Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius...Paryžius...Paryžius...

Aš tai sužavėta Jūsų pasiryžimu su mažuliu keliaut į tą meilės miestą Paryžių. Man tai toks finansinis klausimėlis kyla, kiek maždaug kainavo. Ankstesnių pokalbių nepaskaičiau, bet turbūt nemažai. Ir Jūs keliavot vieni be kelionių agentūros, ar prancūziškai suprantat. Aš tai nė vieno žodžio, tektų mokytis...
Buvo nepaprastai įdomu.... Ech... smile.gif
Atsakyti
Uz 2 sav mes lekiam i Paryžiu. Didelis didelis ačiu mamytei Linaiva . Tikra saunuole, kad nepatingejai tiek daug visko papasakoti, tiek ziniu igavau ir taip idomiai skaiciau, kad vis zejau, ar dar nebaigi pasakoti tongue.gif Man tavo pasakojimai l pravers, ypac isidejau i galva - saugotis juoduku lotuliukas.gif nu bandysiu jiems napsiduot kaip nors lotuliukas.gif

Atsakyti
Aš tai siūlau į Paryžių važiuoti pavasarį. Mes buvom balandžio pabaigoj, kai viskas žydėjo. Mums gidė sakė, kad prancūzai naikina žolę iš parkų ir sodina gėles, kad nebūtų panašūs į savo kaimynus - anglus. doh.gif Keistuoliai, ane? Matėm keliose vietose, kaip jie žolę degina mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ir Napoleono paminklas, kurį pats sau pasistatė iš kelių šimtų patrankų ax.gif
user posted image
Atsakyti
Ne, mus vežė darbas. Buvome 3 dienų komandiruotėje, ale parodoj, tai 2 dienas paskyrėme Paryžiaus apžiūrai. Iš Lietuvos susitarėm su lietuve gide, kad parodytų įžimybes, paskui pėsčiom vaikščiojom. Tiesa, Eifelio bokšte 2 aukše pakibę palikom doh.gif , buvo toks lietus ir perkūnija. Kad kitos moteriškės net cypė. mirksiukas.gif
Kažkodėl nuotraukos nesimato, perkėliau kitaip. Gal dabar matysis.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
buvom mes Paryžiuj gruodžio mėn. - gražu, tačiau už širdies gelmių jis manęs nepagriebė ax.gif

Papildyta:
nelabai moku foto kelti į forumą, tai siūlau čia pasižvalgyti ką mačiau Paryžiuje bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airara*: 06 vasario 2007 - 20:12
QUOTE(airara* @ 2007 02 06, 20:09)
nelabai moku foto kelti į forumą, tai siūlau čia pasižvalgyti ką mačiau Paryžiuje  bigsmile.gif

kas sudomino, tai nykštys, kurioj vietoj jis yra? oi dar kiek daug nemačiau paryžiuj... na gal dar kada nuvažiuosiu biggrin.gif
Atsakyti
nu tie gėlynai Paryžiuje tai wub.gif , aš ir balandžio pradžioje važiuosiu aplankyti šį miestą, tai tikiuosi ičvysti panašių vaizdų ax.gif

o tas nykštys nebuvo čia reklama, tam siaubo filmui "Pjuklas" ar kažkas panašaus g.gif
Atsakyti
dėl reklamos tai nežinau ar tas nykštys tam skirtas g.gif
nykštys net nežinau kur blush2.gif g.gif mat buvom susitikę su ten gyvenančiais draugais, važiavom valgyt sraigių ax.gif tai pravažiavom pro prezidentūrą, dar kažkokius dangoraižius, kažkur ir tą nykštį "pagavom" rolleyes.gif
vat kai važiuoji mašina, o ne pėstute tai sunkiau ir susigaudyti, bet čia tikrai atokiau nuo centrinių Paryžiaus grožybių smile.gif
tiesa, kai ieškojom iš kurios stotelės važiuot į Sacre Cour, tai matėm paminklą, pastatytą princesei Dianai ( auksinės liepsnos) prie tunelio, kuriame ji žuvo, nenufotkinau, nes dar nežinojom, kam tos liepsnos doh.gif o kai sužinojom, jau nebuvo kada grįšt, sakė, kad ir tunelyje ta vieta tokia kokia liko po avarijos tik aptverta verysad.gif mes tunelyje nebuvom ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airara*: 15 vasario 2007 - 20:32
Aš taip pat prieš porą matų buvau Paryžiuj smile.gif važiavom su agentūra NOVATURAS. kelionė buvo pažintinė bet vistiek likau patenkinta.Labiausiai mane sužavėjo naktinis Paryžius smile.gif nors dienų buvom ne daug tačiau spėjom aplankyti įžymiausias jo vietas smile.gif Luvrą, Invalidų rūmus (kur palaidotas Napaleonas (matėm jo karsta)), vakare pakilome į Eifelio boktšą.Sutemus Paryžius atrodo nepakartojamai.paryžiečiai turi posakį:paskutinį kartą pamatyti Paryžių ir numirti. tai reiškia pakilti į Eifelio bokštą, apžvelgti iš bokšto viršaus visą miestą ir nušokti nuo jo žemyn...

