera visiskai normalu.


Čia paties žmogaus problema, jei jam atrodo, kad nevartojantis alkoholio-zanuda, keistuolis. Vėl gryni stereotipai. Ir visai nesistebiu, dauguma taip mąsto doh.gif
Abstinentai kiek teko matyt nevartoja alkoholio ne dėl paniškosbaimės, o dėl asmeninių nuostatų. Jiems tiesiog to nereikia, ir tiek. Yra žmonių, kuriems tai nesuvokiama.
Va ir Jūs sakot, dėl ligos, sporto, relininių isitikinimų ar pan., va tai dar galite suprasti- na o jei nevartoja šiaip, tai ir klijuojasi keistuolio ir zanudos etiketę. Ar gi ne taip būna?
Atsakyti
QUOTE(MELETA*** @ 2009 12 28, 16:38)
Čia paties žmogaus problema, jei jam atrodo, kad nevartojantis alkoholio-zanuda, keistuolis. Vėl gryni stereotipai. Ir visai nesistebiu, dauguma taip mąsto doh.gif
Abstinentai kiek teko matyt nevartoja alkoholio ne dėl paniškosbaimės, o dėl asmeninių nuostatų. Jiems tiesiog to nereikia, ir tiek. Yra žmonių, kuriems tai nesuvokiama.
Va ir Jūs sakot, dėl ligos, sporto, relininių isitikinimų ar pan., va tai dar galite suprasti- na o jei nevartoja šiaip, tai ir klijuojasi keistuolio ir zanudos etiketę. Ar gi ne taip būna?

Nu gal as ne tais kelialiais vaikstau, bet visiskai negeriancius, ir i keistenybes nekrypstancius sutikau butent tik paminetuosius zmones, visi like turejo kazkokiu tai tam tikru "patologiju".
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 12 28, 17:09)
Nu gal as ne tais kelialiais vaikstau, bet visiskai negeriancius, ir i keistenybes nekrypstancius sutikau butent tik paminetuosius zmones, visi like turejo kazkokiu tai tam tikru "patologiju".


Na jau vien tas faktas, kad žmogus visiškai negeria Jums ,,patologija'' lotuliukas.gif
Atsakyti
MB nėra iš mėgėjų į alkoholį thumbup.gif Retkarčiais, progai pasitaikius išgeria, bet tik nestipriuosius gėrimus, jam jie nelabai ... g.gif blush2.gif Geriau kokio alučio butelaitį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dono: 29 gruodžio 2009 - 18:30
Barnių tikrai nekyla. Išgeria kartais butelį alaus ar taurę vyno, per vakarėlius kiek daugiau, bet niekada tai nebuvo problema.
Atsakyti
Mano draugas bevik visai negeria, max kokius 5 kartus į metus ir tai ko nors nestipraus rolleyes.gif bet aš niekada nemačiau žmogaus kuris mokėtų taip linksmintis negėręs bigsmile.gif ir tikrai nėra nekalbus ar nebendraujantis.
Aš geriu tikrai daug dažniau nei jis, bet jokių konfliktų dėl to nebūna, akip kam geriau, taip tas ir elgiasi smile.gif
Atsakyti