Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų lyties nustatymo lentelė

Apklausa: Ar pasitvirtino sios lenteles spejimas? (511 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
o as nezinau kada pastojau biggrin.gif arba gruodzio 31d arba sausio 1d biggrin.gif tai jei sausio 1 tuomet sutapo. ir su pirmaja atitinka
Atsakyti
Man nepasiteisino. Kinų lentelė rodė berniuką, o laukiamės 100 proc. mergaitės (darytas vaisiaus vandenų tyrimas, kuris parodo ir lyties chromosomas).
Atsakyti
Man irgi nepasitvirtino, turėjo gimti berniukas, bet auginu ilgakasę princesę. Gal antram bandymui pabandysiu atvirkščiai biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų atveju pasitvirtino 3 kartus 4u.gif
Atsakyti
Su pirmu nėštumu atitiko, norėčiau, kad ir su antru atitiktų, nes labai jau berniuko norėčiau.

Bet bendrai tai keista, juk ne nuo moters, o nuo vyro chromosomų priklauso lytis, o čia pagal moters amžių lemia. Keistai atrodo tai, moksliškai nepaaiškinama mistika smile.gif
Atsakyti
Man irgi pirmas atitinka, antra turėtų būti mergaitė smile.gif o kaip bus pamatysim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazza: 11 rugpjūčio 2015 - 13:37
pirmas atitinka, antraji rodo berniuka, bus matyt smile.gif
Atsakyti
schmoll.gif Neatitiko.
Atsakyti
du neatitiko, trecias atitiko smile.gif
Atsakyti
Abu kartus atitiko smile.gif
Atsakyti
o pagal šitą g.gif

radau įdomią teoriją... Ramzy theory

yra kurioms atitiko?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justaita: 28 spalio 2015 - 11:08
Man neatitiko pagal kinus smile.gif bet ziu pagal balsavima tai 50/50 tikimybe kad atitiks, vadinas visiskai tas pats kas speliojimas biggrin.gif

Man jokie burtai neatitiko, viskas rode berniuka, nuojauta irgi, o 2 skanai parode mergaite..

Vienintelis kas atitiko tai nub theory pagal 12tos savaites skana - rode mergaite, nes oficialiai lyti suzinojau tik 18ta savaite.

Sekmes visom speliojant wink.gif
Atsakyti