Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

2009 spali gimdziau, tai gulejau ir pataloginem tai visalaika plaudavo, siuksles isnesdavo, apvalydavo palanges, atrameles, spintukes, tapaty dare ir kai pasigimdziau palatose, savaitgaliais tai gal valanda veliau ateidavo tvarkytojos.. bet pragulejau toj ligoninej 7d, tai nebuvo dienos kad nevalytu, daktarai vaiku visad ateidavo, viska paziuredavo ir patardavo.
atsimenu 2k iskraujavau patalyne, paprasiau ir pakeite.
nesakau buvo ir tokiu prastesniu sesuciu, bet man jos pokom, jiai tik vaiku deremai rupinasi.
o tai nepasiteiravot kad pavz tas visas dienas ir kitu palatu nevale, nu nezinau taip juk negali buti blink.gif jiai butu nevale visu palatu juk butu mamos netylejusios

o del visokiu patarimu parodymu, seip turite pacios klausti, juk jos nezino ar jums reikia informacijos ar ne, kam gaisti laika, as budavau klausiu, kvieciuosi viska parodo, net nakty gretimoj palatoj seima kvietesi kad padetu vaikuti nuraminti. reik viska paciom klaust, juk jus neviena gulite toj ligoninei.

man tai patiko, geri atsiliepima, turbut antra ir ten gimdyciau.

gavau ir rek stument, bet xinau kad tai tik buvo vaiko labui, nes maziui buvo laikas jau ateiti... tai taip man kaip spyris kad reik greiciau gimdyt. tada tai buvo oi oi rekia, bet kai girdi stumk nes vaikas gali pridusti, supranti kad vaikas svarbiausia sioj situacijoje..
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 10 11, 20:56)
2009 spali gimdziau, tai gulejau ir pataloginem tai visalaika plaudavo, siuksles isnesdavo, apvalydavo palanges, atrameles, spintukes, tapaty dare ir kai pasigimdziau palatose, savaitgaliais tai gal valanda veliau ateidavo tvarkytojos.. bet pragulejau toj ligoninej 7d, tai nebuvo dienos kad nevalytu, daktarai vaiku visad ateidavo, viska paziuredavo ir patardavo.
atsimenu 2k iskraujavau patalyne, paprasiau ir pakeite.
nesakau buvo ir tokiu prastesniu sesuciu, bet man jos pokom, jiai tik vaiku deremai rupinasi.
o tai nepasiteiravot kad pavz tas visas dienas ir kitu palatu nevale, nu nezinau taip juk negali buti blink.gif  jiai butu nevale visu palatu juk butu mamos netylejusios

o del visokiu patarimu parodymu, seip turite pacios klausti, juk jos nezino ar jums reikia informacijos ar ne, kam gaisti laika, as budavau klausiu, kvieciuosi viska parodo, net nakty gretimoj palatoj seima kvietesi kad padetu vaikuti nuraminti. reik viska paciom klaust, juk jus neviena gulite toj ligoninei.

man tai patiko, geri atsiliepima, turbut antra ir ten gimdyciau.

gavau ir rek stument, bet xinau kad tai tik buvo vaiko labui, nes maziui buvo laikas jau ateiti... tai taip man kaip spyris kad reik greiciau gimdyt. tada tai buvo oi oi rekia, bet kai girdi stumk nes vaikas gali pridusti, supranti kad vaikas svarbiausia sioj situacijoje..

Va pritariu KRISTYNKAI ta pati dare ir man pries 9men.
Atsakyti
Na,apie naujagimių gydytojas tai aš nesu pačios jau geriausios nuomonės.Maniškė gimė 21 val. Jos niekas neapžiūrėjo (išskyrus seselė nuprausė ir aprengė).Naujagimių gydytoja būtų neatėjus net kitą rytą (bet čia galima ir nekaltint būtų,nes gulėjau nenaudojamoj gimdykloj,kol palata atsilaisvins). Prašiau savo gyd.,kad man ją atvestų.Dar kitos dienos rytą,nustatė lūžūsį raktikaulį ir pasiūlė nuvažiuot pas ją į privačią kliniką pasidaryt rentgeną,nors kaip pati sakė,kad jis nebūtinas,bet kad mes įsitikintume doh.gif Nieko dorai nepaaiškino kas ir kaip.Išėjo.Mes su vyru abu šoko būsenoj buvom.Juk vaikui kažkas lūžę,o mums niekas nieko nepaaiškina nei ką daryt,nei ar tai pavojinga.Skambinomės pažįstamam gydytojui į KMUK,nuramino jis mus ir viską išsamiai paaiškino. Vyras supykęs pakėlė skandalą,tai tik tada atbėgę bandė paaiškint,kad tai nieko baisaus ir pan.Ką turėjo padaryt iš kart. Aš buvau kažkokioj "tranzo" būsenoj iš šoko doh.gif
Nežinau,gal jos tikėjos gauti kyšį ir tada būtų prabilę doh.gif bet aš tos nuomonės,kad atsilygint galiu tik už nepriekaištingai atliktą darbą/konsultaciją.O ne už tai,kad prabiltų doh.gif

Bet vistiek trečią vaiką važiuočiau ten gimdyt. Ir dabar žinau,kad reikia klaust,klaust ir klaust.Nesvarbu,kad jos nepatenkintos,bet lysčiau į akis ir neduočiau ramybės,kol viskas aišku nepasidarytų.Svarbu nepasimest išgirdus kažką naujo.
Atsakyti

QUOTE(gretusiu @ 2010 10 07, 13:16)
Mes irgi gimem sitoj ligoninej. Nezinau ar gimdyciau antra cia  g.gif
Tiesiog del tam tikru pazinciu ir t.t. turejau puikia prieziura nestumo metu, todel ir likom... I II ligonine griztu tik pas akusere Linute - ji didziausia pagalbininke ir patareja, jos deka gimdyma miniu geru zodziu ir tik jos patarimai padeda maitinti...

O siaip. Nesu priekabi, is karto sakiau - ne i sanatorija vaziuoju, dzin to plyteles. BET palatos niekas neplove NE KARTO, vaiku sesutes - nekomentuoju. Prieziura - jos nebuvo. Kaip ir sakiau - guode tik akuseres buvimas, ja ir kvieciaus kas karta prireikus pagalbos ar patarimo...

Nemegstu zmoniu kurie sako - VISKAS BLOGAI, VISI BLOGI. Ne, ligoninej turejau mazyti stebukla - savo dukra, todel ne gimdyklu remontu rupinausi. Bet. NEgrizciau ten.


dėl maisto---jum reiktų pagulėt klinikose, tai tada II lig maistas atrodys kaip prabangiausio restorano biggrin.gif
dėl plovimo---tikrai didelė nesąmonė, kad neplovė. gal miegojot ir negirdėjot? o gal tiesiog neatkreipėt dėmesio? o gal maitinot lelių ir nieks aplinkui nerūpėjo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamalora: 13 spalio 2010 - 22:10
Taip taip, ir prieš 4 metus ten plovė, ir prieš 5 mėnesius smile.gif Ir dar kartą važiuočiau tik ten... smile.gif
Paskutinę ligoninėje buvimo dieną tik neplovės, nes pati pasakiau atėjusioms su šluotom moteriškėms, kad nereik. Nes mes vistiek jau namuo ruošiames važiuoti, daiktus pakuojames. O kai išeisim joms vis tiek teks visą palatą tvarkyti.
Atsakyti
Mums irgi kiekvieną dieną plovė unsure.gif ir prieš du metus ir prieš pusantro mėnesio biggrin.gif ir dulkes valė ir šiuklšles nešė, paprašius paklodė naują atnešė, žodžiu jokių priekaištų thumbup.gif
Atsakyti
sakau jiai butu neplove palatu tai butu kundesi kitos mamos personalui...
pavz as kai pasigimdziau tai pasake dar pragulesim gimdykloj 2-3v, kol sutvarkysime palata
Atsakyti
Sveikos,
Istojau i jusu kluba:)smile.gif. Gimdysiu birzelio pradzioje. Bet jau domiuosi apie atsiliepimus apie ligonines. Pirmaja savo gimdziau Klinikose, tai nlb patiko,antra - Mazylyje, patiko, gera gydytoja. Trecia planuoju II-oje, kadangi mano gydytoja seimos klinikoje yra akuserinio sk.vedeja, tai manau pas ja ir gimdyti.
Bet siaip idomus visu atsiliepimai apie sia ligonine. Manau kiekvienas zmogus atranda kas jam tinka. Bet cia didellis pliusas, kad vienvietes palatos, nes per anuos gimdymus gulejom su kaimynem, tai eina sau....atsikelia anksciausiai ir nepakeldama koju sliurina per palata.....jokio supratimo:)smile.gif. Bet ir tai isgyvenom:)smile.gifsmile.gif.
Atsakyti
QUOTE(gagaite @ 2010 10 17, 14:56)
Sveikos,
Istojau i jusu kluba:)smile.gif. Gimdysiu birzelio pradzioje. Bet jau domiuosi apie atsiliepimus apie ligonines. Pirmaja savo gimdziau Klinikose, tai nlb patiko,antra - Mazylyje, patiko, gera gydytoja. Trecia planuoju II-oje, kadangi mano gydytoja seimos klinikoje yra akuserinio sk.vedeja, tai manau pas ja ir gimdyti.
Bet siaip idomus visu atsiliepimai apie sia ligonine. Manau kiekvienas zmogus atranda kas jam tinka. Bet cia didellis pliusas, kad vienvietes palatos, nes per anuos gimdymus gulejom su kaimynem, tai eina sau....atsikelia anksciausiai ir nepakeldama koju sliurina per palata.....jokio supratimosmile.gifsmile.gif. Bet ir tai isgyvenom:)smile.gifsmile.gif.


