Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Labi butu idomu suzinoti sios lenteles tiksluma biggrin.gif nes su pirmuoju vaikeliu man pasitvirtino, kad sunus, o dabar sako, kad bus dukrele wub.gif
http://www.tindirind...statymo-lentele

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauroone: 28 gruodžio 2009 - 22:44
Kadangi neleidzia balsuoti- tai rasau cia,su Simonu sutapo-ziuresim kaip dabar bus blush2.gif
Atsakyti
Man pasitvirtino, bet cia yra 100% sutapimas. Ta lentele grybus rodo ir sveiku protu sunkiai suvokiama. Iseina taip, kad kiekviena 24 metu moteris, pradejusi vaika birzelio menesi susilauks mergaites??? Ir taip is kartu i kartas?
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 12 28, 23:32)
Man pasitvirtino, bet cia yra 100% sutapimas. Ta lentele grybus rodo ir sveiku protu sunkiai suvokiama. Iseina taip, kad kiekviena 24 metu moteris, pradejusi vaika birzelio menesi susilauks mergaites??? Ir taip is kartu i kartas?



Zinoma, kad si lentele ne moksliskai parengtas darbas biggrin.gif viskas idomumo delei mirksiukas.gif
Atsakyti
nu mano abu vaikai sutapo g.gif bet va antrasis tai gime per anksti 3 sav, tai jei butu gimes laiku tai lentele butu suklydusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 12 29, 00:09)
nu mano abu vaikai sutapo  g.gif bet va antrasis tai gime per anksti 3 sav, tai jei butu gimes laiku tai lentele butu suklydusi  smile.gif


o kodel pasikeistu?
ten reikia ziureti kuri menesi pastojai ir kiek metu buvo tada mirksiukas.gif
Atsakyti
man abu kartus turėjo būt mergaitės biggrin.gif
Atsakyti
O man sutapo-gydytoja jau nustate kad laukiames sunelio ax.gif
Atsakyti
nu akurat ir man sutapo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2009 12 29, 09:56)
O man sutapo-gydytoja jau nustate kad laukiames sunelio ax.gif


man irgi buvo gydytoja nustačiusi kad bus 80% mergaitė (man 29 sav. buvo), alia gi va gimė vyrukas bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas gali paaiskint ar pastojimo menesi reikia ziuret nuo pirmos menesiniu dienos ar nuo ovuliacijos dienos? Man pirma mmm diena rugsejo 14, o O diena spalio 1 g.gif
Atsakyti
Man nesutapo schmoll.gif Cia tik kazkokie spejimai biggrin.gif Man pirmasis turejo buti berniukas (pagl lentele) biggrin.gif O antra rodo mergaite, kai gims tada ir bus aisku soske.gif
Atsakyti