Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija Clostilbegyt be IUI

QUOTE(XY:) @ 2005 12 13, 12:46)
  Ooooo, sužinojau, kad mano diedas susirgo, nu tu bliamba kaip tyčia ant vaisingų dienų  doh.gif Tai ką dabar daryt? Rizikuot ir mylėtius su sergančiu?  g.gif Nes gi dabar kaip tik gaudau savo ovuliaciją, šiandien vakare po Pregnylio bus praėję 48 val.  Kaip sakot nepakenks peršalimas jo draugelių kokybei?

Spermiukai "nuo-iki" gaminasi 72 paras, taigi manau jokios įtakos peršalimas neturės taip staiga g.gif
O tai jūs iki tol nesidarbavot wub.gif ? Kažkaip man rizikingai atrodo tokia taktika doh.gif blush2.gif Bijočiau, kad nepataikysim....
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 12 13, 11:00)
Spermiukai "nuo-iki" gaminasi 72 paras, taigi manau jokios įtakos peršalimas neturės taip staiga g.gif
O tai jūs iki tol nesidarbavot wub.gif ? Kažkaip man rizikingai atrodo tokia taktika doh.gif  blush2.gif Bijočiau, kad nepataikysim....


Tai, kad sakė, dabar 4 paras (nuo penktadienio) susiturėkit, kad geriausia kokybė būtų spermiukų ir tada į darbą, tai jau šiandien vakare irgi reiks jam kudlas pataršyt smile.gif ir rytoj smile.gif Pradės lakstyt nuo manęs tuoj vyras biggrin.gif

O kokią taktiką siūlot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 12 13, 13:42)

gal kuri žinote, kur apie HCG pasiskaityti?


http://www.eksmosmtc.../akusginek.html
Atsakyti
QUOTE(Tesoraite @ 2005 12 21, 00:21)
Labukas, merginos  smile.gif

Pradėjau ir aš savo pirmąją stimuliaciją ax.gif , jau keturios dienos, kaip geriu dukart į dieną Clostilbegyt, o ryt be šių dviejų reiktų dar gonalio susileist.

Tai va, ir iškilo klausimėlis: kaip tarpusavy suderint tuos vaistus? Clostilbegytą geriu ryte ir vakare (čia pati išmislijau, nes neradau kitų nurodymų  ax.gif ), tai dabar galvoju, kur čia įterpt Gonalį?

Gal turit kokių idėjų? 4u.gif

As gonali irgi leisdavaus ryte, bet clostilbegyta man liepe kalt abi tabletkas is karto.
Linkiu tau sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Clostylbergitas visiskai neuzaugino man folikulu sad.gif Dariau siandien echo. Prisipirkau Gonal'io. Nezinot, jus? Ar Gonalis visada uzaugina folikulus?? Ar vel gali but kad neuzaugs?? Ir i kuria vieta ji geriausiai leistis? Kaip giliai adata reik smeigt?
Atsakyti
patys normaliausi smile.gif Normos ribose
Atsakyti
QUOTE(Jurgelita @ 2005 12 28, 10:54)
Mano tyrimo rezultatai:
FSH - 7,43
LH - 7,82


Aciu labai ir lauksiu Jusu atsakymu.


labai gerai - ir dydžiai ir santykis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 12 28, 08:49)
....
Ir kad ant manęs nieks nepyktų, kad ne į tą temą rašau, priminsiu, kad bet kokiu atveju pagerinau sėkmingų stimuliacijų be IVI iš pirmo karto statistiką thumbup.gif

SVEIKINU wub.gif wub.gif wub.gif tyliai tyliai kaip nykštukas, nešantis dovanėles geriems berniukams ir mergaitėms wub.gif wub.gif wub.gif laikykis ir saugokis nestuke.gif
Atsakyti
Labai aciu, merginos.
Atsakyti
tai ar gali man kas pasakyti g.gif ar gali ateiti mmm, jei geri dufastoną? g.gif bo man jau nusibodo kažkaip viskas doh.gif rėkti garsiai garsiai norisi doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 12 28, 11:31)
tai ar gali man kas pasakyti g.gif ar gali ateiti mmm, jei geri dufastoną? g.gif bo man jau nusibodo kažkaip viskas doh.gif rėkti garsiai garsiai norisi doh.gif  g.gif


Gali. Kai kuriom mmm pramuša per Diufastoną įprastu laiku, kai kuriom su vėlavimu, jei nėra nėštumo.
Atsakyti
kažkoks bardakas... man jau 37c.d. g.gif
Atsakyti