Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų "prisiuvimas"

QUOTE(ViShy @ 2006 11 05, 12:56)
O gal kas gali pasakyti kaip ten tie prisisega plaukai?  g.gif  blush2.gif


va va ir man butu labai idomu g.gif , kaip ten visa tai atrodo biggrin.gif gal kokiu foto gali kas ikelti.... kaip atrodo tie segtukai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 11 05, 12:05)
va va ir man butu labai idomu  g.gif  , kaip ten visa tai atrodo  biggrin.gif  gal kokiu foto gali kas ikelti.... kaip atrodo tie segtukai  bigsmile.gif


Pas mane labai mazai plauku...gal nebus uz kur ju prisegti doh.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2006 11 05, 13:17)
Pas mane labai mazai plauku...gal nebus uz kur ju prisegti  doh.gif  g.gif  biggrin.gif



ir pas mane labai mazai, bet netrumpi..... po kiekvieno gimdimo vis pamazeja... doh.gif
ar ten tie segtukai nesimatis per "tankius" musu plaukus??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 11 05, 12:48)
ir pas mane labai mazai, bet netrumpi.....  po kiekvieno gimdimo vis pamazeja...  doh.gif
ar ten tie segtukai nesimatis per "tankius" musu plaukus???  biggrin.gif


Mano ilgis zemiau peciu, neilgi smile.gif tai va ir man tas labai rupi blush2.gif siaip tai labai noreciau ju bigsmile.gif
Atsakyti
Nu nežinau vistiek tie priauginti plaukai išlenda , labai gražu ilgi plaukai , bet mano nuomone geriau palaukt metelius ir užaugs biggrin.gif Sykį Eurokoj viena panelė žiūrėjo papuošalus ir praskleidė plaukus , kažkaip akis užsikabino ir taip žvilgt tos kapsulės , nu žiauriai atrodė...
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 11 05, 14:06)
Nu nežinau vistiek tie priauginti plaukai išlenda , labai gražu ilgi plaukai , bet mano nuomone geriau palaukt metelius ir užaugs biggrin.gif Sykį Eurokoj viena panelė žiūrėjo papuošalus ir praskleidė plaukus , kažkaip akis užsikabino ir taip žvilgt tos kapsulės , nu žiauriai atrodė...


priaauginti, tai jau apsisprendziau, kad nenoriu schmoll.gif , prisiuti dar abejoju..., labiausiai linkstu prie prisegamu, bet net neisivaizduoju doh.gif kaip jie atrodo ne prisegti....
Atsakyti
Em , o gal galit man pasakyt kuo skiriasi:
Prisiuvimas
Prisegimas
Priauginimas ( kažkaip visad įsivaizdavau , kad šis variantas su tom kapsulėm... )
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 11 05, 17:37)
Em , o gal galit man pasakyt kuo skiriasi:
Prisiuvimas
Prisegimas
Priauginimas ( kažkaip visad įsivaizdavau , kad šis variantas su tom kapsulėm... )


kaip as suprantu g.gif
su kapsulemis, tai priauginimas...
prsiuvimas, tai kai pinama kasyte is savu plauku ir su siulu prie ju prikabinami svetimi biggrin.gif
o prisegimas, tai tik galiu isivaizduoti, kad su kazkokiais segtukais.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 11 05, 16:42)
kaip as suprantu  g.gif
su kapsulemis, tai priauginimas...
prsiuvimas, tai kai pinama kasyte is savu plauku ir su siulu prie ju prikabinami svetimi  biggrin.gif
o prisegimas, tai tik galiu isivaizduoti, kad su kazkokiais segtukais....  g.gif


Tai taip ir yra mirksiukas.gif
butu labai idomu jei atsirastu merginu turinciu tu prisegamu plauku ir pasidalintu ispudziais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2006 11 05, 13:17)
Pas mane labai mazai plauku...gal nebus uz kur ju prisegti  doh.gif  g.gif  biggrin.gif

nieko nebus, reikia nueiti ten, kur parduoda, ten ir parodys ir paaiskins, o gal ir pabandyt duos flirt.gif
Atsakyti
Aš kažkaip visad maišau tuos prisiuvimus , prisegimus biggrin.gif
Atsakyti
siandien tariausi su kirpeja, tai pasake, kad nepatare... schmoll.gif
apsisprendziau, kad nieko nedarysiu, busiu su savais keliais plaukais... blush2.gif
Atsakyti