Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsimąja anyta

QUOTE(Anoushka @ 2007 12 11, 20:49)
sveikstam, po biski sveikstam. 4u.gif dar cia ilgas kelias musu laukia: gipsai visokie, rebilitacijos gali reikt unsure.gif 
bet taip viskas ok bigsmile.gif  gyvenam ir zvengiam, bandom sugalvot, ka daryt, kad juroj per naujaka maugytis galetu lotuliukas.gif

anytele, po visu bajeriu, tai kaip silkas, net tarp dantu slysta lotuliukas.gif  gerai, aciu, kad paskambinot, iki pasimatymo, ziurek nesusirk...  lotuliukas.gif

Na va matai ko reikejo tavo anytai mirksiukas.gif ,,,
Tai smagu kad anytele truputuka atslugo gal santykiai truputuka pageres?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangausvaivorykste: 11 gruodžio 2007 - 22:56
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2007 12 12, 00:44)
Tai tu tikrai dziaukis kad tavoji anytele gera thumbup.gif  nes cia dauguma anytu tikros raganos-velniai
user posted image----cia manoji lotuliukas.gif

Tai vat as kai paskaiciau, net pasiurpau, kaip pasirodo buna blink.gif Baisu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ilina @ 2007 12 12, 16:00)
Tai vat as kai paskaiciau, net  pasiurpau, kaip pasirodo buna blink.gif  Baisu.  verysad.gif

Nu tai va- matai kokios yra baisios anytos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anoushka @ 2007 12 11, 21:49)
sveikstam, po biski sveikstam. 4u.gif dar cia ilgas kelias musu laukia: gipsai visokie, rebilitacijos gali reikt unsure.gif 
bet taip viskas ok bigsmile.gif  gyvenam ir zvengiam, bandom sugalvot, ka daryt, kad juroj per naujaka maugytis galetu lotuliukas.gif

anytele, po visu bajeriu, tai kaip silkas, net tarp dantu slysta lotuliukas.gif  gerai, aciu, kad paskambinot, iki pasimatymo, ziurek nesusirk...  lotuliukas.gif

sveikit brangieji!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(ilina @ 2007 12 12, 17:00)
Tai vat as kai paskaiciau, net  pasiurpau, kaip pasirodo buna blink.gif  Baisu.  verysad.gif

visada svajojau apie gera anyta, bet deja gyvenimas dave priesingai biggrin.gif

pas mus buvo ramu, siandien gavom siuntineli: saldainiu,MB megstamo sokolado(si kart su reisutais, nes gavo velniu praeita kart lotuliukas.gif ), ir visokiu suduku-suvenyru ir kur juos det reiks, tik pinigus laido, gi siuntimas ir kainuoja ir nemazai. MB sako, tai gal jau laikas akvariuma isigyti, bus kur tuos suvenyrus deti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogintiene @ 2007 12 12, 21:13)
sveikit brangieji!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif
visada svajojau apie gera anyta, bet deja gyvenimas dave priesingai biggrin.gif

pas mus buvo ramu, siandien gavom siuntineli: saldainiu,MB megstamo sokolado(si kart su reisutais, nes gavo velniu praeita kart lotuliukas.gif ), ir visokiu suduku-suvenyru ir kur juos det reiks, tik pinigus laido, gi siuntimas ir kainuoja ir nemazai. MB sako, tai gal jau laikas akvariuma isigyti, bus kur tuos suvenyrus deti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Seniai girdeta,tai matai tau gerai jus toli nuo savo anyteles tai tik per telefona isgirstate o cia zinai kitoms arba atvaziuoja arba gyvena drauge ir nervus eda,man kol kas gerai as 100%garantuota pas mane ji neatvaziuos lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangausvaivorykste: 13 gruodžio 2007 - 09:19
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2007 12 13, 08:18)
Seniai girdeta,tai matai tau gerai jus toli nuo savo anyteles tai tik per telefona isgirstate o cia zinai kitoms arba atvaziuoja arba gyvena drauge ir nervus eda,man kol kas gerai as 100%garantuota pas mane ji neatvaziuos lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

zinoma, kad dziaugiames sokiai.gif . kazkada uosviene kalbejo su MB ir sako, tai gal gimtadienio proga mums su tevu bilietus i airija padovanosi, aplankyti tave galetume. o maniskis kaip nepescias, sako, tai gal ne, nes tu ir nebeisvaziuotum lotuliukas.gif lotuliukas.gif
dangausvaivorykste, kur tokiu graziu paveiksliuku randi, labai grazus wub.gif ax.gif
o tas velnias, tai mano anytos kopija lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai kad va kai sunus miega turiu laiko internete zioplineju tai vis uztinku koki grazesni paveiksliuka lotuliukas.gif wub.gif ,o tas velniukstis ir visa mano anyta biggrin.gif
Tai greit sventes user posted image, kur zadate jas sutikti Airijoje ar gryztate i Lietuva(nezinau is kokio tu miesto)?

Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2007 12 13, 13:59)
Tai kad va kai sunus miega turiu laiko internete zioplineju tai vis uztinku koki grazesni paveiksliuka lotuliukas.gif  wub.gif ,o tas velniukstis ir visa mano anyta biggrin.gif
Tai greit sventes user posted image, kur zadate jas sutikti Airijoje ar gryztate i Lietuva(nezinau is kokio tu miesto)?

airijoj kaledas sutiksim,sesuo atvaziuos, draugai, manau bus smagu bigsmile.gif . o i lietuva grisim 27 gruodzio. MB is palangos, o as is mazeikiu. tai kai reikia per sventes lakstyti tokius atstumus, man nervai nelaiko biggrin.gif
o jus jau ruosiates sventem? mes jau eglute pasipuosem , MB tai dievina kaledas, galetu visa nama ispuosti lotuliukas.gif tiek ir beliko iki svenciu, gera savaite ir drinks_cheers.gif sokiai.gif santa2.gif newyear.gif
Atsakyti
Na dar eglutes nenusipirkome nes perka kiekvienais metais gyva eglute,o seip ir as megstu Sv.Kaledas ir galiu issipuosti visa kambary nes man smagu kai jauciasi sventes
user posted image
O tai naujuosius sutiksite Lietuvoje?
O tai kaip anyta tave priima?Mane nuo pirmu dienu nepriime nes as is kart jai pasakiau kad manes nestumdys,bet seip visko buvo o dabar nebendraujame mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangausvaivorykste: 13 gruodžio 2007 - 19:31
Paskaičiau aš čia jūsų vargus, o dabar ir pati noriu pasiguosti... Nesiseka ir man su ta būsimąja anyta, kad ją kur velnias. Dabar sėdžiu darbe, nes tuose namuose negaliu būti sad.gif Taip jau išėjo, kad gyvenam kartu - aš, mano būsimasis vyras ir jo motinėlė. Labai nenorėjau eiti į tuos namus, nes su ja jau seniai nesutariau. Nuomojaus butą ir ramiai gyvenau viena, o draugas gyvendavo taip pas mane, tai pas motiną. Bet sugalvojom pirkti butą ir po ilgų įkalbinėjimų, pykčių ir vos ne skyrybų persikrausčiau pas juos. Vien dėl to, kad nemėtyčiau pinigų nuomai. Na, kokius 3 menesius buvo gan ramu, didelių pykčių nebuvo. Bet neseniai prasidėjo... Tai tas negerai, tai anas negerai. Kišasi visur kaip įmanydama. Renkamės restoraną, tai atsisėdus šalia komentuoja, kad gal jai tas maistas nepatiks. Net dėl viešbučio kambario savo nuomonę išsakė, kad toks interjeras jai negražus ir užsakinėt negalim. Nesvarbu, kad tas kambarys bus skirtas tik mums, ji ten nė kojos nekels...
Šiandien ryte pasakiau, kad čia mūsų vestuvės ir kad mes spręsim, kaip ką daryti. O varge, kaip ji įsižeidė... Bet iškart po to aš ir MB išlėkėm į parduotuvę, grįžom tik po kelių valandų. MB sako: va, dovanų tau nupirkom. O ta kaip pradėjo rėkt, kad iš manęs dovanų jai nereikia, paims tik iš sūnelio, kad aš ją svetima laikau, jūsinuosi... Aš iškart apsirengiau ir išėjau, nors MB norėjo kad eičiau taikytis. Bet tikrai dėl to kalta nesijaučiu ir atsiprašinėt neturiu už ką. Ir žinau jos įprotį - pradės taip rėkt, kad visi kaimynai viską girdės. Man ir taip nervai įtempti, tų riksmų girdėt nenoriu... Taip ir pasakiau MB. O tas, vienturtis mamos sūnelis, tik ir šoka pagal mamos dūdelę.
Bjauriausia, kad neturiu kur pabėgt - sėdžiu darbe, o ilgai čia nepasėdėsiu... Jokios artimos draugės šitame mieste irgi neturiu, o mama už 200 km... Draugas neskambina, matyt, tikisi, kad aš ir taip grįšiu. Nežinau, blogiausiu atveju gal į kokį viešbutį reikės eit...
Atsakyti
QUOTE(Kamanute @ 2007 12 15, 17:08)
Paskaičiau aš čia jūsų vargus, o dabar ir pati noriu pasiguosti... Nesiseka ir man su ta būsimąja anyta, kad ją kur velnias. Dabar sėdžiu darbe, nes tuose namuose negaliu būti sad.gif Taip jau išėjo, kad gyvenam kartu - aš, mano būsimasis vyras ir jo motinėlė. Labai nenorėjau eiti į tuos namus, nes su ja jau seniai nesutariau. Nuomojaus butą ir ramiai gyvenau viena, o draugas gyvendavo taip pas mane, tai pas motiną. Bet sugalvojom pirkti butą ir po ilgų įkalbinėjimų, pykčių ir vos ne skyrybų persikrausčiau pas juos. Vien dėl to, kad nemėtyčiau pinigų nuomai. Na, kokius 3 menesius buvo gan ramu, didelių pykčių nebuvo. Bet neseniai prasidėjo... Tai tas negerai, tai anas negerai. Kišasi visur kaip įmanydama. Renkamės restoraną, tai atsisėdus šalia komentuoja, kad gal jai tas maistas nepatiks. Net dėl viešbučio kambario savo nuomonę išsakė, kad toks interjeras jai negražus ir užsakinėt negalim. Nesvarbu, kad tas kambarys bus skirtas tik mums, ji ten nė kojos nekels...
Šiandien ryte pasakiau, kad čia mūsų vestuvės ir kad mes spręsim, kaip ką daryti. O varge, kaip ji įsižeidė... Bet iškart po to aš ir MB išlėkėm į parduotuvę, grįžom tik po kelių valandų. MB sako: va, dovanų tau nupirkom. O ta kaip pradėjo rėkt, kad iš manęs dovanų jai nereikia, paims tik iš sūnelio, kad aš ją svetima laikau, jūsinuosi... Aš iškart apsirengiau ir išėjau, nors MB norėjo kad eičiau taikytis. Bet tikrai dėl to kalta nesijaučiu ir atsiprašinėt neturiu už ką. Ir žinau jos įprotį - pradės taip rėkt, kad visi kaimynai viską girdės. Man ir taip nervai įtempti, tų riksmų girdėt nenoriu... Taip ir pasakiau MB. O tas, vienturtis mamos sūnelis, tik ir šoka pagal mamos dūdelę.
Bjauriausia, kad neturiu kur pabėgt - sėdžiu darbe, o ilgai čia nepasėdėsiu... Jokios artimos draugės šitame mieste irgi neturiu, o mama už 200 km... Draugas neskambina, matyt, tikisi, kad aš ir taip grįšiu. Nežinau, blogiausiu atveju gal į kokį viešbutį reikės eit...


