Įkraunama...
Įkraunama...

Ukmergės GN

QUOTE(Semilga @ 2010 02 04, 21:30)
Dar vis namuose nestuke.gif Neskuba leliukas smile.gif Nors jau galvyte istatyta ten, kur priklauso (ziurejo vakar echo ir ant "lektuvo"), tik dar gimdos kaklelis nepasiruoses,neatsidares, bet sake,kad gali cia greit ivykti...Ypac kai antrakart gimdau.Tai va, ir laukiam bet kada... ax.gif Tikiuosi,kad viskas praeis sklandziai ir lengvai.Dar karta persiskaiciau visas Ukmerges GN temukes 4u.gif

Smagu, kad mažylis išlaukė savo laiko ir nepaskubėjo smile.gif Dabar bus pilnai pasiruošęs užkariauti šį pasaulį bigsmile.gif 4u.gif lauksim naujienų 2.gif
Atsakyti
Gal kas ka girdejot apie dabartine padeti gimdymo namuose?Ar daug Ukmergej gimdanciu?ar visos palatos uzimtos? smile.gif Tikiuosi,mums bus vieteles,kai prieis laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Na, pagaliau prisiruosiau prisesti ir parasyti mirksiukas.gif Jau turim dukryte!Gime 2010 02 06 11.53h. ax.gif Labai greit viskas vyko,per h.Atvaziavau gimdyt su 8cm,staigiai viskas ta ryta prasidejo ir baigesi.Na,saremius teko iskest,nes jau per velu buvo nuskausminti. Nei plysau,nei kirpo-liuks jauciuos.Mazyle ir.Svoris 3370g,50cm.Gulejau vienutej Ukmerges palatoj,salygos,prieziura-super.Su niekuo nesitarem is anksto.Budejo Kalinauskiene, ji ir dalyvavo gimdyme.Labai saunus zmogus! 4u.gif Taip pat ACIU tamsiaplaukei akuserei (nezinau jos vardo nei pavardes).Vaiku gyd tamsiaplauke ir buvo labai maloni 4u.gif Na, tikrai superinis personalas, prieziura.Tikrai nesigailiu,kad gimdziau ne Vilniuje, o Ukmergeje.Gal kada ir vaziuosime vel, sunaus gimdyti mirksiukas.gif
MES LABAI LAIMINGI!!!;)

P.S. apie situacija tuo metu.Be manes gulejo dar 3mamytes kitose palatose.Liuksine palata buvo uzimta, iskart pasiule vienviete nemokama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semilga: 14 vasario 2010 - 20:57
Sveikinu su dukryte 4u.gif
Smagu,kad viskas taip sklandziai ivyko mirksiukas.gif
as irgi zadu ten gimdyti kovo men unsure.gif o idomu kaip su tais epidurais? ar reik savo turet, ar,jei prireiks,patys duos? kiek kainuoja ta liuxine palata? duoda mamoms gimdymui kokius marskinelius,ar savo reik turet? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Semilga @ 2010 02 14, 20:54)
Sveikutes.
Na, pagaliau prisiruosiau prisesti ir parasyti mirksiukas.gif Jau turim dukryte!Gime 2010 02 06 11.53h. ax.gif Labai greit viskas vyko,per h.Atvaziavau gimdyt su 8cm,staigiai viskas  ta ryta prasidejo ir baigesi.Na,saremius teko iskest,nes jau per velu buvo nuskausminti. Nei plysau,nei kirpo-liuks jauciuos.Mazyle ir.Svoris 3370g,50cm.Gulejau vienutej Ukmerges palatoj,salygos,prieziura-super.Su niekuo nesitarem is anksto.Budejo Kalinauskiene, ji ir dalyvavo gimdyme.Labai saunus zmogus! 4u.gif Taip pat ACIU tamsiaplaukei akuserei (nezinau jos vardo nei pavardes).Vaiku gyd tamsiaplauke ir buvo labai maloni 4u.gif Na, tikrai superinis personalas, prieziura.Tikrai nesigailiu,kad gimdziau ne Vilniuje, o Ukmergeje.Gal kada ir vaziuosime vel, sunaus gimdyti mirksiukas.gif
MES LABAI LAIMINGI!!!;)

P.S. apie situacija tuo metu.Be manes gulejo dar 3mamytes kitose palatose.Liuksine palata buvo uzimta, iskart pasiule vienviete nemokama.