Labai patiko plaukioti laivu naktį Senos upe ir matyti naktinį Paryžiaus gyvenimą.Plaukėm apie 24 val. o senos pakrantė buvo pilna žmonių tarsi būtų popietėsmile.gif paryžiečiai yra labai šilti ir bendraujantys žmonės todėl jiems yra būtinybė po darbo susitikti su draugais ir pabendrauti, vakaroti ilgai:)

Kitą dieną važiavome i Versalį nepaprasto grožio Liudviko XIV rūmus:) jis buvo pramintas karaliumi saule, nes buvo turtingas ir mėgo prabangą. rūmuose yra daug nuostabių menių, o įsimintiniausia yra veidrodžių salė. vaikščiojant po rūmus pro langus matosi nuostabus Versalio sodas su nepakartojamais fontanais ( beje kol ruošėmės prie jų nusifotografuoti juos išjungė biggrin.gif juos įjungia pusvalandžiui kelis karus per dieną) Sode yra įrengtas 2 km vandens kanalas, daug gražiu gėlynų, ir statulųsmile.gif

Tačiau mes įdėmiau sodo apžiūrėti negalėjome nes gidė mums pasiūlė nueiti i Marijos Antuanetės kaimelį kurį jai specialiai pastatė nes ji buvo kilusi iš kaimo ir norėjo turėti savo tokį kaip ir kampelį smile.gif tačiau tas kaimelis buvo gerokai už Versalio sodo taigi mes pirmyn ir atgal ėjome apie 6-7 km o saulė tada labai kepino blink.gif smile.gif

Kitą diena važiavome i Disneilendą kuris yra 60 km už Paryžiaus nes mano dukra labai norėjo smile.gif tai yra mini miestelis vaikams su įvairiais atrakcionas smile.gif dukrai labai patiko ekstremalūs atrakcionai pvz. raketa, amerikietiški kalneliai, piratų sala ir pan.smagiai ten praleidome laikąsmile.gif

Dar buvome Monmatre smile.gif

kelionė buvo labai intensivi, daug vaikščiojom, todėl patarčiau turėti patogią avalynę, tačiau kelionė labai patiko biggrin.gif dažniausiai keldavomės apie 7 val ir po pusryčiu važiuodavom į ekskursijas, o grįždavom apie 1-2 val nakties smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tas nykštys yra Defanso rajone. Tai Salvadoro Dali nykštys. Manyčiau tai nėra tikrasisi Dali kurinys, nes yra teke matyti nuotraukose ir kitame mieste toki pati
Atsakyti
Sveikutės,
norėjau paklausti apie Eifelio bokštą: kiek girdėjau, galima į jį keltis liftu ir pėsčiom. O kaina ta pati? Ir-ar įmanoma įlipti pėsčiom, ar nerealiai pavargsti?
Ir dar jei kas buvo Disneilende, mane domina maisto kainos. Kažkur čia skaičiau, kad šeimai pavalgyti kainuoja 300Lt blink.gif Ar tikrai?
Atsakyti
QUOTE(Patriciuke @ 2007 08 07, 10:54)
Sveikutės,
norėjau paklausti apie Eifelio bokštą: kiek girdėjau, galima į jį keltis liftu ir pėsčiom. O kaina ta pati? Ir-ar įmanoma įlipti pėsčiom, ar nerealiai pavargsti?


mes lipom su dukrele ( jai buvo beveik 3metukai), tai nemazai teko ja ir panest, o lipom, nes nenorejom laukt milziniskoje eileje prie lifto, beje uzlipus iki "praplatejimo" galima pirkti bilieta liftui iki virsunes mirksiukas.gif po to vel nuleidzia su liftu iki ten is kur paeme ir zemyn vel laiptukais ax.gif na, lipti super sunku nebuvo, juk galima sustot ir atsikvept rolleyes.gif

Atsakyti