zinok II-oje kai taip vaiksto irgi gerai girdisi biggrin.gif bet pritariu, vienvietes palatos - geris, nereikia taikytis prie kaimynes, lankytoju gausa nevargina ir pati sau seimininke esi cool.gif
o siaip neturiu jokiu priekaistu, ne viesbutis, bet ir maistas normalus bei jo pakanka, ir palata vale kasdien, ir gydytoja apziuredavo vaikuti kasdien. Linksmiausias buvo vaiku gydytojas, toks prie bajeriuku biggrin.gif o gimdymas kaip gimdymas, gimdziau nesitarus, gal ir paprastesne gimdykla, negloste nieks galvos, bet man to ir nereikejo. Galiu pagirt akusere Alanta, kuri tikrai nuosirdziai priziurejo, rupinosi nelaukdama ar idesim i kisene, ramybes isikunijimas 4u.gif
Atsakyti
pritarsiu, tikras gėris vienvietė palata thumbup.gif Girdisi, aišku, už sienos ir verkimas ir trypčiojimai, bet vistiek pats sau šeimininkas, nei kam trugdai, nei tau kas trugdo. Man dar labai patiko, kad už nedidelius pinigėlius šalia galėjo nakvoti ir vyras, nes bent man pagalbos tikrai reikėjo ir ji tikrai pravertė smile.gif
Atsakyti
As taip pat II gimdziau, nesitarusi ir niekam nemokejau, isskyrus epidura ir vyro lovadienius.
Gero nelabai galiu ka pasakyt, gydytoja chame, beliko kad dar vepla isvadintu, o vedeja dar skyriaus vedeja, graudu kokie specelistai dirba, nors savo darba matyt ismane, -neturiu su kuo palyginti... Akusere labai sauni Linute.
Na aisku jai vyras nebutu toks naglas manau gimdymas nekaip butu baigesis, ir prieziura kaip zinia nemokama ne kazka...
gimdymas baigesi cezariu, nors iskart buvo sakoma, kad reiks cezario, bet argi kas klausesi, juk nemokejau ir nesitariau is anksto biggrin.gif
po operacijos isgirdau tik zodine isvada, visvien nebutu pati pagimdzius, virkstele tai pertrumpa..., -neapsiziurejo priziurinti gydytoja sauniai sakyciau.
po operacijos i paprasta palata pagulde, toletas per puse skyriaus ropot, vos daieidavau, o kai daeidavau, juk bendras, patyliu... gryzti tekdavo su svaigstancia galva ir mintimis ar pareisiu iki palatos.
palatos gydytoja, "gal ir gera butu buvusi" jai sumokejusi buciau biggrin.gif
maistas aisku geras smile.gif valytojos puikios smile.gif

verta butu tik del to kad atskira palata ir vyras gali buti visa laika salia ir maistas geras. DAugiau nezinau del ko. I interjera neziurejau, ne tas galvoi buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrine vilke @ 2010 10 17, 22:13)
-As taip pat II gimdziau, nesitarusi ir niekam nemokejau, isskyrus epidura ir vyro lovadienius.
--Gero nelabai galiu ka pasakyt, gydytoja chame, beliko kad dar vepla isvadintu, o vedeja dar skyriaus vedeja, graudu kokie specelistai dirba, nors savo darba matyt ismane,  -neturiu su kuo palyginti... Akusere labai sauni Linute.
Na aisku jai vyras nebutu toks naglas manau gimdymas nekaip butu baigesis, ir prieziura kaip zinia nemokama ne kazka...
gimdymas baigesi cezariu, nors iskart buvo sakoma, kad reiks cezario, bet argi kas klausesi, juk nemokejau ir nesitariau is anksto biggrin.gif
po operacijos isgirdau tik zodine isvada, visvien nebutu pati pagimdzius, virkstele tai pertrumpa..., -neapsiziurejo priziurinti gydytoja sauniai sakyciau.
---po operacijos i paprasta palata pagulde, toletas per puse skyriaus ropot, vos daieidavau, o kai daeidavau, juk bendras, patyliu... gryzti tekdavo su svaigstancia galva ir mintimis ar pareisiu iki palatos.

-Keista, kad už epidūrą turejai sumokėti g.gif Aš "savo noru priverstinai" gavau epidūrą, o po to, kai situacija pasikeitė į ekstrinį CP, už epidūrą, pasak Kalvinsko, mokėti nereikia, nes epidūro rinkinys vistiek būtų buvęs panaudotas esant CP situacijai. Gal dabar tvarka keitėsi? Nors jei aš na neturiu pinigų, neturiu, tai ką, nedarys spinalinės ir CP??
--Žebrauskienė yra Žebrauskienė. cool.gif
Manau, kad visi medikai daugiau ar mažiau nuo to paties darbo atbunka. Ir tie moters skausmai, ir jausmai, ir nerimas, ir pasimetimas jiems suvienodėja. Nors, kita vertus, ar gimdyvei klausytis užgaulių žodžių, kai kiekviena mediko balso intonacija sustiprėja 100x?? Gal jai pirmas ir paskutinis gimdymas. O prisiminimai tai lieka.
--- aš irgi vaikščiodavau į tualetą. Vyras buvo už lazdelę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rusmenė: 18 spalio 2010 - 08:51