Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Camea @ 2010 01 11, 16:40)
man tai sitas receptukas atrodo toks riebus ir ta desra ne i tema  g.gif


Nu bent jau man tai ta desra net labai i tema, nors ir skeptiskai ziurejau gamindama pagal si recepta, o vat kas del riebumo, tai tu teisi, kita karta daryciau liesesni padaziuka rolleyes.gif
Atsakyti
Noriu patarimo 4u.gif
is kaimo atveze didziiuuule kiaules koja. Ka man is jos padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Makra @ 2010 01 13, 14:46)
Noriu patarimo  4u.gif
is kaimo atveze didziiuuule kiaules koja. Ka man is jos padaryti  g.gif

Gali kugeli padaryti ,man tai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lekianti @ 2010 01 12, 17:25)
VISTYTE SU DARZOVEM GRIETINELES PADAZE SU BULVIU KOSE




Bus išbandyta būtinai. Skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, seimininkes smile.gif turiu problemele...sestadieni laukia sioks toks pasisedejimas namuose ir noriu pagaminti "kasytes" is mesos g.gif tai vat reiktu patarimo: as manau, kad gaminciau is sprandines jas...bet galvoju, gal tada isilgai supjaustyti juosteles is viso mesos gabalo ir pinti kasas??? gal turit kokiu patarimu? perziurejau visus receptus su nuotraukomis ir neradau nieko, nors man lyg kazkada skaiciau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmonaute:) @ 2010 01 13, 17:10)
Sveikos, seimininkes smile.gif  turiu problemele...sestadieni laukia sioks toks pasisedejimas namuose ir noriu pagaminti "kasytes" is mesos g.gif tai vat reiktu patarimo: as manau, kad gaminciau is sprandines jas...bet galvoju, gal tada isilgai supjaustyti juosteles is viso mesos gabalo ir pinti kasas??? gal turit kokiu patarimu? perziurejau visus receptus su nuotraukomis ir neradau nieko, nors man lyg kazkada skaiciau... rolleyes.gif

pažiūrėk čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joana @ 2010 01 13, 18:24)



Aciu, Joana thumbup.gif isgelbejai gimtadienio svente clap.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmonaute:) @ 2010 01 13, 17:34)
Aciu, Joana thumbup.gif isgelbejai gimtadienio svente  clap.gif

nėra už ką, man seniai įstrigę tos Varvaros kasos, bet buvau pamiršus ax.gif reiks ir pačiai kada išmėgint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Joana @ 2010 01 13, 18:00)
nėra už ką, man seniai įstrigę tos Varvaros kasos, bet buvau pamiršus  ax.gif reiks ir pačiai kada išmėgint  smile.gif


as bandziau, visiems labai patiko, dariau is vistienos file ax.gif
Atsakyti
http://receptai.iki....7...t&per_page=
cia ne i tema, bet tai juk nerytes receptas
Atsakyti
Neryte ji is cia paemus
Atsakyti

Vištienos kotletai su omletu.
Darome faršą iš vištienos.Pas mane vištienos krūtinele,faršą dariau su blenderiu.Įmušiau kiaušinį,įdėjau druskos,pipirų ir manų kruopų.Įtarkavau morką ir gerai išmaišiau.
Kepame omletą.Kiaušinį suplakame su druska,pipirais ir dedame sutarkuoto sūrio.Omletas turi būti plonai iškeptas.Tada imame faršą tiesiog ant rankos suplojame,padarome kaip blyną,dedame gabaliuką omleto ir susukame kaip vyniotinį.Formuojame kotletą,apvoliojame džiūvėsiuose.Sutepame kepimo skardą aliejumi ir dedame savo kotletus.Kepame orkaitėje apie 40 min.Gaunasi labai skanus kotletukai.Tik,dariau su kiaulienos faršu...ne tik skanu bet ir gražu...Tiesiog vištienoje nelabai matosi omletas...
Garnyrui bulvių košė.
Salotos:špinatai,agurkas,druska,pipirai ir grietinė.


aciu Elena uz sita recepteli, man labai patiko smile.gif ax.gif tik gaila kad foto neturiu... bet ne karta bus daroma namie siti kotletukai, tik as to omleto i vidu nepagailejau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldūška: 14 sausio 2010 - 08:04