Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(Kazanova @ 2010 03 08, 00:04)
ar gali taip buti?
man ir toks pastebejimas atsiraro, kad nekeptas darbelis sviesesnis, grazesnis nei keptas, ir tas toks lengvas murzinumas mane nervina. p.s kas yra transperentas zinau, todel tikrai ne todel pakinta spalva.
bet gal cia tik su Fimo Soft rusim?

temperatura nustatyk 130 ir kepk nuo idejimo max 10 min

Atsakyti
QUOTE(Puodziute @ 2010 03 08, 12:49)
labai grazu 4u.gif
gal kas is modelinu gamintoju dalyvavo kaziuke? kaip sekes?


dalyvavo ax.gif o sekėsi tai gerai ax.gif Bet jau kiek papuošalais prekiavusių buvo wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 08 kovo 2010 - 17:07
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 03 08, 17:03)
temperatura nustatyk 130 ir kepk nuo idejimo max 10 min


130C 10min? g.gif as kepu 110 apie 30min. ir ant pakuotes taip parasyta (Fimo )
Atsakyti
Nu kokių grožių pridarote jūs čia wub.gif labai senai noriu išbandyti ir aš tokį dalyką bet bijau biggrin.gif kad nieko neišeis man ... Atrodo kad sunku labai,reiktų labiau pasigilinti kas ir kaip,nuo ko pradėti,nes užmetus akį atrodo labai sudėtinga viskas smile.gif Šaunuolės visos,super darbukai thumbup.gif
Atsakyti
Modelinas keičia spalvą nuo aukštesnės nei reikia temperatūros.
Man pakeitė spalvą kai kepiau padėjusi tiesiai ant metalinės blėkos. Matyt metalas labiau kaista, todėl. Dar pakeitė spalvą kai kepiau žiedo "akmenuką" kartu su žiedu. Vėl gi - metalas.
Atsakyti
man nekeite spalvos kepant su metalu
Atsakyti
As irgi kepu visada ant metalines bliekos ir spalva nepasikeicia... Kepiau ir metalini zieda su modelinu - spalva irgi nepasikeite... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 08 kovo 2010 - 19:15
visada žiedus kepu su metalu, spalva nekinta. Ir sages kai darau rėmelyje, viskas gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2010 03 08, 19:06)
dalyvavo  ax.gif o sekėsi tai gerai ax.gif  Bet jau kiek papuošalais prekiavusių buvo wacko.gif



aga labai daug visko ten buvo, o kada prekiavai, kurioj vietoj? gal maciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puodziute @ 2010 03 08, 20:15)
aga labai daug visko ten buvo, o kada prekiavai, kurioj vietoj? gal maciau  4u.gif


visas tris dienas buvau Gedimino prospekte, ties Lukiškių aikšte ax.gif O pati irgi dalyvavai?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti