Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjų/įtėvių mokymai

QUOTE(vilmandra @ 2011 12 22, 15:09)
kartais pagalvodavau , kam man 3 vaiku mamai tie kursai,

Pas mane irgi trys bio, bet kursai man davė nemažai smile.gif
Atsakyti
4u.gif ačiū už bendravimą. aš irgi laukiu tų kursų , kažkaip biški jaudinuosi, biški neramu dėl MB , nes jis ištisai labai užsiėmęs, kaži ar jam bus tiek noro ir laiko, bet kiek suprantu tai privaloma abiems. jis sako, jei reiks , važiuosiu, bet juk tie dalykai daugiau tau- jam prichologai- oi,oi, oi - nelabai tinka. kad mane tai domina, jam tinka, bet prrie manes-tipo nelysk su tom nesamonėm. jis racionalus, konkrečiai viskas, o tie pilstymai-ne. nbet manau kaip nors suderinsime tuos rūpestėlius, po kol kas renkat pažymas ir visose kitose darbuose- geranriškai. bet psichologija jam nelabai. bus įdomu mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi, kaip MB purkštavo prieš kursus biggrin.gif Ir jau po kelių kartų sakė- super thumbup.gif Ir, kai namų darbus daryt reikėjo burbėjo, bet, nors nenorom buvo priverstas pasikapstyti savyje ir tai jam labai patiko smile.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif jetau,kaip fainai, ačiū. Tikiuosi ir mums taip praslinks, be skausmingų doh.gif vakarų... ačiū JUms už padrąsinimą. RYtoj priduodu paskutinius dokumentus VTAS (atlyginimai, būstas ) ir tada lieka tikrinimai per bazes (teistumai , baudos ir pan..) jei viskas sklandžiai, o tikiuos taip ir bus, nes nieko neprisidirbę, tada sausy kursai.
ax.gif jūs kiek turit nebiologinių - 2.mažieji?? kaip JUms sekasi?
Atsakyti
QUOTE(vilmandra @ 2011 12 22, 23:43)
jūs kiek turit  nebiologinių - 2.mažieji?? kaip JUms  sekasi?

Pirmi du mano profilio saraše nebiologiniai mylimukai wub.gif Dukra dar šviežia, tik rugsėjį pastoviai gyvena su mumis (iki tol 5 metus per šventes/mokyklos atostogas/savaitgalius atvažiuodavo), sūnus nuo 8 metų mūsų (dabar jam jau 14) rolleyes.gif Ryt atvažiuoja dar vienas sūnytis, devynmetis ir tikiuosi po švenčių nebegrįš į vaikų namus, dokumentai teismui jau paruošti, o jei nespės susisukti kol mokyklinės atostogos, išskirtine tvarka keisim mokyklą (kadangi procesas jau pradėtas) ir jau liks su mumis wub.gif Aš žiauriai turtinga didis.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmandra @ 2011 12 22, 14:09)
4u.gif  Dėl piktumų ar nesutarimų  ten kursuose, parašysiu viską  sažiningai. nesu  iš tų, kurie  šumijasi per visą salę, jei kas netinka, esu už  nuoširdų bendravimą, ir taiką smile.gif TIkiuos nesukelti ten  daug problemų, atsirinksiu tai, kas man tikrai bus nauja ir naudinga.  Turbūt bandau pasakyti, kad kaip  šauksi, taip atsilieps. nors tikiu, kad  būna išimčių. ir būna biurokratinių "raganų", bet mane Dievulis nuo jų kažkaip apsaugo.  .


