Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnų reikšmės

Pamačiau, kad tema jau pasibaigusi, bet man labai įdomu ką mano sapnai gali reikšti.Vis sapnuodavau, kaip esu kviečiama sugrįžti šokti į šokių mokyklą, bet taip ir nepradėdavau šokti, o šiąnakt susapnavau, kad šoku su visais, esu centre.Gal kas žino ką tai reiškia? 4u.gif
Atsakyti
Tai jau trečia tema apie sapnus ax.gif
Atsakyti
Sena tema

smile.gif
Atsakyti
Aš pati bandžiau kažką pastebėti, kas kartotųsi po tų sapnų, tačiau niekas lyg ir nesikartojo. blush2.gif Gal atsiras žinančių, ką tai galėtų reikšti 4u.gif
Atsakyti
Na, o ką sapnuoja kitos? 4u.gif
Atsakyti
ka reikstu daznai sapnuojant laivus ,traukinius -vis plaukiu ,vis vaziuoju.
Atsakyti
Traukiniai šiaip reiškia permainas, važiuoti traukiniu - meilės santykius.

O gal man kas padės. Sapnavau savo prieš keletą metų mirusią močiutę, su ja sapne kalbėjau. Kalbėjau tai šiaip apie beleką, ji buvo smagi, švari, sveikai atrodė ir pokalbiai buvo smagūs. Atsimenu, paklausiau ar pomirtinis gyvenimas egzistuoja ir ji man pasakė, kad taip. Paskui sapnavau, kad mirė kita močiutė, kuri yra gyva, regėjau ją negyvą, bet ne karste. Nesijaučiu išsigandus ar kaip, bet kažkaip keistai, pats sapnas irgi nebuvo liūdnas, ta prasme nebuvo liūdnos nuotaikos sapne. Ką tai galėtų reikšti?
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2010 01 11, 12:13)
Traukiniai šiaip reiškia permainas, važiuoti traukiniu - meilės santykius.

O gal man kas padės. Sapnavau savo prieš keletą metų mirusią močiutę, su ja sapne kalbėjau. Kalbėjau tai šiaip apie beleką, ji buvo smagi, švari, sveikai atrodė ir pokalbiai buvo smagūs. Atsimenu, paklausiau ar pomirtinis gyvenimas egzistuoja ir ji man pasakė, kad taip. Paskui sapnavau, kad mirė kita močiutė, kuri yra gyva, regėjau ją negyvą, bet ne karste. Nesijaučiu išsigandus ar kaip, bet kažkaip keistai, pats sapnas irgi nebuvo liūdnas, ta prasme nebuvo liūdnos nuotaikos sapne. Ką tai galėtų reikšti?



aplamai kiek as zinau -sapnuoti mirusius.reiskia geras zenklas,kai kada oro permaina.
i sapnus reiktu isigilinti moketi juos interpretuoti.
Atsakyti
bent karta per metus susapnuoju, kad stoviu pajury ir matau kaip ateina didziule banga, o as bandau issigelbeti. g.gif turbut kita kart reiks uzsirasynet kada ka susapnuoju ir issiaiskinti ka vis delto tai reiskia.
Atsakyti
Aš sapnavau gyvates, tiksliau kobras. Bet jos manęs nelietė, bet aš jų labai bijojau. Ką tai galėtų reikšti? g.gif Toks fe sapnas, nemėgstu šliužų unsure.gif
Atsakyti
Įdomu, ką reiškia sapnuoti briedį? Sapnavau, kad namie iš kažkur atsirado jauniklis briedis. Vaikščiojo po kambarius, toks ramus, atrodė kaip prijaukintas. Pagalvojau, kad gal alkanas, daviau duonos, vandens iš gėlių laistytuvo, tai tas briedukas labai smarkiai gėrė. Po to nusprendėm išleist jį į lauką, kad eitų savo keliais. Išleidom, ir man pasidarė neramu, kad gal jis niekur neis, gal nebemokės savarankiškai gyvent, susirast sau maisto. Taigi išėjau jo ieškot, iš pradžių niekur neradau, po to žiūriu, netoli namų, kažkokiam kukurūzų lauke stovi. Tas briedis irgi mane pamatė, priėjo, o aš jam pradėjau ieškot šieno, lyg kažkokių šiaudų daviau paėst. Tai va toks tas sapnas, kažkoks gana keistas.
Atsakyti
Sveikos..
gal galit man kuri nors paasikint..
Jau savaite (ar daugiau) saponuoju viena vyra..jis mano pazystamas,mano geras draugas,bet dabar taip atsitiko kad nebendraujam.sapnuoju kad jis man kazka bando pasakyt,kad su manim graziai elgias.bet jo sapne nematau...ka tai galetu reikast?
Atsakyti