Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 22

Sveikos, mielosios 4u.gif

Būkit stiprios 4u.gif

Aš šiandien lankiau mamytę ir visai netikėtai išklausiau paskaitėlę apie transfer faktorių (kažkuri mergina čia rašė būtent apie jį). Lektorė, jei taip galima pavadinti, man visai nepatiko. Pagal profesiją gydytoja nesugebėjo paaiškint kas ir kaip. Labiau per įsitikinimus važiavo ir komercija labai jau kvepėjo. Bet kad tai ne visai blogas dalykas, tai ko gero ir taip.... g.gif

Ką manot?
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 12 31, 00:04)
nors tėtis irgi sako - nieko čia tokio, kad tik tas gulėjimas ligoninėje padėtų....

... vat kur teisingas vyriškas mąstymas smile.gif

**************
Rasų lanka, aš neliūdžiu, yra kaip yra, ......
O kad vaikas neliktų nuskriausta dėl pramogų, sausio 2 lėksime į čiuožyklą ir po to piceriją su 3 jos draugėm. Kažko paskutiniu laiku aš daugiavaikė - su 4 vaikais ax.gif . Vis aš viena, ir būrys dukros draugų smile.gif . Man gerai...


Atsakyti
rasu lanka, tada suprantu.

Duok Dieve, kad niekam nereikėtų per tokias dienas būti vieniems... nei priverstinai, nei savanoriškai.

Beje, neseniai atradau tokį gėrimą "Gutta" (tetrapakas). ant pakuotės nupiešta taurė karštam vynui, tai tą gėrimą reikia pašildyti, o kai geri , atrodo, kaip karštą vyną gertum, bet ten tik vynuogių ir dar kakokios sultys su kardamonu, dar kažkokiais prieskoniai. Kaip skanu. Pabandykite paieškoti didelėse Maximose. Vieno X neradau, keliose XX irgi nebuvo, o trečioje radau.
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 12 31, 01:20)
Kažko paskutiniu laiku aš daugiavaikė - su 4 vaikais  ax.gif . Vis aš viena, ir būrys dukros draugų  smile.gif . Man gerai...

thumbup.gif


QUOTE(labins @ 2009 12 31, 01:22)
Beje, neseniai atradau tokį gėrimą "Gutta" (tetrapakas). ant pakuotės nupiešta taurė karštam vynui, tai tą gėrimą reikia pašildyti, o kai geri , atrodo, kaip karštą vyną gertum, bet ten tik vynuogių ir dar kakokios sultys su kardamonu, dar kažkokiais prieskoniai. Kaip skanu. Pabandykite paieškoti didelėse Maximose. Vieno X neradau, keliose XX irgi nebuvo, o trečioje radau.

Tikrai negirdėtas gėrimas g.gif . Tikriausiai vyniškumą priduoda kardamonas ir šiluma. Labai patinka tas prieskonis...
Atsakyti
rasų lanka, toks žalias pakelis. Maniškis sako, kad labai gerai toks gėrimas tiems, kas vairuoja - išgeria, atrodo, kaip karštas vynas (kai pašildai), bte alkoholio jokio. Gėrimas - apgavikas.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 12 31, 00:04)
ir Perliukas juk bus, ar jis kitur į svečius eis? hihihi.gif

... et, kur jis eis irnesakyk.gif , niekur geriau neras hihihi.gif . Jam - pienuko, man - "Guttos", dukrai - vaikiško šampano, ir liuks biggrin.gif

*************
Juokai juokais, bet iš visos širdies linkiu mergaitės jums kuo geriau jaustis, perdaug neliūdėti, ramumos ir artimųjų meilės......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 30 gruodžio 2009 - 23:36
arune, pasidalinsi, kaip patiko, kai paragausi mirksiukas.gif

o mano tėvukas kaip suslogavo... per Kalėdas pas gimines buvom, tai jaunuolis išbėgo į lauko tualetą pusplikis nuo stalo pakilęs - va ir pasekmė.

Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 12 31, 01:35)
... et, kur jis eis  irnesakyk.gif , niekur geriau neras  hihihi.gif . Jam - pienuko, man - "Guttos", dukrai - vaikiško šampano, ir liuks  biggrin.gif

*************
Juokai juokais, bet iš visos širdies linkiu mergaitės jums kuo geriau jaustis, perdaug neliūdėti, ramumos ir artimųjų meilės......

Aciu,arune wub.gif Ir tau neliudeti su dukryte 4u.gif O kodel "Guttos",gali juk ir sampano tokia proga isgerti,ar vynelio rolleyes.gif

Siandien sutikau viena pazistama,mano dukros klasiokes mama,ji praeitais metais susirgo kruties veziu verysad.gif Bet ,aciu dievui,1 stadija,tai atrodo sekmingai praejo gydymas.Bet siandien visa apsiverkusi,pasakojo kad rado per apziura padidejusi kiauside unsure.gif Ir sausio 4 operuos,ispjaus ir gimda..Taip gaila jos,jau buvo atsigavusi,ir vel verysad.gif Aisku dar niekas neaisku,nuo ko tas padidejimas.Ar gali buti kad nuo hormonu,Tamoksifeno? Ar gali metastazuoti kruties vezys i kiausides? g.gif
Atsakyti
Mano drauges mamai irgi deagnozavo krūties, susitvarkė, atrodo viskas gerai, bet paskyrė hormonų. Rugsėjį išėmė gimdą - sako nuo hormonų atsirado ta zaraza.
Atsakyti
arune,tau ir kitoms mamytems 4u.gif Nukopijavau is kitos temos mano,kur bendrauju .Atleiskit,kad vel cia su lyrika blush2.gif
Ką aš veiksiu žiemą

Visos gėlės jau nuvytę
Liūdna be gėlių.
Aš per žiemą tau, mamyte,
Busiu žiedeliu.

Vėjas ūžia, medžiai šlama
Paukščių jau nėra.
Aš per visą žiemą,
Mama, būsiu tau gera.

Aš lakštingala tau suoksiu,
Lėlę supdama.
O kai garsiai nusijuoksiu,
Pasibaigs žiema.


Just. Marcinkevičius
Atsakyti
Na va - ima tiksėti paskutinės šių metų paros minutės... Netrukus ims riaumoti tigras ir mūsų slenkstį jis peržengs vasario 14 ąją.

Tigras simbolizuoja veiksmą, energiją, dinamiką, jis geba išsisukti iš netikėčiausių situacijų ir išvengti likimo išdaigų. Bet kokiu atveju metalinio tigro metai – tai iškilių asmenybių ir stipriausių žmogiškųjų ambicijų kovos, laimėjimų ir išbandymų metai visam gyvenimui.

Tebūnie jie mums ramūs ir geri. wub.gif mirksiukas.gif

Labanakt 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Sveta,....
taip, aš vieniša. Bet kai apie tai kartais "pasibėdoju" savo mažeikietei draugei, ji kelis kartus (pabrėždama) yra pakartojusi " Tu ne viena. Tu turi vaiką"... Nes mato, kaip mes bendraujam su dukra, kad esam draugelės, myliu ją be galo, o ji - tai išvis "mamos mėgėja" nuo mažų dienų. Viskas gerai. Aš - ne viena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 31 gruodžio 2009 - 00:15