Sveikinu 4u.gif džiaugiuosi kad geri įspūdžiai ir yra noras susilaukti trečio lėliuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2010 02 14, 22:17)
Sveikinu su dukryte  4u.gif
Smagu,kad viskas taip sklandziai ivyko  mirksiukas.gif 
as irgi zadu ten gimdyti kovo men  unsure.gif   o idomu kaip su tais epidurais? ar reik savo turet, ar,jei prireiks,patys duos? kiek kainuoja ta liuxine palata? duoda mamoms gimdymui kokius marskinelius,ar savo reik turet?  g.gif  smile.gif

seip kiek zinau epidiurus patys duoda, kaina jei neklystu apie 200 Lt Gimdymui marskinius duoda ir chalata. Komercine palata kai gimdziau buvo apie 30 Lt (jau tiksliai neprisimenu) Labai tikiuos kai gmdysiu ji vel bus laisva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskininkele: 14 vasario 2010 - 21:40
QUOTE(Linulee @ 2010 02 14, 21:17)
Sveikinu su dukryte  4u.gif
Smagu,kad viskas taip sklandziai ivyko  mirksiukas.gif 
as irgi zadu ten gimdyti kovo men  unsure.gif  o idomu kaip su tais epidurais? ar reik savo turet, ar,jei prireiks,patys duos? kiek kainuoja ta liuxine palata? duoda mamoms gimdymui kokius marskinelius,ar savo reik turet?  g.gif  smile.gif

kai buvome sausio pradz ukmerg ligon apsiziuret,klausiau apie epidura ir minejau,kad jo noreciau.kai atvaziavau gimdyt,sesele mane prisimine ir sako,kad iskart pagalvojo,kaip gerai,kad tuo metu ligon Tyla anesteziologas yra.Bet apziureje mane,pamate,kad jau per velu..pasake,kad tex pakentet..Siaip buvo mineje,kad iskviecia,jei jo nebuna,nuvykus iskart reik pasakyt,kad nori,200Lt kainuoja jo paslauga.Marskinius dave pries gimdyma ir po gimdymo kitus- svarius.siule chalata-savo turejau.Indu ir nereikejo(o buvau isidejus stalo irank,puoduka,nes kitur ju neduoda).Vaikuciui paprase tik kojiniu ir kepurytes,apvilko ligonines rubeliais.Kita diena pervilkau jau savais.Liuksine palata kainuoja 30Lt parai.Tik neaisku,ar tadien bus laisva..nemokama vienute man patiko.Tikrai likau patenkinta.Tualet pop tik siulau pasiimt keleta rulonel.1turejau,vyras dar 2 atveze.tai visus ir sunaudojau.Liepe daznai eit i tualet,greiciau issivalo gimda,traukiasi.Klausk kas daugiau rupi;)
Atsakyti
QUOTE(Semilga @ 2010 02 14, 22:28)
kai buvome sausio pradz ukmerg ligon apsiziuret,klausiau apie epidura ir minejau,kad jo noreciau.kai atvaziavau gimdyt,sesele mane prisimine ir sako,kad iskart pagalvojo,kaip gerai,kad tuo metu ligon Tyla anesteziologas yra.Bet apziureje mane,pamate,kad jau per velu..pasake,kad tex pakentet..Siaip buvo mineje,kad iskviecia,jei jo nebuna,nuvykus iskart reik pasakyt,kad nori,200Lt kainuoja jo paslauga.Marskinius dave pries gimdyma ir po gimdymo kitus- svarius.siule chalata-savo turejau.Indu ir nereikejo(o buvau isidejus stalo irank,puoduka,nes kitur ju neduoda).Vaikuciui paprase tik kojiniu ir kepurytes,apvilko ligonines rubeliais.Kita diena pervilkau jau savais.Liuksine palata kainuoja 30Lt parai.Tik neaisku,ar tadien bus laisva..nemokama vienute man patiko.Tikrai likau patenkinta.Tualet pop tik siulau pasiimt keleta rulonel.1turejau,vyras dar 2 atveze.tai visus ir sunaudojau.Liepe daznai eit i tualet,greiciau issivalo gimda,traukiasi.Klausk kas daugiau rupi;)

o kaip ten su prieziura? nera taip kaip kokiam antakalny,kad nekreipia demesio sesutes i tave ir visai nepadeda ir nepamoko?nes man pirmas vaikas,tai kils ten daaaaug neaiskumu cool.gif o kepurytes leliui butinai reik isvirksciom siulem? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2010 02 15, 00:01)
o kaip ten su prieziura?  nera taip kaip kokiam antakalny,kad nekreipia demesio sesutes i tave ir visai nepadeda ir nepamoko?nes man pirmas vaikas,tai kils ten daaaaug neaiskumu  cool.gif  o kepurytes leliui butinai reik isvirksciom siulem?  rolleyes.gif

