Įkraunama...
Įkraunama...

Individualių namų projektai - 5 dalis

QUOTE(laimingas @ 2010 03 20, 20:26)
na as savoka "rimta siena" neturejau omenyje kapitaline... rimta siena - muras... na kad ir monolitui yra turbut geriau kai ji laiko daugiau muro sienu.... o gipsas - gal tik del taupumo....

P.S.: biesai666, nieko asmenisko, bet tavo subjektuvus komentarai apie asmenis irgi nieko bendro neturi su statybomis...


asmeniskai sau niekad nestatyciau pertvarines murines sienos...
Atsakyti
QUOTE(laimingas @ 2010 03 20, 20:26)
na as savoka "rimta siena" neturejau omenyje kapitaline... rimta siena - muras... na kad ir monolitui yra turbut geriau kai ji laiko daugiau muro sienu.... o gipsas - gal tik del taupumo....

P.S.: biesai666, nieko asmenisko, bet tavo subjektuvus komentarai apie asmenis irgi nieko bendro neturi su statybomis...


Maziau snekek nesamones ir nebus tokiu komentaru mirksiukas.gif Pagalvok pries kanors lepteldamas,gerai? lotuliukas.gif

P.S. Kaip sauksi-taip atsilieps..



Papildyta:
QUOTE(laimingas @ 2010 03 20, 20:26)
na kad ir monolitui yra turbut geriau kai ji laiko daugiau muro sienu....


Tai dar del viso pikto kas pora metru namie kolonu prisimurik .. Kad tvirciau monolitui butu.. Jei jau taip galvoji.. doh.gif

Kaip sakei.. Nieko asmenisko.. mirksiukas.gif

Reikia skirti grudus nuo pelu,kada reikalingi pastiprinimai,kada tie pastiprinimai visiskai nereikalingi .. Tik tas noras padaryti sviesta sviestuota atveda iki to kad money,money,money,isleisti bereikalo..
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 20, 20:45)
Maziau snekek nesamones ir nebus tokiu komentaru  mirksiukas.gif  Pagalvok pries kanors lepteldamas,gerai?  lotuliukas.gif 

P.S. Kaip sauksi-taip atsilieps..
Papildyta:
Tai dar del viso pikto kas pora metru namie kolonu prisimurik .. Kad tvirciau monolitui butu..  Jei jau taip galvoji.. doh.gif

Kaip sakei.. Nieko asmenisko..  mirksiukas.gif

Reikia skirti grudus nuo pelu,kada reikalingi pastiprinimai,kada tie pastiprinimai visiskai nereikalingi ..  Tik tas noras padaryti sviesta sviestuota atveda iki to kad money,money,money,isleisti bereikalo..



as apskritai vietoj muro sienos ,kad ir laikancios ,kurnors patalpos viduje statyciau plienine kolona su apskaiciuota apkrova ir ja apdailinciau,kuo daugiau erdves kuo maziau sunkiu sprendimu tuo geriau
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2010 03 20, 20:48)
as apskritai vietoj muro sienos ,kad ir laikancios ,kurnors patalpos viduje statyciau plienine kolona su apskaiciuota apkrova ir ja apdailinciau,kuo daugiau erdves kuo maziau sunkiu sprendimu tuo geriau


Tam yra laikančios sienos. Uždėjus geras sienas, nereikia jokių kolonų vidury kambario. Nesąmonės.

Pertvarines sienas daro mūrines, tarkim, jei turi užsisandėliavę plytų. Arba, kaip minėjo anksčiau, dėl savo "filosofijos".
Kaip bebūtų, su gipso pertvaromis yra niuansų - norint kažką sunkesnio pakabyti, reikia jau žinoti, kur karkasas.

Nėra geriausio varianto, kuris visiems tiks. Kitam būtinai reikės gipso, nes su gipsu galima daugiau laisvės sau leisti, pridaryti visokių menų, tt.

Tiek.
Atsakyti
beje, gal kas zinote projektuotoju, kurie nusimano apie feng shui? smile.gif kad ir koks geras projektuotojas butu, bet noriu, kad jis atsizvelgtu i musu patalpu isdestyma, o ne siulytu savo. Zinoma, jei neimanoma kazkur kazko suprojektuoti, tada kita kalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loveco: 20 kovo 2010 - 22:27
QUOTE(Loveco @ 2010 03 20, 23:23)
beje, gal kas zinote projektuotoju, kurie nusimano apie feng shui? smile.gif kad ir kos geras projektuotojas butu, bet noriu, kad jis atsizvelgtu i musu patalpu isdestyma, o ne siulytu savo. Zinoma, jei neimanoma kazkur kazko suprojektuoti, tada kita kalba.


