Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip dažnai Jūsų vyras išgeria?

isgeria,tiesa sakant man jis net labiau patinka isgeres( mes kartu jau 12 metu),jis nerekauja,nenaudoja ten jokio psichologinio smurto,na tiesiog pasidaro linksmesnis ir snekesnis,kartais net norisi paciai jam atnest kokio alaus( tai paimu ir nuperku),ai visai fainai pasisedim,filma koki paziurim,as tiesa sakant negeriu kolkas visai biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perkunkieme: 21 kovo 2013 - 09:36
QUOTE(*Change* @ 2013 03 20, 14:25)
O as nenoreciau,kad visai negertu vyras,man smagu kartu isgerti vyno vakare,ar sampano ax.gif .

va va, mano vyras negeria ir kai as pavyzdziui uzsimanau vyno ar alaus atsigert siaip koki vakara, tai darau viena ir tikrai pagalvoju, kad butu smagiau kartu. Bet vis delto tai, kad negeria laikau didesniu pliusu, nei minusu aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magura @ 2013 03 22, 16:36)
vis delto tai, kad negeria laikau didesniu pliusu, nei minusu aisku smile.gif

Tai svarbiausia smile.gif .
Atsakyti
Mano gyvenime as "issigimusi", nes ypatingai retai isgeriu ir labai saikingai, kad nebutu rytojus baisus, o visi aplinkiniai daugiau ar maziau isgeria. O vyras su mama tankiai uzpila, o jei tai buna kazkoks neaiskus gerimelis su didesniais laipsniais, tai tada buna kaip sakoma "sudie razumeli", o rytmety ziuri akutes papute, ko cia as nesikalbu. Skaudziausia, kad mano mama supranta zenta. Savu namu neuzgyvenom, gyvenam mano tevu namuose. Gyvenant su tokiais zmonemis ne ka sutaupysi, kai pati esu darbinga is dalies. Gaunasi uzburtas ratas. Sunku, labai sunku buvo, kai ir mano zentas buvo pasukes tuo keliu.
Atsakyti
Labai retai, į kokius tris mėnesius sykį, būna, kad negeria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(perkunkieme @ 2013 03 21, 09:35)
isgeria,tiesa sakant man jis net labiau patinka isgeres( mes kartu jau 12 metu),jis nerekauja,nenaudoja ten jokio psichologinio smurto,na tiesiog pasidaro linksmesnis ir snekesnis,kartais net norisi paciai jam atnest kokio alaus( tai paimu ir nuperku),ai visai fainai pasisedim,filma koki paziurim,as tiesa sakant negeriu kolkas visai biggrin.gif )

blink.gif faina žinoma, o nebūna, kad po to reikia dar....dar....dar... Maniškis neturi ribos. Jei namie atsigeria alaus, baigiasi viskas kokiom 2,5 promilės verysad.gif Ir tai po porą kartų per savaitę, man atrodo, kad tai per daug, jam - kad per mažai.
Atsakyti
retai smile.gif ,bet tada pasitaiso. biggrin.gif paskutini karta padaugino pries kokius 2 menesius.tai zadejo eit kaimyno must,kadv ruko balkone ir pas mus smirda blush2.gif ,nu pasitaike yra visko per tiek metu,bet ai,kazkaip ,gyvent galima ax.gif
Atsakyti
Tikrai retai. smile.gif O be to dirba per du darbus tai mažiausiai apie tai galvoja, savaitgaliais išgeriam kokio alaus, suvalgom čipsų , pažiūrim kokį filmą. smile.gif
Atsakyti
Savaitgaliais išgeria alaus kokį 0,5 litro, šiaip stipresnių nemėgsta ir negeria.
Atsakyti
Labai retai smile.gif jam to nereikia smile.gif
Atsakyti
Į savaitę kokius 5 butelius alaus, nieko kito negeria.
Labiausiai nervuoja palikti tušti buteliai kur papuola gun_bandana.gif
Atsakyti
Visai negeria.
Atsakyti