pamoko ir maitint,ir duoda paskaityt kaip taisyklingai tai daryt,paruostas spec.aplankas,yra palatoj.Ir vis ateina pasiteirauja ar viskas gerai,gal ko reik,kaip jauciates ir pan.Galima ir pasikviest,jei su vaikiuko neiseina nuramint(su tuo mekonijum vargsta,pilvukus pucia),tai spec.mygtuka paspaudi ir issikvieti sesute(man neprireike-susitvarkem,kitu vaikuciai naktimis labai verke,tai girdejau,kaip kviete sesutes).Tikrai del nieko nesijaudink.Ir maistas cia skanus,tai ne Vilniuje,kur pirmaja dukryte gimdziau.Is sios ligon liko sviesus ispudziai.Tikrai cia ne konvejeris kaip Vilniuje,kad buvo.Nepamirsk negazuoto mineralinio-po gimdymo labai troskina.Kepuryte mano buvo storesne medziagine,nebutinai su tom siulem;)Duso slepetes isimesk-maloniau paciai duse su jomis;)Gavom dar ir dovanu leliui-kremukai,bandymeliai,bukleteliai,knygeles pasiskaitymui:)
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2010 02 14, 23:17)
Sveikinu su dukryte  4u.gif
Smagu,kad viskas taip sklandziai ivyko  mirksiukas.gif 
as irgi zadu ten gimdyti kovo men  unsure.gif  o idomu kaip su tais epidurais? ar reik savo turet, ar,jei prireiks,patys duos? kiek kainuoja ta liuxine palata? duoda mamoms gimdymui kokius marskinelius,ar savo reik turet?  g.gif  smile.gif


Kai as gimdziau pries pusantru metu tai del epiduro reikejo is anksto perspeti. Nes jie neturi savo anesteziologo. Todel ji iskviecia ir jo paslaugos kainuoja 200 lt. Bet man jau buvo per velu, tai teko pakenteti. Bet siaip gimdymas vyko greitai ir sklandziai. Gydytojaiir visas personalas nuostabus. Duoda vienus marskinius gimdymui ir paskui po gimdymo. As kaip tik gulejau toj liuxinej palatoj ir uz para mokejau 30 lt. Pagulde mane penktadieni isleido pirmadieni ir sumokejau 90 lt. uz ta palata. Tai manau, kad nebrangu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Linulee @ 2010 02 15, 02:01)
o kaip ten su prieziura?  nera taip kaip kokiam antakalny,kad nekreipia demesio sesutes i tave ir visai nepadeda ir nepamoko?nes man pirmas vaikas,tai kils ten daaaaug neaiskumu  cool.gif  o kepurytes leliui butinai reik isvirksciom siulem?  rolleyes.gif

Prieziura ten tikrai superine thumbup.gif Tiek is gydytoju puses, tike is sesuciu thumbup.gif Visi jie nuostabus. Man ir vaiku gydytoja,ir sesutes parode kaip reikia maziuka pamaitinti. Padejo patoge padeti atrasti. O jei tik ko reikia sesutes is karto ateina smile.gif Man tereikejo mygtuka palaitoj paspausti mirksiukas.gif Man parode ir kaip taisyklingai bambute valyti ir net pacios pampersus pakeisdavo,maziukui uzpakaliuka pamokino kaip nuplauti mirksiukas.gif Man irgi buvo pirmas vaikelis, tai jos jau viska padejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiva @ 2010 02 15, 12:09)
. Nes jie neturi savo anesteziologo. Todel ji iskviecia ir jo paslaugos kainuoja 200 lt. Bet man jau buvo per velu, tai teko pakenteti. Bet siaip gimdymas vyko greitai ir sklandziai.

Jie turi ir ne viena savo anesteziologa biggrin.gif , tik gali jo nebuti darbe, gali tureti kita operacija ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2010 02 15, 15:13)
Jie turi ir ne viena savo anesteziologa biggrin.gif , tik gali jo nebuti darbe, gali tureti kita operacija ir t.t.  mirksiukas.gif


As nezinojau,nes kai nuvaziavau gimdyti skyriaus vedejas man pasake, kad pas juos nera anesteziologo ir jei noresiu epiduro, teks ji issikviesti ir si paslauga kainuos 200lt. g.gif Ai tai galvoju bloga supratau, tada gal kalbejo apie gimdymo skyriu tiktai. Kad skyrius neturi anesteziologo doh.gif
Atsakyti