Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

Jau kelias dienas bandau prisiskambinti Svetlanai is Tulpiu g. ir niekaip! Tai atmeta, tai nekelia...o taip reiketu! mellow.gif
Atsakyti
Aš ir buvau pas Zinaidą, prieš kelias savaites. Tai man daug tiesos pasakė, iš praeities nieko nepasakojo, bet apie dabartį, tai kaip yra taip ir pasakė. Ir tokių dalykų kurių nenuspėsi - na, kad dėl buto bylinėjamės, ir kad jau baigta viskas. Taipogi dar smulkmenų suminėjo, kurios atitiko realybę.
Šiaip tai gi matosi, kada kaip sakant grybą pjauna, buvau čia pas tokį būrėją vyrą a.šančiuose, tai ir aš tiek papasakoti galėčiau lotuliukas.gif Geriausiai, tai sako: tris vaikus turi, sakau "ne tik vieną", tasai - "tai dvynukus turėsi" doh.gif lotuliukas.gif Ir visa kita buvo tik spėlionės arba abstarktus pasakymas.

O pas Zinaida, normaliai susakė kas kaip, ko tikėtis, kur atsargiau ir t.t

Tik turiu tokį vieną neaiškumą, jau antra būrėja taip sako, bet taip neaiškiai, apie našlystę, bet ji dar kažkur toli ir tokia miglota. Bet kas įdomiausia, kad gan seniai buvau Jonavoje (turbūt pas tą pačia kur ir važiuojate), tai ir man apie našlystę kalbėjo, tai pamaniau nusišneka, nes net dar savo vyro nepažinojau ir tekėti nesiruošiau. Bet va dabar kažkaip prisiminiau g.gif tai kaip ir rūpestį turiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2010 04 28, 22:00)
Aš ir buvau pas Zinaidą, prieš kelias savaites. Tai man daug tiesos pasakė, iš praeities nieko nepasakojo, bet apie dabartį, tai kaip yra taip ir pasakė. Ir tokių dalykų kurių nenuspėsi - na, kad dėl buto bylinėjamės, ir kad jau baigta viskas. Taipogi dar smulkmenų suminėjo, kurios atitiko realybę.
Šiaip tai gi matosi, kada kaip sakant grybą pjauna, buvau čia pas tokį būrėją vyrą a.šančiuose, tai ir aš tiek papasakoti galėčiau lotuliukas.gif Geriausiai, tai sako: tris vaikus turi, sakau "ne tik vieną", tasai -  "tai dvynukus turėsi" doh.gif  lotuliukas.gif  Ir visa kita buvo tik spėlionės arba abstarktus pasakymas.

O pas Zinaida, normaliai susakė kas kaip, ko tikėtis, kur atsargiau ir t.t

Tik turiu tokį vieną neaiškumą, jau antra būrėja taip sako, bet taip neaiškiai, apie našlystę, bet ji dar kažkur toli ir tokia miglota. Bet kas įdomiausia, kad gan seniai buvau Jonavoje (turbūt pas tą pačia kur ir važiuojate), tai ir man apie našlystę kalbėjo, tai pamaniau nusišneka, nes net dar savo vyro nepažinojau ir tekėti nesiruošiau. Bet va dabar kažkaip prisiminiau g.gif tai kaip ir rūpestį turiu unsure.gif

ta janina is Jonavos visom mano draugem sake,kad nasles liks,juk normalu,moterys gyvena ilgiau! dazniausiai jos visos ir lieka naslem... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazosios @ 2010 04 28, 22:23)
ta janina is Jonavos visom mano draugem sake,kad nasles liks,juk normalu,moterys gyvena ilgiau! dazniausiai jos visos ir lieka naslem... smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
del Zinaidos as ir pasisakysiu smile.gif pildosi ***** ka sake smile.gif kaip nuejau (pries pora sav) pasake kad buves draugas apie mane galvoja , zodzu gailisi ir t,t, is pradziu masciau naturalu, jauna vedusi moteris aisku kad turejau pries tai bernu ax.gif tai ir BURIA. ale jis dar afisuos mano gyvenime, sujauks mintis ir t,t, sako buk atsargi nes nemalonumai bus... ir ka manot??? gal uz triju dienu savo ex susitikau, kaip begau i krumus lotuliukas.gif ai, kazkaip nenorejau pasimatyti, nes sutikau ta del kurio ir nr keiciau po skirybu blush2.gif zodziu prisiminiau jos zodzius ir galvoju tikrai prasys tel ale pakaus kaip gyvenu ir pan, paskui paskambins ar parasys pamatys vyras ir ,t,t zodziu, butu tiesiog nemalonu. tai isvengiau smile.gif sutapimas tai ar ne bet pildosi. dabar dar laukiu baudos is policijos thumbup.gif nes sake kad nuostoliai kelyje del uniformuotu vyru doh.gif thumbup.gif (cia jos pranasyste buvo artimom dienom)
Atsakyti
o gal KARMA daro savo? g.gif pvz.mano draugė, su kuria buvau pas Ritą, tai drugei pasakė netikėtumai kelyje - kitą dieną netikėtai sugedo mašina automagistralėj. vat, tau kad nori netikėtumai.... smile.gif kaip sakoma, ką galvoji, tas ir bus.... wink.gif
Atsakyti
O Zinaida nusako tik tai kas ivyks artimiausiu metu ar gali nusakyti ir keliems metams i prieki?
Atsakyti
QUOTE(hayati @ 2010 04 29, 12:29)
O Zinaida nusako tik tai kas ivyks artimiausiu metu ar gali nusakyti ir keliems metams i prieki?

man ir apie tolimesnę ateitį pasakojo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2010 04 29, 15:21)
man ir apie tolimesnę ateitį pasakojo rolleyes.gif


MAN IRGI. PASAKOJO IR APIE ATEITY IR APIE DABARTY. SIAIP GERAI KLAUSIMU SUSIRUOSTI, IR JI GALI ANT TRIJU ZMONIU MESTI KORTAS DAR (VYRO, MAMOS, IR PAN) TAI PASIRINK SVARBIAUSIUS smile.gif
Atsakyti
Gal kas zinote Raseiniuose kokia bureja,arba aplink Raseinius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 04 29, 21:56)
Gal kas zinote Raseiniuose kokia bureja,arba aplink Raseinius? 4u.gif

Raseiniuose yra prieš buvusį kino teatrą "Žemaitį" , lyg Dubysos ten g. Tik tiksliai9 adreso neprisimenu, bet vietinės turėtų žinot. Pas ją gyva eilė, neregistruoja, tai jei pataikai nueit, kai neužsiėmusi, priima. Šiaip patiko ji man, o ir ima 10 lt. Praeitą vasarą buvau, kažkada gyvenau Raseiniuose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 04 29, 22:28)
Raseiniuose yra prieš buvusį kino teatrą "Žemaitį" , lyg Dubysos ten g. Tik tiksliai9 adreso neprisimenu, bet vietinės turėtų žinot. Pas ją gyva eilė, neregistruoja, tai jei pataikai nueit, kai neužsiėmusi, priima. Šiaip patiko ji man, o ir ima 10 lt. Praeitą vasarą buvau, kažkada gyvenau Raseiniuose blush2.gif



Aciu jum 4u.gif
Atsakyti