Įkraunama...
Įkraunama...

Ukmergės GN

QUOTE(vilvet @ 2014 10 17, 21:34)
Oi labai didelis skirtumas  mirksiukas.gif  kai viskas gerai gal ir vienai pagimdyti galima bet juk ne visada viskas eina gerai.... man pvz labai nepasiseke ir tikrai daugiau tokio gydytojo nenoreciau salia matyti  doh.gif

kiekvienas atvejis skirtingas, mano atvejis kitoks, as jam labai dekinga, jei ne jis vietoj manes ir vaiko butu like tik du kaubureliai kapuose
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2014 10 18, 18:25)
kiekvienas atvejis skirtingas, mano atvejis kitoks, as jam labai dekinga, jei ne jis vietoj manes ir vaiko butu like tik du kaubureliai kapuose

drinks_cheers.gif cia tiesa. Visoms skirtingai blush2.gif bet as butent apie save kalbejau ax.gif mirksiukas.gif ir del jo aplaidumo mano atveju, bijau jo kaip velnio cool.gif
Atsakyti
manau tikrai svarbu prie kokio gyditojo gimdysi,nes vis gi nezinai kaip pasisuks gimdimo eiga ir tuomet daug lemia gyditojo profesionalumas,o ne nuo pacios 4u.gif man pirmasis buvo komplikuotas tad dziaugiuosi kad geras gyditojas pasitaike ir malonus ir zinantis savo darba 4u.gif
Atsakyti
Laukiu ir aš ten savo eilės ax.gif
Atsakyti
sveikos,o kokios kainos ten mokamu palatu zinau kad yra 2 viena pigesne kita brangesne,kai pirmaja gimdziau ta pigesne buvo siaip nemokama g.gif
Atsakyti
O kaip ten su epidūru? Gavot?
Atsakyti
Sveikos, gal kuri žinot ar gydytojos Rinkevičienė ar Kalinauskienė turi privačius kabinetus? Kuri nors iš jų. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2015 10 26, 10:35)
Sveikos, gal kuri žinot ar gydytojos Rinkevičienė ar Kalinauskienė turi privačius kabinetus? Kuri nors iš jų. Ačiū  4u.gif

Rinkeviciene turi tikrai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2015 11 05, 01:14)
Rinkeviciene turi tikrai. smile.gif

Tikrai? O kaip ten su eilėm? Ir kainom smile.gif ? Nors jau greit sulauksiu eilės klinikoj,bet įdomu ateičiai. Kuriam rajone jis yra? g.gif
Atsakyti
Kaip tylu Ukmergej, nejau niekas nebegimdo? g.gif
Man per artimiausia menesi teks nuvaziuoti, tai butu idomu pasiskaityti naujausiu ispudziu.
Dziugina, aisku, kad siaip atsiliepimai geri thumbup.gif
Atsakyti
Niu va, niekas negimdo. o mes Ukmergej ir sudalyvavom. atsiliepimai patys geriausi. gimdymas buvo greitas ir sklandus- aciu Dievui, tai negaliu ivertinti visko, bet mumis rupinosi tikrai gerai. Personalas rupestingas ir t.t.
Kas abejoja, tikrai gimdykit Ukmergej, nes gimdyviu nedaug, todel gali kiekvienai laiko skirti.
Atsakyti

sveikos o kiek ten mokamos palatu kainos idomu man kovo 18diena terminas ,bet nelabai noriu prie vanago gimdyti  :nestuke  :huh2:​ 

Atsakyti