Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip dažnai Jūsų vyras išgeria?

QUOTE(Miegapelė** @ 2012 09 28, 09:19)
svarbiausia, kad netaptų pastoviu reiškiniu  4u.gif

Jūs teisi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegapelė** @ 2012 09 28, 09:19)
svarbiausia, kad netaptų pastoviu reiškiniu  4u.gif

Kas pasakys, kur ta riba tarp "dažnai" ir "nuolat"? Man asmeniškai nepatiktų toks reiškinys ir "dažnai"
Atsakyti
Mano vyras geria kiekviena diena po 2-3 butelius alaus biggrin.gif Savaitgaliais pavartoja dar ir stipriuju gerimu, kuriu turio jau nesuskaiciuosi, pagirioms vel alus ir t.t. doh.gif

Bet gera naujiena, kad vat, mes jau nebe seima ir to kosmaro daugiau nebematau 4u.gif
Atsakyti
Maniskis savaitgaliais prie tv ar su draugais isgeria viena kita buteliuka alaus, darbe kartais brendziuko prie kavos, bet kai viskas daroma su saiku, nematau nieko blogo..
Atsakyti
QUOTE(GCT @ 2012 09 28, 10:51)
Kas pasakys, kur ta riba tarp "dažnai" ir "nuolat"? Man asmeniškai  nepatiktų toks reiškinys ir "dažnai"

čia labai subjektyvu.. vienam ir 2k per mėn yra "dažnai", kitiem ir kartas - du per savaitę yra norma..
mano manymu "nuolat" jau yra, kai geriama sistemingai, kone kasdien arba kasdien :unsure:

QUOTE(vaida_m @ 2012 09 28, 15:29)
Mano vyras geria kiekviena diena po 2-3 butelius alaus  :D Savaitgaliais pavartoja dar ir stipriuju gerimu, kuriu turio jau nesuskaiciuosi, pagirioms vel alus ir t.t.  :oh

Bet gera naujiena, kad vat, mes jau nebe seima ir to kosmaro daugiau nebematau  :4u:

tarsi apie mano tėvą rašytumėt :oh
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miegapelė**: 30 rugsėjo 2012 - 09:57
QUOTE(FrigidnaS @ 2012 08 16, 09:53)
Totali nesamonė. Alkoholis nedideliais kiekiais reikalingas organizmui. Gilioje senovėje jo tikrai nebuvo, bet žmonės tas reikalingas medžiagas gaudavo per tam tikra maistą. Šiais laikais kai viskas iki maksimumo apdirbama maistas prarando labai daug tam tikrų savybiu todėl ir rekomenduojama apie 1 taurę vyno per dieną valgio metu. Ir tai visiškai nesusiję su jokių problemų sprendimu.
Aš nekalbu apie tuos atvejus kai geriama daug daugiau. Realiai net 0,5 alaus geriant kas dieną jau daugoka.

Viena taure vyno valgio metu reikalinga tose salyse ,kur maistas yra astrus. Kaip jus ,valgydamas cepelinus ar lietinius ,galite tai uzsigerti vynu? Kam Kodel??
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2012 09 30, 11:56)
Viena taure vyno valgio metu reikalinga tose salyse ,kur maistas yra astrus. Kaip jus ,valgydamas cepelinus ar lietinius ,galite tai uzsigerti vynu? Kam Kodel??

Tada man privaloma bent po taure vyno ikalt kasdien, nes valgau ziauriai astriai, o cepelinai tik per sventes buna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(supermario @ 2012 09 30, 21:07)
Tada man privaloma bent po taure vyno ikalt kasdien, nes valgau ziauriai astriai, o cepelinai tik per sventes buna  lotuliukas.gif

Pietietis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2012 09 30, 12:56)
Viena taure vyno valgio metu reikalinga tose salyse ,kur maistas yra astrus. Kaip jus ,valgydamas cepelinus ar lietinius ,galite tai uzsigerti vynu? Kam Kodel??

Netiesa. Vynas puikiai tinka prie salotų, mėsos patiekalų, žuvies. Su aštrumu tai nelabai susiję. Aštriems patiekalams yra specialūs vynai, jie malšiną tą aštrumą ir gerina bendrą skonį. Bet tam tikslui 1 taure neapsiribosi.
O prie cepelinų - nu ką aš žinau - kefyras tinka, jame lašas alkohokio irgi yra biggrin.gif
Atsakyti
O is kokios salies, tamista, atejo vynas i musu Lietuvos salele? Gal pasakysite?
Atsakyti
Maniskis alaus megejas, o savaitgaliais irgi neatsisako isgerti aisku ne kiekviena bet bent karta y menesy butinai, jauni esam daznai as mus baliuku nusimato tai ir tenka isgerti, as kai skaityk negerianti tj man jau bisky daugoka, bet vyras saunus dirba pinigus nesa namo o ne is namu, perka ko reikia, valgyt namie daro viskuom man padeda tad del to labai ir nepykstu..
Atsakyti
Oooj maniskis tai rekordus galetu sumust lotuliukas.gif
Siaip dirba sunkiai visa savaite....tolimuju reisu vairuotojas... o kad nuplauti stresa ir itampa, nuovargi, nemiegojima po visos darbo savaites tai daaaaaug alelio reikia verysad.gif 12 buteliuku alaus yra visada norma per visa ciela diena, taip va atsiseda ir geria visa diena prie youtube verysad.gif o jei pritruksta - dar 12 parsitempia doh.gif
na bet kita diena sako neva kaip sviezias agurkelis, vel gali lekt i darba schmoll.gif
Kiek graziuoju ir piktuoju kovota, bet zmogus nemato tame problemos, ir alkoholiku saves tikrai nevadina... vaiku dar neturim, tad gaila kad zmogus problemos neizvelgia tame gerime tokio kiekio...
Atsakyti