QUOTE(Raja28 @ 2010 01 08, 19:39)
Rytine kava[/b] mes nedejom po spintelem grindinio sildymo ir gerai yra, nes vonioj biski kliuvo po spintele tai atidarius, visos valymo priemones ir sampunai garuoja nuo karscio

, jauciasi toks silumos dvelksmas.prie didelio lango gal ir reiktu tankesnio vamzdeliu isvedziojimo, nes mes turim tik maziuka radiatoriu tai neuztenka silumos langui apsildyt
Nu va, as ir sakau kad nereik po tom spintelem
As linkstu kad ir po visu virtuviniu nereik, bet dar reik pamastyt apie ta laukine siena.
Papildyta:
Pirmiausia ant šildymui paruoštų grindų klojamas izoliacinis sluoksnis. Įprastai tai polistirolas, rečiau dėl didesnės kainos naudojama akmens vata. Lakštų sujungimo vietas svarbu gerai uždengti, kad betonas nepatektų po izoliacija. Tam naudojama izoliuojanti plėvelė.
Kada čia bus užpiltas naujas betonas, jisai džius savaime savaitę. Vienas dalykas vanduo garuoja. Kitas dalykas vandenį gali gerti ta medžiaga, esanti po ja. Tam, kad tai sustabdytume ir turėtume visų sudedamųjų dalių surišimo kokybę viršutinio sluoksnio tam yra būtina plėvelė, kokybiškos statybos paslaptis atskleidžia Mantas Barodica.
Paklojus plėvelę, ant jos dedamas armatūros tinklas. Prie jo rišami vandens vamzdeliai, kuriais tekės šiltas vanduo. Jeigu nenorite, kad po kurio laiko iš po grindų imtų sunktis vanduo venkite durstytų vamzdelių visa šildymo sistema turėtų būti paklota be sudūrimų. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą vamzdelių išvedžiojimo būdą.
Jie klojami lygiagrečiai arba spiraliniu būdu.
Vedžiojant šildymo vamzdelius svarbu nepamiršti, kad tarpai tarp jų turėtų būti ne didesni kaip 20 centimetrų. Jeigu kambaryje yra durys į balkoną, vamzdelius išveskite kuo arčiau jų.
Mantas Barodica aiškina: Kadangi prie langų, čia darinėjamos durys, bus balkonas
tai tarpas nuo lango neturi būti mažesnis kaip 2 centimetrai. Negali būti mažesnis. Bet ne daugiau kaip 4. Kodėl? Todėl, kad veikia vienas iš elementarių dalykų, t.y., kondensacija. Kad nesikauptų drėgmė, taip? Taip.
Dažnai, ypač didesniuose namuose, daroma grindinio šildymo įrengimo klaida temperatūrinės siūlės. Kadangi šildamas betonas plečiasi, patalpose, kurių plotas yra didesnis kaip 30 kvadratiniai metrai, temperatūrinės siūlės yra būtinos. Kitaip neišvengsite suskilinėjusios plytelių dangos arba išsikraipiusio parketo.
Jeigu yra didesnė patalpa, pjaunamos betone siūlės. Jos yra užpildomos specialia hermetiška epoksidine derva, o tai leidžia betonui plėstis ir trauktis. Kartu ir neleidžia jam stumdytis.
Pakloję vamzdelius, prijunkite juos prie šildymo sistemos ir išbandykite slėgiu. Tik po sandarumo išbandymo juos galima užlieti betonu. Svarbiausia neskubėti ir atidžiai parinkti betono sluoksnio storį.
Mantas Barodica mini ir kitas dažnai pasitaikančias klaidas: Žmonės nepaskaičiuoja minimalaus betono storio, kuris turi dengti šildymo sistemą. Jis turi būti ne mažiau 2,5-3,5 centimetrų storio.
Prieš klojant grindų dangą, šildomos grindys turėtų būti iškaitintos. Tai patartina daryti tik gerai išdžiuvus betonui, praėjus vienai ar net dviem savaitėms po betonavimo. O kaip patikrinti ar šildymo sistema veikia gerai, jeigu namą pirkote jau su įrengta grindinio šildymo sistema?
Toks labai paprastas praktiškas principas išplauti grindis ir pasižiūrėt: jeigu visur vienodai džiūsta, tarkim, jei tai yra keraminės plytelės, jeigu visur vienodai džiūsta vadinasi, tvarkingai padaryta. Jeigu džiūsta ne vienodai kažkurioje vietoje yra padaryta klaida, pataria darbų vykdytojas.
Nu cia vel naujiena, kur paryskinau, kad reik tu siuliu didelej patalpoj

..
O raudonai paryskinau, tai nebutinai vedziot spirale, na reik dar paieskot kaip geriau