Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų "prisiuvimas"

QUOTE(Linsiuke @ 2006 11 17, 23:33)
Noriu patarimo
bijau kad mano noras gali nekaip atrodyti ant galvos  blush2.gif 
esu juodaplaukė vidutinio ilgio plaukų
kažkada buvau nusidažius kelias sruogas raudonai  smile.gif man labai patiko buvau tokia ryški  biggrin.gif  tačiau jos greit nusiplauna  doh.gif
dabar sugalvojau kad galėčiau prisiaugint raudonas sruogeles
turiu omeny kad jos tarsi išlystų iš plaukų apačios
net nemoku paaiškint
gal kuri supras
laukiu patarimo  g.gif


drasiai gali eit ir prisiaugint tas sruogas, jei plaukai vidutinio ilgio gali uztekti 30 cm sruogeliu, jei ilgesniu nori gali detis 50cm. tik aisku jei pinigu negaila ax.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2006 11 18, 21:19)
  tik aisku jei pinigu negaila  ax.gif


na truputi gal ir gaila ax.gif
labai bijau kad netiks ir teks nusiimt
tačiau labai labai noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linsiuke @ 2006 11 19, 01:16)
na truputi gal ir gaila  ax.gif
labai bijau kad netiks ir teks nusiimt
tačiau labai labai noriu  lotuliukas.gif


o tai del ko tau jos gali netikt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linsiuke @ 2006 11 17, 23:33)
Noriu patarimo
bijau kad mano noras gali nekaip atrodyti ant galvos  blush2.gif 
esu juodaplaukė vidutinio ilgio plaukų
kažkada buvau nusidažius kelias sruogas raudonai  smile.gif man labai patiko buvau tokia ryški  biggrin.gif  tačiau jos greit nusiplauna  doh.gif
dabar sugalvojau kad galėčiau prisiaugint raudonas sruogeles
turiu omeny kad jos tarsi išlystų iš plaukų apačios
net nemoku paaiškint
gal kuri supras
laukiu patarimo  g.gif



Na nežinau, gal reikėtų jų daugiau "prisiauginti", kad matytusi, nes maniškės raudonos irgi turėtų išlysti iš po apačios, bet kartais neišlenda. Aš prisiauginau 12 sruogelių, bet skėlėm jas per pus -isėjo 24
Papildyta:
Tik šaip galvoju, kad brangoka tas plaukų priauginimas, nes maniškės sruogelės natūralios, 1 kainavo 14 Lt... Prisiauginau tik 12, tai bendra suma 168 Lt. Tai nusidažyti būtų pigiau bigsmile.gif
Atsakyti
Taip skaiciau, bet vis tiek nesupratau ar galiu Vilniuje pozemineje perejoje prie Europos gauti tu prisegamu plauku blink.gif blush2.gif
Atsakyti
Siandien buvau bazei, tai uzsukau i ta skyriu kur prekiauja plauku sruogomis ir pekurais.Paklausiau apie prisegamus plaukus, padraveja juos parode, as jai pasakiau, kad galvoju apie juos tik dar abejoju, tai ji man pasiule pabandyti... nu zinokit tik ji juos man prisege ir as nebenorejau nusisergi...atrodo nerealiai thumbup.gif super naturaliai thumbup.gif wub.gif nusipirkau juos esu labai patenkinta thumbup.gif dabar negaliu atsidziaugit, turiu daug ir nuostabiai graziu plauku wub.gif
Atsakyti
kiek mokejai ir kokioj bazej pirkai? kokios spalvos ? ilgio? tiesius? pasakok drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asareja @ 2006 11 24, 16:58)
kiek mokejai ir kokioj bazej pirkai? kokios spalvos ? ilgio? tiesius? pasakok  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


spalva atitaike grynai prie mano plauku, nesitikejau, kad taip gerai atrodys thumbup.gif plaukai apysviesiai, tamsu blondinas pasakyciau arba labai sviesiai rudas, sruogelem thumbup.gif ilgi ir nerealiai tiesus wub.gif mokejau 300lt.

imetu foto bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 24 lapkričio 2006 - 17:11
Super...man irgi taip buvo biggrin.gif : prisege ir jau nebenorejau nusisegti wub.gif wub.gif

Tikrai labai naturaliai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 24 lapkričio 2006 - 17:24
QUOTE(Tigris @ 2006 11 24, 17:23)
Tikrai labai naturaliai atrodo thumbup.gif


Mano pacios plaukai gal siek tiek pasipute,kai juos islyginsiu tada isvis nebus matyti skirtumo bigsmile.gif
Atsakyti
ViShy wow bigsmile.gif Labai naturaliai ir graziai atrodo thumbup.gif
Na dabar pasakok viska: ar ilgai uztrunka prisisegti, ar tas prisegimas tik 1 dienai, ar galima ir kelias dienas nesioti? Ar jie sunkus, ar patogu su jais. bigsmile.gif
Ar naturalius pirkai? Tai cias 300Lt kiek sruogeliu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 24 lapkričio 2006 - 17:42
QUOTE(*Citra* @ 2006 11 24, 17:42)
ViShy wow  bigsmile.gif  Labai naturaliai ir graziai atrodo  thumbup.gif
Na dabar pasakok viska: ar ilgai uztrunka prisisegti, ar tas prisegimas tik 1 dienai, ar galima ir kelias dienas nesioti? Ar jie sunkus, ar patogu su jais.  bigsmile.gif
Ar naturalius pirkai? Tai cias 300Lt kiek sruogeliu?



Na zinok man pardaveja prisege per 3 min., as visa susizavejusi net nepastebejau kaip tai daroma doh.gif bet ji po to man papasakojo, tikrai labai lengva, pas mane buvo 3 juostos plauku, kiek spejau pastebeti hihihi.gif nusisegusi apziuresiu geriau smile.gif o siaip sake galima juos dazyti, garbanoti, lyginti ir t.t. nes jie yra 100% naturalus zmogaus plaukai bigsmile.gif galima sake ir miegoti su jais, tik pries tai susiristi i kuoduka, kad nesusiveltu ax.gif man tikrai su jais patogu, net nejauciu kad jie prisegti thumbup.gif nu vienu zodziu esu labai patenkinta wub.gif
Atsakyti