Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Ag* @ 2009 12 29, 11:52)
aš tai kažkur esu skaičius ar laidą žiūrėjus, kad leliuko lytis visiškai priklauso nuo vyro genų, nes iš moters leliukas, kai jungiasi ląstelės pirmos, gauna X chomosoma, o iš tėvo arba X arba Y, ir kuri laimi tokia lytis ir būna  g.gif  bet vis tiek linksma. Aš dvynukų laukiuos tai žiūrėsim kas bus, pagal lentelę tai vyrukai  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Pagal kinieciu lentele antras irgi turejo gimti berniukas, bet gime mano mazyte dukryte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2009 12 29, 13:45)
eina sau unsure.gif  tai jauciu vyrukui paskui teko ruzavuose pataliukuose miegoti doh.gif  biggrin.gif



nea ne ružavose rolleyes.gif , aš kaip nujausdama viską susipirkau geltonos, žalsvos spalvos rolleyes.gif Net ir vežimėlį nuspirkom mėlyną su geltonu, nes man šiaip labai patinka ryškiai mėlyna spalva mirksiukas.gif Tik va vardo mergaitei nuostabaus niekaip nesugalvojom, o berniukui tai jau nuo savo vaikystės vardą žinojau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2009 12 29, 09:20)
gal kas gali paaiskint ar pastojimo menesi reikia ziuret nuo pirmos menesiniu dienos ar nuo ovuliacijos dienos? Man pirma mmm diena rugsejo 14, o O diena spalio 1 g.gif


Reikalingas pastojimo menuo smile.gif


Na, vat kaip idomiai apklauseles atsakymai pasiskirsto - vis tik daugiau sutapo negu 50%-50% biggrin.gif
Atsakyti
Man sutapo smile.gif Berniuka ir dabar rodo wub.gif Nors skirtumo jokio, svarbu viskas gerai butu smile.gif
Atsakyti
Sutapo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pirmas turejo buti mergaite (na labai meilus, bet berniukas vis delto biggrin.gif ), o antras sutapo smile.gif
Atsakyti
idomiai, dariausi pagal kazkoki kitoki kinieciu kalendoriu, tai rode mergyte, pagal sita rodo berniuka:) dar kazkoki dariausi rusiska, rode vel gi mergyte:) suprask kaip nori:) vyras aisku sako kad tiket situo reikia, nes uzsiciklines kad nori sunaus, o man tai vienodai:) nors visi sako, o ir gine darydama echo pirma karta sake kad didesne tikimybe kad bus berniukas, nes sviesdama kiausides, kazka sumurmejo kad ivyko desiniosios kiausides, kazkokio tai folikulo apvaisinimas(susake terminais kuriu net neprisimenu dabar), ir sake kad kiek jos praktikoj buvo taip, tai beveik visi berniukai yra gime:)
Atsakyti
man sutapo
Atsakyti

Man tai cia nesamone su tom skaivciuoklem doh.gif
Pamastykit logiskai, pvz, dabar visos 22 metu paneles pastojusios tarkim balandi, tures berniukus? juokingai skamba blink.gif
cia tiesiog kaip loterijoj 50 ant 50 lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asareja: 02 sausio 2010 - 10:14
QUOTE(asareja @ 2010 01 02, 10:14)
Man tai cia nesamone su tom skaivciuoklem  doh.gif
Pamastykit logiskai, pvz, dabar visos 22 metu paneles pastojusios tarkim balandi, tures berniukus? juokingai skamba  blink.gif
cia tiesiog kaip loterijoj 50 ant 50  lotuliukas.gif



tikrai pritariu, juolab kad skirtingos skaiciuokles vis skirtingai parodo. ir isvis, kaip kazkokia skaiciuokle gali nustatyti kas gims, cia jau kaip chromosomos nuspres taip ir bus:)
Atsakyti
sutapo smile.gif
Atsakyti
Su pirmaja pataike,antra rodo mergyte,kaip ir echoskopas mirksiukas.gif
Atsakyti