Įkraunama...
Įkraunama...

Adatinės, biscornu ir kiti smulkūs grožiai (2tema)

[quote=RasuteK,2013 04 27, 11:25]

Jis labai subtilus. Sveikinu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitute* @ 2013 05 01, 20:55)
Jis labai subtilus. Sveikinu. 4u.gif

aciuks.gif 4u.gif man visai patiko ji daryti, tai sakiau tikrai ne paskutinis biggrin.gif
Atsakyti
Mano pirmasis bandymas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Kuttis puikus biskorniukas smile.gif
Atsakyti
smile.gif Biskorniukai man buvo atradimas - nusipirkus siuvimo mašiną, skaitinėjant čia siuvimo - siuvinėjimo temas . Pabandymas prisimint iš vaikystės siuvinėjimą kryželiu baigėsi pasigamintu biskorniuku. Toks šleivas kreivas, be schemos , "iš akies" siuvinėtas... Manau, sekantis bus jau tikras biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Gyta* @ 2013 06 18, 22:45)
Toks šleivas kreivas, be schemos , "iš akies" siuvinėtas... Manau, sekantis bus jau tikras  biggrin.gif


Jei prikimštai daugiau sintepono, to "šleivumo" nebeliktų mirksiukas.gif
Ir kitų mergaičių kaikurie biskornai nedakimšti ir suglebę atrodo, reikia kimšt tiek, kad jau nebetilptų ir kietai (sinteponu, bet ne vata), tada viskas liuks, nes kažkaip bestovint jis paminkštėja, bent man.
Šaunuolės, kad bandot, eksperimentuojat ir gaminat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2013 06 19, 11:05)
Jei prikimštai daugiau sintepono, to "šleivumo" nebeliktų  mirksiukas.gif


O, tikrai gal reiks dar praardžius pakimšt. Kimšau vilna vėlimui g.gif Čia gerai ar blogai?
Atsakyti
QUOTE(*Gyta* @ 2013 06 19, 14:13)
O, tikrai gal reiks dar praardžius pakimšt. Kimšau vilna vėlimui  g.gif  Čia gerai ar blogai?

Tikrai geriau nei vata, bet esant galimybei imčiau sinteponą (aš nusiperku audinių parduotuvėj pagalvėlę 6-8 Lt ir ją praardau, užtenka 5-8 vidutinio dydžio biskornams), sinteponas labiau išpučia, vilnos nebandžius, negaliu pasakyt ar ji gerai ar blogai smile.gif
Atsakyti
Vilna irgi gerai smile.gif Aš ja kimšdavau, kol neatradau sintepono. Bet vilna yra daug brangiau nei sinteponas, todėl aš ir pasirinkau pastarąjį.
Atsakyti
smulku ir jauku
Atsakyti
Vestuvinių žiedų pagalvėlė.

user posted image
Atsakyti
rugsėjė tylėjo, nieko nerodė ir.... kai driokstelėjo ir išvertė iš kojų wub.gif
Atsakyti