Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų laminavimas

QUOTE(Sunreja @ 2010 10 13, 15:18)
Kaip suprasti kaitinti?  blink.gif


na nezinau kaip kitur atlieka ta procedura, bet man tai ant slapiu plauku uztepa ta laminata ir sildo valanda laiko g.gif

o daroma ji ne dazniau kaip kas 6 savaites, jau minejau pries tai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spilgiukee: 13 spalio 2010 - 15:35
QUOTE(spilgiukee @ 2010 10 13, 16:33)
na nezinau kaip kitur atlieka ta procedura, bet man tai ant slapiu plauku uztepa ta laminata ir sildo valanda laiko g.gif

o daroma ji ne dazniau kaip kas 6 savaites, jau minejau pries tai 4u.gif


Su fenu silde jums? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 10 13, 22:49)
Su fenu silde jums?  4u.gif


na, po tuo "bliudu" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 10 13, 23:31)
na, po tuo "bliudu" biggrin.gif


Supratau mirksiukas.gif O butina sildyti kazin?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 10 14, 09:05)
Supratau  mirksiukas.gif  O butina sildyti kazin?..  g.gif


na, berods cia esme ir sudaro to viso laminato "isyldymas" i plaukus g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 10 14, 10:32)
Aisku...  g.gif


na, bet kaip ir minejau, ziema tai daugiau malonumas 4u.gif bet vasara schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 10 14, 11:05)
na, bet kaip ir minejau, ziema tai daugiau malonumas 4u.gif  bet vasara  schmoll.gif  doh.gif


As galvoju, kaip man reiks sildyti, nes kirpeja dirba namie ir ten to "puodo" neturi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 10 14, 14:18)
As galvoju, kaip man reiks sildyti, nes kirpeja dirba namie ir ten to "puodo" neturi...  g.gif


o tai ta jusu kirpeja pirma karta sia procedura darys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 10 14, 13:18)
As galvoju, kaip man reiks sildyti, nes kirpeja dirba namie ir ten to "puodo" neturi...  g.gif


Tai galima ir plaukų džiovintuvą panaudoti manau blogiausiu atveju.
Atsakyti
QUOTE(Lyanna @ 2010 10 14, 15:35)
Tai galima ir plaukų džiovintuvą panaudoti manau blogiausiu atveju.


blogiausiu atveju jo, bet kaip suprantu geriausiam rezultati tuos visus plaukus reikia valanda laiko sildyti (gan karstai) unsure.gif tai su fenu butu sudetinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 10 14, 15:27)
o tai ta jusu kirpeja pirma karta sia procedura darys? g.gif


Aha, pirma smile.gif

QUOTE(Lyanna @ 2010 10 14, 15:35)
Tai galima ir plaukų džiovintuvą panaudoti manau blogiausiu atveju.

QUOTE(spilgiukee @ 2010 10 14, 16:05)
blogiausiu atveju jo, bet kaip suprantu geriausiam rezultati tuos visus plaukus reikia valanda laiko sildyti (gan karstai) unsure.gif  tai su fenu butu sudetinga g.gif


Galetu kirpejos, dariusios sia procedura pakomentuoti, ar galima su fenu sildyti?.. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
sunreja, ankstesniuose puslapiuose buvo kazkur rasyta laminavimo speciu, kad namu salygom tinka fenas (tik nerasiu kuriam psl cia buvo rasyta). aj dar kazkas apie karstus ranksluoscius buvo rasyta, kad kazkaip galima panaudot. Bet man namie tai buvo tikra kankyne su tuo fenu.. Kaitinau 20 minuciu, nes taip radau sebastian professional puslapyje prie proceduros aprasymo.. o kaip 40 min ar valanda su juo iskaitint tai neisivaziduoju.. man jau nuo 20 minuciu karsto fenavimo feno plastmasines dalys kai kur pradejo raitytis blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnetism: 14 spalio 2010 - 19:11