Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

blink.gif nu ir nuspejai. unsure.gif
as sapnavau,kad buves mano draugas atejo atsisveikinti su manimi,ir paprase atsigulti salia....kita ryta suzinojau,kad jis isejo...
Atsakyti
Gal kam teko bulves sapnuoti? Paskutiniu metu vis pasapnuoju... Tai dideles, grazias, svariai nuplautas... Tai kruvele mazuciu bulvikiu...
Labai idomiai sapninkai aiskina.. Sakyciau labai jau priesingai.. Pagal lietuviskus sapninkus bulves lyg ir gerai - finansine sekme ir pan.. Bet paziurineju vis karts nuo karto toki angliska sapnininka, ten raso, kad bulves sapnuoti rodo sapnuojancio tinguma ar net kvailuma.. g.gif doh.gif Gluminantis paaiskinimas... unsure.gif Nesu lyg nei durna ir tingine nesu.. ir kodel man toks sapnas linkes pasikartot.. ?
Atsakyti
sveikutes,mane kankina,bent jau karta per menesi, vienas ir tas pats sapnas,tarsi tesinys,tik nesibaigiantis,as tarsi zinau,kad pagrobta mano dukra,ir as jos visur ieskau,raunuos plaukus,beprotiskai verkiu,o kai prabundu,jauciu sunkuma,ir tas kartojasi,gal zinote ka tai galetu reiksti : verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinda @ 2009 11 08, 15:05)
Gal kam teko bulves sapnuoti? Paskutiniu metu vis pasapnuoju... Tai dideles, grazias, svariai nuplautas... Tai kruvele mazuciu bulvikiu...


man bulves sapnuoti blogas zenklas, dazniausiai nelaime, laidotuves...

o siaip mano sapnai pranasingi irgi, jei jau susapnuoku negera sapna jis issipildo, va pavyzdziui uogas sapnuoti tai man blogai - asaros, jei vanduo nesvarus - liga, jei svarus tai nieko blogo, dantis jei isrenta ir man sapne neskauda tai atsitiks kazkas negero bet ne mano artimiesiems, jei skaudetu - tai seimoj beda ir t.t.vyras sako - geriau tu nesapnuotum ax.gif
Atsakyti
Kai pradėjau ieškoti vaikui ligų, suspnavau, kad mano apatiniai dantys pavirto gyvuonim ir pastuvo krauju. Atsibudau išsigandus. Po kelių dienų sužinojau kad mano vaikiukui - vėžys. Po poros mėnesių - mirė verysad.gif
Atsakyti
Susapnavau kraujo balą (tipo savo mėnesinių). Paklausiau moters, kuri aiškina sapnus - sako lauk šeimos pagausėjimo. Po savaitės sužinojau, kad nėščia...
Atsakyti
O as esu girdejusi, kad zuvys reiskia nestuma Seip niekada nesu ju sapnavus. Pirma kart susapnavau kai laukiausi pirmojo, nors dar nezinojau, kad nescia ir antra kart tas sapnas issipilde smile.gif laukiam seimos pagausejimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2009 12 18, 18:04)
O as esu girdejusi, kad zuvys reiskia nestuma Seip niekada nesu ju sapnavus. Pirma kart susapnavau kai laukiausi pirmojo, nors dar nezinojau, kad nescia ir antra kart tas sapnas issipilde smile.gif laukiam seimos pagausejimo smile.gif


Gana dažnai sapnuoju žuvis, bet man tai niekada nereiškė nėštumo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 12 18, 21:46)
Gana dažnai sapnuoju žuvis, bet man tai niekada nereiškė nėštumo.


labai idomu, as irgi nesuprantu zuvu reiksmes. o sapnuoju gana daznai. Vaizgante, gal esi atradusi kokiu nors sasaju?

pvz karta sapnuoju, kad plesrios zuvytes stovi tirstame melyname vandenyje. ikisu pirsta ir ji isikanda. as ja istraukiu. kita karta zuvis issoka ant kranto ir pradeda ryti smulkesnes zuvis. bet sokdama ant kranto ji plysta per puse, ir kai ryja, tai mazes krenta jai is pilvo lauk. kita karta tai buna normalios zuvys, kurias beveik visada rankomis pagaunu.
galimas dalykas tai sietusi su artejanciomis menstruacijomis. bet zuvu ivaizdziai pakankamai skirtingi...
Atsakyti
Gyvenau vienam mažam lt miestely...
Skambina kartą mama ir pasakoja sapną:sako sapnavau kad labai šalta, VILNIUJ labai daug sniego o tavo žmona VILNIUJ gimdymo namuose, pagimdė mergaitę....
Na tuo metu tai buvo kaip ir nesamonė.Su žmona buvom ant skyrybų ribos. Ir jos sveikata ne ta buvo, kad bent pagalvoti apie gimdymą...

Pats po geros savaitės susapnavau tokį sapną: Einu pėsčias to savo miestelio gatve...brendu per sniegą ...ir randu savo žmonos fordulą apverstą ant stogo....Viduj ji,...verkia. Klausiu: ar sužeista - ne, sako...tada ištraukiu ją iš mašinos......ir kažkaip tai atverčiu mašiną. Žmona sako: taigi sėsk, parvešiu namo....Aš visas piktas - sakau, ne nesėsiu niekada,...jei jau tu sugebi apverst mašiną lygioj vietoj........

Maždaug po pusmečio mes išsiskyrėm....

Praėjo dar du metai. nuo 2006 metų gyvenu Vilniuj. 2008 sausio mėn. antroji žmona pagimdė dukrytę. Buvo DAUG sniego.......
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2009 12 18, 19:04)
O as esu girdejusi, kad zuvys reiskia nestuma Seip niekada nesu ju sapnavus. Pirma kart susapnavau kai laukiausi pirmojo, nors dar nezinojau, kad nescia ir antra kart tas sapnas issipilde smile.gif laukiam seimos pagausejimo smile.gif

2 kartus žuvis sapnavau, vieną kartą nėriau į upę, kuri labaia nešvari buvo, ir susidūriau su žuvimis, jos man aplink veidą trynėsi, rankomis pagavau ir nunešiau į krantą vyrui parodyti. O kartą žuvis pavirto šuniu, kuris buvo labai piktas, vis siekė man kąsti į ranką ir aš jį mušiau blink.gif blink.gif blink.gif
planuojam leliuką kaip tik šiuo metu, bet dar žuvys man stebukliuko neatnešė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 12 18, 22:46)
Gana dažnai sapnuoju žuvis, bet man tai niekada nereiškė nėštumo.

N acia matyt kaip kam, as tai niekad ju seip nesu sapnavus, o va kai tapau nescia abu kartus man zuvys sapnavosi, o pirma kart seip zvilgtelejau i kazkuri sapnininka ir ten paskaiciau, kad tai reiskia nestuma, bet ir skirtinguosia sapnininkosia galima rast skirtingas reiksmes, na man zuvus= nestuma, kitiems gal kitaip. Sakau tai is savo asmenines patirties smile.gif Bet mano zuvys nei kanda, nei verciasi kuo nors, tiesiog matau jas vandeny plaukiojancias ar istrauktas jau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kam: 21 gruodžio 2009 - 16:00