nueikit i artimiausia knygyna ir nusipirkit literaturos pasiskaitinet
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2010 03 20, 23:23)
beje, gal kas zinote projektuotoju, kurie nusimano apie feng shui? smile.gif kad ir koks geras projektuotojas butu, bet noriu, kad jis atsizvelgtu i musu patalpu isdestyma, o ne siulytu savo. Zinoma, jei neimanoma kazkur kazko suprojektuoti, tada kita kalba.


zinot mano kuklia asmenine nuomone feng sui tinka ten, kur buvo sukurta. dalis tu desniu visai netinka Lietuvoje. jau vien tai, kad lietuvoje zymai maziau saules, ir svetaine daryti siaureje, kaip sakykim daro kinai visai neracionalu. jei jau taip norit geriau susiraskit interjero dizaineri, kuris kuria dizaina pagal feng sui. siaip esu turejus uzsakovus, kurie norejo uzmiescio poilsio komplekso, kuris butu suprojektuotas pagal tokia vastru sastra (is jos veliau kilo seng sui), tai galiu pasakyt tik tiek, kad buvo didele vargo vakariene, nes lietuvoje tas yra sunkiai igyvendina. taip kas is tie dideli uzmojaii taip ir liko tik norais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 21 kovo 2010 - 13:48
QUOTE(lanaa @ 2010 03 21, 14:47)
zinot mano kuklia asmenine nuomone feng sui tinka ten, kur buvo sukurta. dalis tu desniu visai netinka Lietuvoje. jau vien tai, kad lietuvoje zymai maziau saules, ir svetaine daryti siaureje, kaip sakykim daro kinai visai neracionalu. jei jau taip norit geriau susiraskit interjero dizaineri, kuris kuria dizaina pagal feng sui. siaip esu turejus uzsakovus, kurie norejo uzmiescio poilsio komplekso, kuris butu suprojektuotas pagal tokia vastru sastra (is jos veliau kilo seng sui), tai galiu pasakyt tik tiek, kad buvo didele vargo vakariene, nes lietuvoje tas yra sunkiai igyvendina. taip kas is tie dideli uzmojaii taip ir liko tik norais  smile.gif


100% palaikau thumbup.gif
Bėda, kad mūsuose dabar kažko labai madinga feng-shui, seng-sui ir kt sui... Kiek man teko susidurti su tuom, tai dauguma net ir nežino iki galo, kas tai, su kuom tai valgoma - tik kažkur viena ausimi girdėjo, kad tai labai gerai, labai madinga, sveika ir pan. O realybėje iš to gaunasi šnipštas, nes dauguma tų filosofijų mūsų gyvenimo tempui, įpročiams ir buičiai visiškai netinka. Yra, aušku, kas kardinaliai pakeičia savo gyvenimą ir jiems tai įgyvendinti pavyksta, bet tai gal tik 100-oji dalis. Reikia turėti omeny, kokioje terpėje ta filosofija išsivystė, kokie didžiuliai skirtumai pasaulėžiūroje, tradicijose ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2010 03 20, 22:28)
nueikit i artimiausia knygyna ir nusipirkit literaturos pasiskaitinet


jau esu perskaiciusi n+k knygu sia tema, todel tiksliai zinau, ko noreciau ir t.t. mane tik domina realus igyvendinimas, t.y. man reikia, kad projektuotojas ieskotu alternatyvu , tarkim, laiptus daryti ne priesais iejima, zidini projektuoti ne pietu puseje ir t.t. 4u.gif ax.gif

del svetaines siaureje- kiek domejausi, tai tinama vieta vienisiams, nes kuria itin ramia atmosfera, ir siaip dauguma atveju yra pasisakoma pries siaurine svetaine mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2010 03 21, 18:08)
jau esu perskaiciusi n+k knygu sia tema, todel tiksliai zinau, ko noreciau ir t.t. mane tik domina realus igyvendinimas, t.y. man reikia, kad projektuotojas ieskotu alternatyvu , tarkim, laiptus daryti ne priesais iejima, zidini projektuoti ne pietu puseje ir t.t.  4u.gif  ax.gif

del svetaines  siaureje- kiek domejausi, tai tinama vieta vienisiams, nes kuria itin ramia atmosfera, ir siaip dauguma atveju yra pasisakoma pries siaurine svetaine  mirksiukas.gif


na daliniai pageidavimai apie kokius kuriuos rasote, manau galetu buti patenkinti, nes nera kazkas, kas is esmes pjautusi su projektavimo principais smile.gif na mano pasiulymas susirasykit projektavimo uzduoti, kad turetumete konkretesne programa, ko jus norit. tuomet projektuotojas matys ko norit ir gales spresti imtis tokio darbo ar ne smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti