Įkraunama...
Įkraunama...

Dėžė žaislams

Labai geros dėžės su dangčiais ir ratukais Yske, jei dar būna su nuolaida. labai praktiška.
Atsakyti
mes norim medziagines bet niekur nerandam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2009 01 02, 13:51)
Omes turim tokia zaislu deze, man ji labai grazi, spalvinga, bei labai labai talpi  thumbup.gif
user posted image




Kur jus ja pirkot? As tokios ieskau!!!!!!! smile.gif ax.gif
Atsakyti
Mes turim paprastą kartoninę dėžę. Ji stovi visad vienoj vieto ir mums ji thumbup.gif
Atsakyti
Maciau Jysk kaip lobiu skrynia yra 25lt.
Bet mes ieskome princesiskos wub.gif
o sitos maximoje brangios ax.gif
Atsakyti
o mes uzsisakem deze, nes nera tokios kokios norim, o jeigu yra labai brangu. Uzsisakem kad pagamintu...poto mes ja nudazysim ivariom spalvom 4u.gif nes turejom ir medziagine ir plasmasine, jos visos mazos ax.gif jos mums tiko barskuciams susidet... vaikas auga ... auga ir zaislai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrrre @ 2010 11 27, 23:25)
Kur jus ja pirkot? As tokios ieskau!!!!!!! smile.gif  ax.gif

Tokių mačiau assorti parduotuvėje
Atsakyti
QUOTE(catus @ 2010 12 21, 11:52)
Tokių mačiau assorti parduotuvėje

O MES PIRKOM PLASMASINE MAXIMOJ, BET NEPASAKYCIAU KAD TALPI
Atsakyti
Pirkom Yske dėžes su ratukais ir dangčiais. Tai kai užsimano dar ir, išpylę žaislus, pavažinėja jomis. O kai reikia kambaryje daugiau vietos, uždengtas dežes gali sukelti vieną ant kitos, jos įsistato į dangčių duobutes ir neslysta viena nuo kitos.
Atsakyti
Mes iš Senukų pirkom be ratų.
Atsakyti
Mano vaikai turi deze zaislu,bet joje zaislu nelaiko g.gif o ant zemes geriausias jiems budas juos palikti ax.gif tenka poto teveliams rinkti blink.gif
Atsakyti
O aš kaip tik dabar "pasipiešiau" ir prašysim tėčio, kad pagamintų ax.gif noriu medinės thumbup.gif Gal kas turite kokių pavyzdėlių? 4u.gif
Atsakyti