Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikinimai SMS būdu

as irgi siemet tik pora gavau,gal tikrai jau nebemadinga,nes budavo nuo pacio ankstyvo ryto telefonas netyla.as parasau,bet tik tam kuris atsiunte man.
Atsakyti
Gavau daug mažiau nei kitais metais...būdavao, telefonas zyzdavo nuo pat ankstaus ryto, o dabar normaliai... matyt išeina iš mados...bet užtat pašto dėžutėje radau vieną sveikinimo atviruką kaip senais laikais, va čia tai buvo staigmena thumbup.gif
Atsakyti
beveik niekam nersiau- man tai nereikalinga ir siaip, su artimiausiais pasiskambin am ir susitinkam, o sveikint bele sveikint metus nematyta zmogu nematau prasmes ir manes tos sms tiesa sakant nedziugina, gal del to siemet gavau gal 3 kokias biggrin.gif
Atsakyti
Net ir per Najuosius sms sveikinimų sumažėjo mmm... gerai... matyt grįš laiškai laiškučiai į pašto dėžutes bigsmile.gif
Atsakyti
Atrasau (ir tik savo zodziais) tik i tas sms kurie paraso sveikinima, nes nemandagu butu neatsakyti, bet neuzpykciau jei visai nerasytu tu pasveikinimu, nes tai jau tiek nuvalkiota ir atsibode, neidomu. As pati pirma savo iniciatyva nerasau jokiu sveikinimu sms schmoll.gif Jau geriau tada paimti ir paskambinti.
Atsakyti
neskaitau persiųstų ar eiliuotų sveikinimų, neįdomu, neužskaitau tongue.gif
jau geriau kaip moki taip, bet pats, nei persiuntinėjami sms doh.gif
Atsakyti
Aš parašau, bet stengiuosi pati sugalvoti, nes besikartojantys kelis metus iš eilės tie patys sveikinimai jau tikrai pabodo.
Atsakyti
Vienais metais buvo taip, kad pazystama pasveikinau sms( nes susitikti negalejo, atsiliepti tel negalejo) ir pasveikinau savo zodziais, nieko nekirdama, na ir po geros valandos, apejo mano sveikinimas tara, ir grizo is tolimos pazistamos tas pats mano sveikinimas, palinkejimas. tai toks juojas paime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2011 08 09, 20:09)
neskaitau persiųstų ar eiliuotų sveikinimų, neįdomu, neužskaitau tongue.gif
jau geriau kaip moki taip, bet pats, nei persiuntinėjami sms doh.gif

O as uzskaitau ir tokius, nes kartais (deja gan retai) buna tikrai graziu, negirdetu, siltu eiliuotu pasveikinimu.
Seip man malonu dienos begyje, pasiruosimo surmulyje, gauti ir kelias sms su pasveikinimais. Jei tai buna nuosirdzioos, grazios zinutes, jos privercia nusisypsoti. smile.gif
Atsakyti
o aš net neatsakiau į tas žinutes blush2.gif , kurių šiemet gavau dvi. nekyla rankos, man tai atrodo beprasmiška
Atsakyti
O man sveikinimas sms atrodo gražu ir asmeniška. Ne taip asmeniškai, kaip skambutis, tačiau kur kas šauniau, nei per socialinius tinklus, o dar jei ten viešai ant sienos 1 žodelis ir keli ženkliukai..sad.gif Be to gavus sveikinimą sms, susidaro vaizdas, kad zmogus tave prisiminė be jokių "pagalbinių priemonių"..smile.gif
Atsakyti
bet koks pasveikinimo būdas yra mandagumo ir prisiminimo ženklas, tad tik etiketo klausimas kiek į jas atsakysime 4u.gif beje, man pačiai gražiau kai pasveikinama savais žodžiais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 02 spalio 2014 - 17:04