klubo nariu daugeja gaugeja... 4u.gif svarbiausia nusiramink 4u.gif eik i viesbuti nakciai, neateis ir naktis kaip prades skambinet, nores kalbetis apie esama padeti, turesit visa nakti, ir niekas netrukdys ir nesikis...

gal ir s... vertas mano patarimas, bet... siusk ji nx, kad suprastu, kad ne su mamele visa gyvenima jam teks gyventi, o su tavim. iseik vel nuomotis, nores atsliaus paskui tave blush2.gif ir bus nebesvarbu kiek ant nuomos teks isleist...

auksine taisykle, jei nepalaiko taves pries vestuves, tai tikrai nepalaikys ir negins prie mamele po vestuviu verysad.gif . kiaules akis istatys, o tipo jus bobos aiskinkites unsure.gif .

gal ir nelabai paguodzianciai parasiau, bet jei tau s*ks ant galvos visa likusi gyvenima, tai SM paguodos bus maza... 4u.gif

Atsakyti
Sveika KAMANUTE,prisijungus prie musu user posted image
cia mes visos kurios turi slykscias anytas,,,
O tave puikiai suprantu ir palaikau kad visa gyvenima taip negyvensi,jei mylimas vyras soks pagal mamytes dudeles tai soks iki jos paskutines gyvenimo dienos g.gif
Bet as dar vieno niekaip nesuprantu ko tos motineles nori,jei ne viena bus kita marti ir gal blogesne?
Na ka tu laikykis ir tau sekmes ir stiprybes,,,,,Parasyk kitadien kaip susikloste tavo padetis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangausvaivorykste: 15 gruodžio 2007 - 23:09