man irgi labiau patiktų, kad tai aš būčiau neteisus ir kažkur būtų sąžiningai dirbančių soc. darbuotojų. Bet dėl visa ko - atviraudami su jais gerokai rizikuotumėt. Geriau suprasti kokių atsakymų jie tikisi, taip ir atsakinėti. tiesa ten nelabai kam įdomi.
Atsakyti
4u.gif sveikutės. šiandien sėdžiu jau tylesne. I VTAS nunešiau viską , paaiškino, kad gali būt ,kad Šiauliuose į sausio grupę jau ir nebetilpt galiu, bet jos paprašys. maža vilties kibirkštėlė. tai mano nuotaika jau nulinė. negalvojau, kad jos tokios perpildytos tos grupės. jei pateksiu, po tų jų išvadų tada sius popierius Vilniun, ir tada Vilniuje spręs , kada ir ka siulyti. tai be gerioausiu atveju be balandžio nieko dar ir nesiulys g.gif schmoll.gif . biški viską įsivaizdavau paprasčiau, naivuolė ax.gif sutinku....
Papildyta:
4u.gif Šelma, aš Jum BALTAI pavydžiu. Jūs labai turtinga, ir įtariu ne vien vaikais, bet ir savo visa Širdimi. angel.gif
RYt Kūčios, linkiu visai Jūsų šeimynai labai daug šviesių svajonių išsipildymo, sveikatos (ypač JUms) ir visko , ko geriausio .
ir visom temos merginoms-mamytėms būkit sveikos , laimingos, kantrios, mylimos ir mylinčios. Nuoširdžiai. Vilma
Atsakyti
QUOTE(vilmandra @ 2011 12 22, 14:09)
4u.gif  labas visoms esamoms ir busimoms mamoms.
skaitau  visada jusu pasiplepejimus, ir kad nebučiau 3 (trečia),kuri tik klauso ir tyli rašau jums.  dokumentu patikra  eina i gala, tikiuos  ten niekas nepastrigs.  VTAS darbuotojos malonios ir  tikrai viskas ten erai, pasake , kad  ii nauju metu  bus  namu patikra , ateis i svecius, gerai lauksim. mano kursai turetu tuoj po nauju  metu parsideti. laukiu ju su nekantrumu, idomu kas ten bus, nors  vazinesiu i juos  60 km (i viena puse), bet jei reikia.  kartais pagalvodavau , kam man 3 vaiku mamai tie kursai, turiu  praejusi ie einu  jaunystes, paauglystes ir kudikio visas  stadijas, kovoju- myliu, esu normali mama, ka jie man duos. bet skaitinedama  visu ivaikintoju ir globeju  pasisakymus  pergalvojau, turbut reikia, nes  juk mokaisi , gyveni , o vistiek miršti durnas  smile.gifsmile.gif  tai  tikiu,kad  kažką tikrai naudingo gausiu, nes mano vaikai visi trys  biologiniai, kaip čia populiaru sakyt, o ketvirtasis bus įvaikintas.  aš tikiu,kad gausiu  kažką naudingo ta tema. Dėl piktumų ar nesutarimų  ten kursuose, parašysiu viską  sažiningai. nesu  iš tų, kurie  šumijasi per visą salę, jei kas netinka, esu už  nuoširdų bendravimą, ir taiką smile.gif TIkiuos nesukelti ten  daug problemų, atsirinksiu tai, kas man tikrai bus nauja ir naudinga.  Turbūt bandau pasakyti, kad kaip  šauksi, taip atsilieps. nors tikiu, kad  būna išimčių. ir būna biurokratinių "raganų", bet mane Dievulis nuo jų kažkaip apsaugo. po kol kas visur susiduriu su  ramiais, savo darbą gerai dirbančiais, geranoriškais  žmogiukais. tikiuosi po kursų nuomonės neteks  pakeist  ax.gif  palinkėkim joms (toms  socėms ir pan. )  gerumo naujais metais.  mirksiukas.gif  ir mums visoms  draugystė, šypsenos, gerumo ir daug kantrybės.  aš laukiu  dukrytės  4u.gif  ir tikiuos ją  turėti .

Labas,
dukriuko teks palaukti truputį ilgėliau, bet linkiu sulaukti. Sėkmės kursuose. Dabar jie truputį turiningesni, negu buvo prieš penketą metų mums lankant. Sėkmės.
Atsakyti
Vilmandra, mes lankėme kursus Šiauliuose, Socialinių paslaugų centre. Apie savo mokytojas galiu pasakyti tik geriausius žodžius. Manau, tą paliudija ir pilnutėlė grupė. Tikrai linkiu į ją pateikti anksčiau ar vėliau. smile.gif
Visi mes daugiau ar mažiau žinome, kaip auginti vaikus, tačiau kaip jaučiasi palikti vaikiukai, ką jiems teko patirti ir kaip rasti kelią į jų širdeles, va prie to suvokimo ir artėjama per užsiėmimus...
Žinoma, kiekvienas mes informaciją priimame individualiai, tačiau mums meluoti nieko nereikėjo. Likome patenkinti mokymais ir gražia pažintim su žmonėmis kuriuos sutikome.
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2011 12 23, 20:36)
Vilmandra, mes lankėme kursus Šiauliuose, Socialinių paslaugų centre. Apie savo mokytojas galiu pasakyti tik geriausius žodžius. Manau, tą paliudija ir pilnutėlė grupė. Tikrai linkiu į ją pateikti anksčiau ar vėliau.  smile.gif
Visi mes daugiau ar mažiau žinome, kaip auginti vaikus, tačiau kaip jaučiasi palikti vaikiukai, ką jiems teko patirti ir kaip rasti kelią į jų širdeles,  va prie to suvokimo ir artėjama per užsiėmimus...
Žinoma, kiekvienas mes informaciją priimame individualiai, tačiau mums meluoti nieko nereikėjo. Likome patenkinti mokymais ir gražia pažintim su žmonėmis kuriuos sutikome.

4u.gif sveikute. mums jie irgi bus ten pat. labai noriu papulti i sausio menesi formuojama grupe. kaledos... tikiuos Dievulis išgirs mano norą, norisi kuo greičiau pabaigti pradėtą reikalą, ir kad dar vienas vaikutias augtų šeimoj. Aš iš tų kursų irgi tikiuosi tik gero ir pagalbos. Ačiū Jums ,arna, už palinkėjimus ir palaikymą. GražausKūčuų ryto ir nuostabių Kalėdų. vilma
Atsakyti
newyear.gif su Šv. Kalėdom visas mamytes. bukit laimingos, sveikos ir visų svajonių išsipildymo Naujaisiais metais. 4u.gif
Atsakyti
Vilma, viskas bus taip, kaip turi būti. Žinau, kad sunku tuo patikėti, bet gyvenimas viską dėlioja taip, kaip turi sudėlioti.
Su praėjusiom ir artėjančiom šventėm!
Atsakyti