Įkraunama...
Įkraunama...

Grąžinkite mums kosmetiką!

QUOTE(V*i*k*a @ 2010 01 13, 14:56)
Tai turbut vienintelė kosmetikos priemonė, kurios verkiau  verysad.gif Nieko geriau taip ir neradau  doh.gif

Nu verkti del tokiu dalyku tai nereikia,bus tu pudru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2010 01 13, 10:11)
Nu nesikeikus, pasirodo, yra Lina Bocardi kosmetikos Barselonoj, o as, kai ten buvau, net nepasidomejau unsure.gif Idomu, ar internetu galima kazkur isigyti g.gif
http://www.linabocardi.com/


Prisijungiu prie apraudanciuju sia kosmetika unsure.gif
ten buvo vienintelis lupdazis, kurio spalva tiko idealiausiai per visa
laika, kiek naudoju lupdazius, tokio niekur niekada neberadau verysad.gif
Atsakyti
man labai truksta manhatten magic cream powder. veikdavo kaip tobulas shimmeris ir nuostabiai atrodydavo akiu kampuciuose verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2010 01 13, 14:59)
Nu verkti del tokiu dalyku tai nereikia,bus tu pudru biggrin.gif


lotuliukas.gif Retai kada pasigendu kokios kosmetikos, jeigu nėra randu pakaitalą. Bet šios pudros tikrai nuoširdžiai gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2010 01 13, 10:11)
Nu nesikeikus, pasirodo, yra Lina Bocardi kosmetikos Barselonoj, o as, kai ten buvau, net nepasidomejau unsure.gif Idomu, ar internetu galima kazkur isigyti g.gif
http://www.linabocardi.com/


Gaila, kad siame puslapyje nera pardavimui prekiu.... Esu jiems parasius uzklausa kur butu galima isigyt ju....

Isvis internete mazai bet kokios info apie LB - radau viena puslapiuka sia kosmetika prekiaujanti (na ne tik sia), bet pasirinkimas laaaabai skurdus (keli seseliai ir lupdaziai, dar kvepaliuku keletas), tai galvojau gal susigundyt ir parsisiust ka nors, bet kad uz lupdaziuko siuntima i JAV reiketu suplot apie 20EUR (updazis 10EUR berods), tai kazkaip fantazija atsoko, o ypac kai spalvos gali realybej neatitikt foto.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 01 06, 14:22)
Gal kada sugrys sios nerealios priemones i prekyba (o gal kas mate kur dar ju galima gaut? bigsmile.gif )
St. Ives produkcija - sampunai ir balzamai, duso zeles ri scrubai buvo nerealus
user posted imageuser posted image



man rodos aš šių priemonių mačiau Thomas Philips parduotuvėje, jei jūsų mieste yra nuvykite pasižiūrėti manau kad rasite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Linine~: 15 sausio 2010 - 20:45
QUOTE(lelytia @ 2010 01 05, 16:02)
Neseniai pastebėjau, kad lentynose nebėra tušo, kurį taip mėgau.  unsure.gif
user posted image

O dar prieš kelis metus negalėjau patikėti, kad nebeprekiaujama "Max Factor" "Color Adapt Sheer Radiance" pudra.
user posted image

Taigi sukūriau temą apie priemones, kurias mes taip mėgome, bet nebegalime įsigyti parduotuvėse.

Pasidalinkite savo nuoskaudomis, kokios nebegaminamos kosmetikos jūs pasiilgstate?


as ir sita tusa naudojau, labai aptiko, kad blakstienas graziai riesdavo ir nesulipindavo. gaila, kad neber jau jo. ax.gif gerai, kad nors sepeteli jo pasilikau.
Atsakyti
gal žinote ar vis dar pardavinėja RASA nenuplaunamą plaukų balzamą su šilko baltymais ? kiek apėjau parduotuvių , jo neberadau verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Man gaila, kad nebėra vienos Lumene šešėlių spalvos, tokie dvispalviai šešėliai buvo, kūno spalvos ir tamsiai rudai slyvinės spalvos, dar toks nude spalvos lūpdažiukas, gana riebus, bet nenubėgantis, tų tai labai gaila unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkClarin @ 2010 01 23, 15:48)
gal žinote ar vis dar pardavinėja RASA nenuplaunamą plaukų balzamą su šilko baltymais ? kiek apėjau parduotuvių , jo neberadau  verysad.gif
user posted image


nebe schmoll.gif
Atsakyti
Na aš tai "apraudosiu" verysad.gif viena labai man nuostabu dalyka - Bourjous lupų dažus...prieš kokius 3-4 metus leisdavo tokius su spindančiais daleliais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tie daleliai buvo kaip gydomasis ir šveičiamasis pilingas, ir spalva buvau atradusi tokia puikia thumbup.gif tikrai labai gaila kad nustojo gaminti, pakeisti tikrai neradau kuom.
Atsakyti
Man labai patiko Christobal Balenciaga kvepalai (tai buvo astuonioliktojo gimtadienio dovana). Tuo metu jais dar prekiavo Sarma. Siuo metu ju nera nei Sarmoj, nei Kristianoj. Tiesa, gal butu galima parsisiust internetu.

Lina Bocardi kosmetika kelia sentimentus smile.gif Mums su viena drauguze, paaugliukems, tai buvo pirmoji kosmetika smile.gif


Manhatten tose mazose spec. kolekcijose daznai turi visai nieko niekuciu, kuriuos paskui galima rasti nebent Aistruolej (tokia kosmetikos isparduotuve netoli Lukiskiu aikstes).

Labai gailejau vienos Nivea pudros, kurios kuri laika dar galejau ten rast smile.gif Dabar naudoju Max Factor ir Gosh, o jos, deja, gerokai brangesnes sad.gif

Siaip uzknisa, jog atrandi kokia gera priemone, bet gali but, kad dziaugsies tik pora metu. blink.gif

Atsakyti